Птица Говоруша• 01 сентября 2023
Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду
Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляМилота
Удалено администрацией...
Там подальші виплати не нараховувались, як я зрозуміла. А іот нші зобов´язання та угоди - не закрили.
Милота• 01 сентября 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ви могли б хоча б написати листи в усі інстанції, що не повертаєтесь. У вас хоча б було б підтвердження того, що ви повідомили. Емейл це безкоштовно.
Розраховувати на те, що в бюрократичній країні хтось там автоматично перестане платити- це смішно. Ніхто ні з ким зв´язуватись не повинен, це ваш обов´язок повідомити закрити за собою все.
Шукайте адвоката.
не бюрократичная, а адекватная страна
а то бабки получать они готовы, а нести обязательства нет
Заздрість то погано• 01 сентября 2023
Ответ дляТочу ляси
Нет, неправильно
Зачем вы тете радость обламываете? Она ж хотела желчью поплевать
тогдалия• 01 сентября 2023
Ви коли в Україні залишилися, всі інстанціі повідомили про неповернення? Джоб центр, банк, страхову, мобільного оператора, і т.д.? Пишіть ім на пошту з копією того листа, що відправляли раніше. Ще паралельно можна паперового листа відправити, бо вони живуть в минулому сторіччі.
Заздрість то погано• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ото страхова має вгадувати, чого джобцентр перестав за вас платити: чи то ви влаштувалися на роботу, чи то ви порушили правила отримання допомоги і тепер маєте платити зі своїх заощаджень, чи то ви поїхали у відпустку і забули повернутися.
Це вам не Україна.
Вот именно . Украина самая лучшая. А не эти помойки . Жаль только что говнари вме время к власти лезут
Та_шо_ж_таке• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Жодної печатки про перетин кордону не ставили ні мені, ні дитині, нікому у цілому автобусі...
Ні поляки ні українська міграційна служба?
Доставучая• 01 сентября 2023
Ого, у меня так родители вернулимь, мы только Ausländer Behörde написали, что они вернулись
В джоб центр они не становились может поэтому. В банке карту не открывали. Помощь им выдавали наличными и то уже перед самым отъездом заплатили за три месяца сразу. Страховка - была просто бумажка с которой можно было к любому врачу
Пластик они слава богу не успели получить - прожили у меня три месяца. Потом вот приезжали - так у них защиту давно анулировали - как только они уехали. Поэтому на границе пластик попросили обратно.
Доставучая• 01 сентября 2023
Я думаю, это того что вы в Джоб центре зарегистрировались и счёт в банке открыли, со страховой договор подписали - это все конечно же надо было анулировать. Если не оплатите долг - то врядли сможете в евро зону снова попасть - вас внесут в блек листы. У вас есть знакомые с хорошим немецким? - сначала нужно звонить в страховую и плакаться, а потом искать адвоката немецкого, если страховая будет настаивать на своём. По идее вы не обязаны платить, если больше в Германии не проживаете, но есть договор и думаю страховые его написали так, что вы попали
там только грамотный юрист подскажет
неДодекаэдр• 01 сентября 2023
Розкажу як ми встряли. Сім років тому були на лікуванні у Німеччині, для продовження нашого перебування нас потрібно було прописати. Це зробила представник клініки без згоди хазяїна у якого ми зупинилися. Нічого мені не казали тоді, що прописують, мову я не знала. Всі документи вона заповнювала. Ми після лікування поїхали. Зараз виїхали до Німеччині і мені прийшов «лист щастя» заплатити за радіо за 7 років-1450 євро. Нас ніхто не виписав, власник навіть не знав, що ми у нього прописані. Він колись хотів отримати інформацію таку, та йому відповіли- захист даних, не маємо право Вам надавати таку інформацію( Потратили дуже багато нервів, написали безліч листів, що ми не проживали весь час у Німеччині. Поки що наче відчепилися. Але я так розумію у них немає ніяких строків давності для стягнення боргів. І тільки знову ти заїдеш- маєш сплатити усі борги…
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Эта радио тема - ненавижу, как бандиты с большой дороги. Дома нет телека, но все равно мы обязаны за него платить
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я попередила джоб та куратора житла, де ми жили, що їдемо на 21 день. Вони сказали, якщо не повертаємося, то житло віддають іншим. Ми планували повернення. Але лишилися в Україні. Звичайно, джоб перестав платити, а страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування. Це, наче, так логічно. А вони просто мені рік шпарили борг... Листа одразу не прислали... Через рік 8000 євро. Це треш просто.( Немає з чого їх платити, та і за що... Рятувалимя від війни, називається...
