Птица Говоруша• 01 сентября 2023
Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду
Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Не работает) писала
на наш старый адрес тоже приходит, хотя мы сто лет как переехали
Ну да,это они тоже могут
Правда надоедливые с этим радио
Письма счастья )))
Нам недавно штраф пришел аж с Нидерландов,прошло почти 5 месяцев,как мы там были,за парковку,по новому адресу,а мы только переехали,все у них тут четко с этим
Правда надоедливые с этим радио
Письма счастья )))
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляБабулька
Зверніться в посольство Німеччині в Україні.Вони дадуть інформацію,що вам робити далі...просто якщо ви не закриєте це питання,то не зможете виїхати в країни ЄС.
Вы смешная, при чем здесь посольство - у них задачи другие - обслуживать немцев в Украине
нужно звонить в страховую, потом адвокат. Лучше, чтобы немец помог это разрулить. Наших слушать никто не будет
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Ну такое, зачем идти к адвокату за 800, если штраф 150?
Та он не знал,что 150,думал там попал,испугался человек
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну ок, бывает. Законы можно гуглить тоже. Есть тоже адвокаты русские, они дешевле, есть консультации онлайн. Кто ему лекарь, что он пошёл к самому дорогому?
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Согласна с Вами
Одним нашим пришел штраф,фильм скачал,1000 евро.Тоже человек не знал,что оказывается нельзя так делать
Ну кто нам доктора ?
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляГарні диньки
Согласна с Вами
Ну кто нам доктора ?
Ну во всем цивилизованном мире пиратство запрещено. Все это знают. Подписка на Нетфликсе 12 евро в месяц
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Для безработного это 350 евро в месяц с носа. Дети не считаются
Ого, це в Німеччині така дорога страховка? І що всіх наших біженців страхували за рахунок держави Німеччини?
В Бельгії страховка коштувала 113 євро/рік, а були для біженців й безкоштовні страховки
Гарні диньки• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Да,я сразу себе оформила Нетфликс и наш Киевстар оплачиваю и достаточно
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Так в Німеччині дуже дорога страховка. 350 за місяць. Приватна ще дорожча і там діти теж платять
Попихтю та й годі• 01 сентября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Розкажу як ми встряли. Сім років тому були на лікуванні у Німеччині, для продовження нашого перебування нас потрібно було прописати. Це зробила представник клініки без згоди хазяїна у якого ми зупинилися. Нічого мені не казали тоді, що прописують, мову я не знала. Всі документи вона заповнювала. Ми після лікування поїхали. Зараз виїхали до Німеччині і мені прийшов «лист щастя» заплатити за радіо за 7 років-1450 євро. Нас ніхто не виписав, власник навіть не знав, що ми у нього прописані. Він колись хотів отримати інформацію таку, та йому відповіли- захист даних, не маємо право Вам надавати таку інформацію( Потратили дуже багато нервів, написали безліч листів, що ми не проживали весь час у Німеччині. Поки що наче відчепилися. Але я так розумію у них немає ніяких строків давності для стягнення боргів. І тільки знову ти заїдеш- маєш сплатити усі борги…
Представниця клініки в усьому винна, хоча і ваша недбалість теж має місце. Адже легально людина має десь бути зареєстрована і потім знятися з реєстрації і отримати папір про це.
Чому в нас люди про це не думають я не знаю.
Мабуть, менталітет такий - у нас раніше про все можна було ’домовитися’ незалежно від законів.
Доставучая• 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Мова, проблема, що люди не розмовляють, а також не знають законів. Це нормально для іноземця
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що не робиться? Ви читали, що написано вище? Планували повернутися. Тому, звичайно, не закривали нічого.
так надо было вернуться, закрыть и потом уехать по человечески.
мне мой подключальщик интернета рассказывал историю, что наша барышня не смогла расторгнуть интернет-договор с Водафоном нормально (да, тут это гемор конечно), уехала и ей за два месяца еще долг начислили. и теперь её разыскивают коллекторы, и в базах она в черных списках, по приезду в ЕС будут большие проблемы.
а у вас всё в разы серьёзнее.
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
З України?
а что, из Украины такая большая проблема позвонить в Германию?
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляБабулька
насправді, це не дуже ’робочий варіант’. всі питання з приводу місцезнаходження фіксуються на місцях, безпосередньо німецькою стороною. в посольства наразі дуже багато інших питань, тут не йдеться про порушення прав українців чи ситуації, що загрожує їх життю.
я вела довгу дискусію з багатьма німецькими знайомими (в тому числі з органів місцевого самоврядування, міських рад тощо). всі вони підтвердили мені, що ці питання в компетенції місцевих відділень всіх установ. допоки вони не знімуть свої претензії, далі ніякого руху не буде. тобто, схема така: ви всі питання з ними закриваєте, а потім, посилаючись на все, що від них отримали, їх розрахунки, листи тощо звертаєтесь до окружних, земельних чи федеральних органів. для прикладу: в нашої німкені-подруги теж виявили помилку при нарахуванні допомоги по безробіттю на час, коли вона не працювала. була очевидна помилка в розрахунках, до якої вона не мала жодного відношення - але вона мовчки пішла повернула (велику!) суму, і лише потім почала розбиратися і відправляти різні запити. зрештою, їй написали прямим текстом: так, Вам нарахували помилково, переплатили, Ви маєте повернути. тому не думаю, що щодо українців конкретно матимуть окремі алгоритми. на жаль(((
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, що їду на 21 день.
а потом, просто тупо не вернулись молча и всё?
никому не сообщили, ничего не отменили?
