Однозначная• 31 августа 2023
Завтра відбудеться офіційний перехід Церкви на новоюліанський календар
Відзавтра, 1 вересня, з початком церковного новоліття, Православна церква України переходить на новоюліанський календар. Таким чином реалізовується відповідне рішення Помісного собору.
Про те, що з 1 вересня 2023 року Українська греко-католицька церква (УГКЦ) також перейде на новий календар для нерухомих свят, заявляв раніше і голова цієї церкви блаженніший Святослав (Шевчук).
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
Предки святкували завжди, так як зараз, а не так як по новому буде)
Прєдкі їздили на конях, а не так як зараз.
Хоча якщо ми з вами згадаємо язичників Скіфів - вони взагалі щось інше святкували...
Да будет так• 31 августа 2023
Ответ дляішо
нарешті святкові дні будуть співпадати
Ну наконец-то заживём!
АсобеннАя• 31 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Правильно.
Скрепы - это главное!
Ленина из мавзолея не вздумайте выносить.
И вообще готовьте место второму Володе!
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
А Леніна до чого приплели? Лікуйтеся,і пошвидше, ще трохи і пізно буде
Анонім-ка• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
А звідки у нас традиція святкувати старий новий рік?
Такого ніде не має. З чим це повʼязано?
ВільнаНазавжди• 31 августа 2023
нашему народу абы что-то праздновать.. по старому или новому, без разницы.
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
А вам я раджу окрім того що розмовляти українською мовою ще вивчити історію своєї країни, а також історію святкування церковних дат.
А то так і будете вважати що ’прєдкі не так святкували’...
Ответ дляVova735
чиї пращури?
З приходом до влади більшовицького режиму чинності набрала антирелігійна реформа. У 1917 році Різдво народ востаннє відсвяткував 25 грудня, а вже за рік запровадили григоріанський календар і перенесли свято на 7 січня. У той час церква тоді лишилася на юліанському, через що виникла плутанина в датах, що триває й дотепер.
фрау Гітта• 31 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Правильно.
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
Якби ж він здох. Особисто готова на руках в мавзолей тягнуть
ВільнаНазавжди• 31 августа 2023
Ответ дляфрау Гітта
всех трех?
Галябалована• 31 августа 2023
Ответ дляішо
чиї пращури?
На жаль цим цікавиться не так багато людей.
Їм головне позвездеть що влада все робить не так як їм треба...
І окна в хаті старі - бо влада херова, і криша тече - бо влада ворує, і сраку з дивана підняти не можна - бо за такі гроші воно робити не згодне!
Фізик-ядерщик заочно• 31 августа 2023
Ответ дляішо
6-го
А почему 6го?
В любом случае мне главное что бы выходных меньше не стало😂
черная мамба• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
Переходимо, а людей не спитали, чи хочуть люди.
Ну ваша прабабка тем може на хотіла переходить,може навіть і святкувала по теперішньому,але ви то вже не відчули,так і ваші правнуки просто святкуватимуть )
Працівниця року• 31 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Я ,тепер ,вже ніяк не хочу святкувать,ні по новому ні по старому ,якесь гадісне відчуття від цього всьго
Це точно. Війни ж нам мало, пересрали все, що могли.
Диви яка я пава!• 31 августа 2023
Ответ дляішо
ну так і буде
Ви в Україні, чи в Німеччині бублик догризаєте ?!
вентиляторная• 31 августа 2023
Не готова по-новому, не знаю чи варто по старому. Думаю що взагалі багато свят перестануть святкувати
Працівниця року• 31 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Такого ніде не має. З чим це повʼязано?
Тепер у нас буде старий новий рік навпаки.
ПлюшкамиБалуюсь• 31 августа 2023
Во-первых народ никто не спрашивал, во-вторых я не католик. Так что буду праздновать как всегда.
Гравіцапа• 31 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Такого ніде не має. З чим це повʼязано?
С календарем.
Не пью, не курю• 31 августа 2023
Ответ дляАсобеннАя
Буду святкувати, як і раніше. Традиції і звичає-це головніше.
Аналогично. У нас свои традиции,и мы их чтим. А не перенимает чужие.
На Рождество почему-то каникулы отменили,раньше до 14 были,теперь до 5го... Но нас не прогнуть,мы выстоим и будем праздновать несмотря ни на что.
Панна Кота• 31 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Правильно.
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
Скрепы - это главное!
И вообще готовьте место второму Володе!
У вас истерика) Руснявое расстройство личности — когда видишь везде Ленина, скрепы, Володей разных