Так рятувалися бы тогда на Западную Украину
А если в Германию,то и делайте как положено в Германии!!!А не тупо все бросили и ми не повертаємося
По свински,теперь выгребайте
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляtima1908
в Украине война, сомневаюсь, что они смогут это сделать
Да не закроют, как заедут заблокируют все что возможно, чтобы вернуть долг
банковский счёт уже думаю блоконули. Тут нельзя в игры играть с государством. АОК - это государственная страховая
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ длятогдалия
Уверена,что нет
Просто решили себе не возвращаться и все,а вы там как хотите
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Тут же не конкурс країн, щось у нас краще, щось у них. Своє треба цінувати, але і від інших щось хороше запозичити не гріх.
А щодо копупції - дійсно гіганська проблема.
Милота• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
там только грамотный юрист подскажет
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Зараз все вносять в електронну базу.
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляМилота
Знаю 400 евро в час. Это все равно меньше 7 тыс
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Зараз все вносять в електронну базу.
Да, поляки знали, что Германия аннулировала захист, поэтому попросили у родителей пластик сдать.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Це гарантія роботи незалежних змі, а не так як у нас - каналами володіють олігархи
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну если человек этим не пользуется, почему я должна платить за общую антену? Я не смотрю говноящик. За интернет свой я плачу сама
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я думаю автор, как и я, была не готова к тому, что услуги будут предоставляться без их оплаты. У нас на работе мед.страховка. Никто не разрывал договор в начале войны. Просто перестали платить и он автоматически ’разорвался’ после истечения оплаченного периода.
В кожній групі ’українці в німеччині’ це говорено міліон разів. Це треба взагалі наплювати на порядки в країні перебування і нічим не цікавитися, щоб не знати.
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Сколько платите за инет ?
Ну за радио написать письмо освобождение и все
Мы сейчас переехали,тоже жду снова письма за радио
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляМилота
У нас знакомый заплатил адвокату 800,а штраф по его вопросу был 150,который он в итоге и все равно заплатил также😅
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляФсеСама
Вам можливо листи і раніше приходили. Але ж ви самі пишете, що жили в гуртожитку. Хтось не хотів заморочуватись з пошуком, як передати вам цей лист. Тому листи приходили, борг ріс.
А хто мав шукати автора? Сусіди? В договлрі є окремий пункт: у разі зміни адреси для листування зобов´язуюсь повідомити в такий-то строк.
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Сколько платите за инет ?
Не работает) писала
на наш старый адрес тоже приходит, хотя мы сто лет как переехали
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Поясніть хтось чому така велика сума за рік? У мене теж був тимчасовий захист в іншій країні. Теж оформлювала страховку. Повернулася в Україну в листопаді 2022, соц.службу попередила, є у мене офіційни лист про припинення захисту. Коли наприкінці січня страхова надіслала рахунок, я подумала, що це як в Україні - договір діє тільки за час, який сплачено, й не платила. Банківський рахунок не закривала, щомісячну плату за нього платила. А тепер щось напряглася, треба й собі писати в страхову. Але все одно, чому така сума??? Може автор, ви рахунок за лікування якийсь не оплатили, поки були в Німеччині?
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну такое, зачем идти к адвокату за 800, если штраф 150?
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Для безработного это 350 евро в месяц с носа. Дети не считаются
Бабулька• 01 сентября 2023
Зверніться в посольство Німеччині в Україні.Вони дадуть інформацію,що вам робити далі...просто якщо ви не закриєте це питання,то не зможете виїхати в країни ЄС.