Хвець-тець• 31 августа 2023

чи можна в ручну кладь - швейну машинку- 25х25см без голок (оверлок)

буду вдячна - хто має досвід - чи дозволяють швейну машинку перевезти
в ручній поклажі
ДЯКУЮ!
Нічого вдягти• 31 августа 2023
Ручную можно. С мотором нет
автор Хвець-тець • 01 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ручную можно. С мотором нет
Дякую! а чому саме з мотором не можна? мотор від розетки працює
Нічого вдягти• 01 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Электро приборы нельзя на борт. Хотя, можете уточнить у перевозчика, я с машинкой не летала, это только мое предположение.
автор Хвець-тець • 02 сентября 2023
Ответ дляНічого вдягти
спасибо!