Не зви чайна• 01 сентября 2023
Чи можна повернутися до школи після 1 курсу коледжу в 11 клас?
Дівчата,хелп,дитина винесла весь мозок минулого року ,що хоче йти після 9 класу в художній коледж на дизайнера.Ми були проти,але пішли на поводу,вона поступила,рік провчилася,і зараз заявляє,що це не її,переподобалося.Як реально повернутися до школи в 11 клас зараз чи ні?Чи візьмуть нас?Є в когось досвід?
Штора с кисточкой• 01 сентября 2023
Хтось писав, що так робив, але мені здається, що то було до завершення навчального року.
Скромняшка• 01 сентября 2023
Так, але школи різні. Тому йти в свою й питати. Повинні прийняти, бо дитина має право на навчання, що є обов´язковим.
Хоча спитайте в коледжі, може їм дадуть свідоцтво про повну середню освіту після цього року і можна буде вже у вуз йти
Трохи злякана• 01 сентября 2023
У меня такое было с музыкальной школой. Я вынесла родителям весь мозг а потом надоело. Но родители сказали заканчивай начатое дело.
Закончила. Потом переключилась на следующее
Амелі на мілені• 01 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Зараз обов´язково лише 9 класів.
Тому вірно вище написали, йти до школи та запитувати.
Штора с кисточкой• 01 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Жорстоко.
Трохи злякана• 01 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Жорстоко.
Ничего жестокого, взялся - доведи дело до конца. Сейчас я везде так делаю. Не бросаю начатое.
Вакцениро Вона• 01 сентября 2023
А навіщо?Моя провчилася 2 курси в коледжі, вступила в вуз цього року і забрала документи.
Штора с кисточкой• 01 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
А дарма. Не все почате варте, щоб на нього витрачати час і сили. Почав працювати на роботі, не сподобалося - краще звільнитися і знайти собі ту, яка подобається, аніж продовжувати. Вийшла заміж, не сподобалося - краще розлучитися, аніж продовжувати.
Не все слід доводити до кінця, і дітей слід вчити розрізняти ситуації, коли краще кинути почате діло. Гурток - для задоволення. Нерозумно витрачати час і сили на гурток, який його не дає.
КараПузовна• 01 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Жорстоко.
Чому жорстоко? Якщо дійсно хотіла і було цікаво, то краще довчитися, бо так буде і з іншим навчанням. Перший захват проходить, а навчання не завжди легке і цікаве, то що кожен раз кидати?
Трохи злякана• 01 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Сначала с учебой потом с работой потом со всем остальны...
Штора с кисточкой• 01 сентября 2023
Ответ дляКараПузовна
Щоб знайти собі заняття по душі, дійсно, слід багато чого пробувати і кидати. А як інакше? Тоді просто дитина не навчиться розрізняти, що їй подобається, а що - ні.
КоКоКоКоКоКо...• 01 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Скажите, а можно ли музыкальную школу не оканчивать? А можно ли перевестись с одного направления на другое если ребенку не понравится?
Я ребенка в этом году в музыкальную школу отдаю
Понятно что направление выбираю я - но я понятия не имею какой инструмент нравится 6-летке если он на нём не играл. Боюсь ошибиться с выбором.
Латексне альтер ЕГО• 01 сентября 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Зараз обов´язково лише 9 класів.
Але в Конституції дитина має право на повну освіту.
Гостра на язик• 01 сентября 2023
Я проучилась после 9го в коледже 1,5г, это до половины второго курса, и меня перевели в 10 класс. Я училась 10,11,12. (Киев вечерняя 20школа) Я туда даже не ходила, оценки по факту поставили, была там 2 раза, 1 раз как приняли, второй раз забрать атестат. Поставили везде 9тки) Там зависит от того какую програму вы прошли в училище, я почти не ходила в училище, а в школе была 2 раза)))
Культ Інтелекту• 01 сентября 2023
Мій однокурсник вчився майже 2 роки в коледжі після 9-го класу, потім вирішив іти до ВНЗ. Пішов взимку до школи на екстернат і отримав атестат.
Амелі на мілені• 01 сентября 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так, за новим законом про середню освіту, якщо дитина не добрала балів для допуску до 10 класу, вона обирає собі коледж, де отримає повну освіту.
Трохи злякана• 01 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Да можно, вам не выдадут свидетельство, у нас бросали люди.
Ничего страшного в этом нет абсолютно.
Тут просто сам факт что есть программа и ее надо пройти до конца все равно вырабатывается терпение и т.д.
Прям надо делать только то что нравится ..не совсем я согласна с этим.
Я и на работах ухожу с них тогда когда уже все понято и верх заработан ищу следующее. Понять то полностью и можно не сразу а по истечении времени.
А так если работы менять часто то ни опыта ничего...это вообще ещё больше потраченное время впустую.
У нас приходили на работу люди которые проходили стажировку в другом месте , раз стажировка, два ..
Ну и как думаете возьмут таких?
Меня потом приглашали в педучилище поступать ...там то мне уже не надо было хотя брали с руками
Ничего страшного в этом нет абсолютно.
Ну и как думаете возьмут таких?
Трохи злякана• 01 сентября 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Перевестись ну не знаю это значит заново учебу начинать...
Трохи злякана• 01 сентября 2023
Вообщем я не сторонник бросать не выучив до конца...вот когда программа пройдена этап завершён можно переходить на след.
Например на работе мне хватает три года отработать и все уже понятно и надоедает можно на след используя опыт и навыки предыдущей
КоКоКоКоКоКо...• 01 сентября 2023
Ответ дляТрохи злякана
Ничего страшного в этом нет абсолютно.
Ну и как думаете возьмут таких?
Ничего страшного в этом нет абсолютно.
Ну и как думаете возьмут таких?
Понятно, спасибо большое вам за ответ!
ЧукИГеки• 11 сентября 2023
Ответ дляШтора с кисточкой
Жорстоко.
Нічого жорстокого. В знайомих син 4 рази міняв вузи і ще 2 спеціальності в вузах.Кожного разу перекладав академ. різницю.Ще було купа курсів різного напрямку, більшість не пройдені до кінця.
28 все себе шукає