Мира всем• 31 августа 2023

Колени и йога

Раньше ходила на стрейчинг, был перерыв два года, пошла на йогу. И тогда , и сейчас сильно больно в колени, когда упражнения,где упор на колени. Я уже смотрю коврик толстый. Это у всех так или мне нужно к врачу?
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Мб, ви неправильно розподіляєте власну вагу? Спробуйте змістити власний центр ваги? В мене реально хворі коліна (гонартроз, розриви менісків, синові..), але при йозі не болять. Проте, я практикую айенгар йогу.

автор Мира всем • 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Ну, от просто стояти на четвереньках і,наприклад, підняти ногу в статиці ,то мені боляче в коліно,на яке упор
ніколи такого не було• 31 августа 2023
В нас є додатково такі поролонові подушки під коліна. Купіть і беріть із собою... в мене була така проблема до синців. Але я 95 кг.зараз нормальні коврики і подушки мені не треба
автор Мира всем • 31 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
Так, раніше була інший тренер і у неї була вся атрибутика, то я користувалась подушками. Я теж 86 кг.....може це із-за зайвої ваги, але ж я не одна товстуха
автор Мира всем • 31 августа 2023
Ответ дляніколи такого не було
А які у вас коврики? Як раз підбираю собі
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Ответ дляМира всем
Тоді підкладайте ковдру, подушечки, пробуйте перенести центр ваги... Боляче не має бути. То вже не йога, коли боляче) імхо
автор Мира всем • 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Та я от хочу зрозуміти,це я товста чи в мене дійсно якісь проблеми з колінами

Ошеламиссимо• 31 августа 2023
Підкладайте щось під коліна, пробуйте перенести центр ваги,розтягуйте задню поверхню ноги.
автор Мира всем • 31 августа 2023
Сьогодні у дівчини з групи побачила килимок такий класний, аж попросила спробувати стати на коліна на ньому. Він товстий і з якоїсь меморі піни типу.
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Ответ дляМира всем
Пробковий мб?
автор Мира всем • 31 августа 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Пробковий мб?
Нє, типу от як матрац топпер
тяжкаялюдина• 31 августа 2023
Ответ дляМира всем
Я займалась йогою в Азії) мала можливість ходити в групи до гарних вчителів з Індії. Прям дуже худих не було) не ожиріння, звісно, але явно не голодав ніхто. І жирок, і м´язи) Та і до лікаря сходіть, чому ні. Якщо ви в тілі, то навантаження на коліна більше і ризиків мати ваду суглоба теж більше. Вам має бути комфортно
Знаю бакси• 31 августа 2023
Это очень часто встречается, многие подкладывают под колено подушку или дополнительно сложенный коврик, не делают некоторые упражнения, связанные с выворотом колена (например не всем колени позволяют сесть на пол между колен, приходится подкладывает кирпичик или даже 2, чтобы не было дискомфорта).
автор Мира всем • 01 сентября 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Спасибо. А то я уже себе диагнозы начала придумывать, совсем уже бабка старость стала. Нужно подыскивать коврик толстенький