неДодекаэдр• 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Та не дай Бог Вам потрапити у мою ситуацію тоді! Коли Ви у чужій країні з помираючою людиною на руках. Про яку недбалість Ви кажете?! Я до того часу ніколи за кордоном не була, ми приїхали на місяць, стало гірше і вимушені були затриматись. Ніхто не збирався там прописуватись, мене навіть не попередили, все зробили за мене! Ми там були 3 місяці. Без прописки можна стільки перебувати, але нас прописали.
Белая и пушистая• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо є люди, які зіштовхнулися з такою ситуацією, буду вдячна. А писати, що потрібно було мені робити, не треба. Ситуацію я описала. Читайте уважно.
минус 750 евро .....и полгода
Заздрість то погано• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Тут же не конкурс країн, щось у нас краще, щось у них. Своє треба цінувати, але і від інших щось хороше запозичити не гріх.
А щодо копупції - дійсно гіганська проблема.
Нафиг нам их бюрократия ????? И геюги
БеллаДонна• 01 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Вы не знаете немецкую бюрократию.))
Ой да ладно! Мы уехали, закрывали страховку по авто, была переплата, нам должны были вернуть на счет в Украине, оставили номер счета, уже 7 мес. и нифига. Так же и детских не вернули 250евро на счет. Мы жолжны возвращать какик-то не существующие долги, а они? Им можно кидать украинцев на деньги? Кауцион тоже не вернули 1400, мы прожили всего 3мес. и жили очень аккуратно, но им нужно было снова всю квартиру покрасить в белый.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляЗаздрість то погано
Нафиг нам их бюрократия ????? И геюги
Я мала на увазі якість доріг і контроль відповідального ставлення до тварин, наприклад. А ви все про своїх геїв.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Ну так это ж в договоре прописывалось, что должны вернуть квартиру в том же состоянии, что брали, и с покрашенными стенами? Тогда да - или красить или попрощаться с кауционом. Елки, боюсь представить, какой счет мне придется оплачивать при выселении )))))).
Аноним_• 01 сентября 2023
Автор, там не только со страховой у вас будут проблемы.
У нас знакомый уехал, ничего, кроме договора аренды не закрыл. Уже пол года родители выплачивают штрафы - страховая, банк, интернет, мобильный телефон, электричество и газ. Если вы не разорвали договора, то у вас будут большие проблемы при въезде в Евросоюз, они эти документы в таможенные службы передают. Пусть, даже не планировали оставаться в Украине, но когда решили - вам нужно было потратить пару недель времени вернуться и все закрыть, из уважения к стране, которая дала вам убежище.
Сейчас знаю, что агентства недвижимости не хотят украинцам квартиры сдавать, потому, что такие умные как вы уехали, некоторые даже с ключами. А они по закону пол года не могут туда войти. В итоге, некоторые ютятся в лагере с детьми. Вот столько таких историй, это жесть!
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Вони безкоштовні за рахунок того, що їз оплачує бюджет. Ви ж не думаєте, що в Бельгії лікарі працюють безкоштовно?
Барбітта• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, що їду на 21 день.
вы джобцентр ставили в известность о том, что вы полностью снимаетесь с учета ? карт. счет в банке закрыли ?
И.О. человека• 01 сентября 2023
автор, где вы были прописаны? есть ли у вас документ о выписке?
Если вы сможете доказать на основании этих документов, что выписались и уехали из страны, то может быть пойдут на встречу и спишут долг. Обязательно надо с ними все в письменном виде обсуждать. Ох, сколько же будет еще у наших людей проблем от не знания их законов....
неДодекаэдр• 01 сентября 2023
Ответ дляВолодарка мрій
Поясніть хтось чому така велика сума за рік? У мене теж був тимчасовий захист в іншій країні. Теж оформлювала страховку. Повернулася в Україну в листопаді 2022, соц.службу попередила, є у мене офіційни лист про припинення захисту. Коли наприкінці січня страхова надіслала рахунок, я подумала, що це як в Україні - договір діє тільки за час, який сплачено, й не платила. Банківський рахунок не закривала, щомісячну плату за нього платила. А тепер щось напряглася, треба й собі писати в страхову. Але все одно, чому така сума??? Може автор, ви рахунок за лікування якийсь не оплатили, поки були в Німеччині?
Тому що сума страховки залежить від зп людини або якщо людина не працює, то за неї страховку платить Джобцентр. І коли людина не надає у страхову дані про свої доходи або відсутність доходів, то вони рахують по самій високій ставці, нібито у Вас велика зп і сума страховки вища за стандартну. На форумі писав чоловік, що працював, платив страховку, потім звільнився і не став на Джобцентр , а поїхав у Польщу на пару місяців попрацювати. Коли повернувся, то йому теж страхова виставила рахунок по максимуму, вимушений був сплатити.
Аноним_• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Отож і я не можу зрозуміти... Чому через рік надіслали листа? Чому не одразу? Бо зручно їм, щоб борг капав... Якщо Джобцентр припиняє їм платити за мене, тоді логічно, що вони припиняють моє страхування. Тим паче, що я оформлена була по 24 параграфу. Я їм написала листа, що поїхала.
Не логично, в Германии обязательное медицинское страхование. Вас не могут просто так с него снять, не может быть человек, не застрахован. Потому платит либо государство, если не работает человек или пенсионер, либо работодатель, либо вы сами за себя.
И.О. человека• 01 сентября 2023
если вы еще до сих пор не выписаны из жилья, то шансы очень низкие, что получится долг списать и страховка будет начисляться и дальше, пока не рассторгнете с ними договор.
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
В Бельгії я оплачувала страховку сама, 113 євро/рік, були й такі види страховок, які не коштували нашим людям нічого. Соц.служба не мала відношення до страховок, гроші за них нікуди ні за кого не переказувала.
І повторюсь, здивувалася, що така дорога страховка. Якщо допомога 650 євро (чи скільки в Німеччині?), то за страховку віддати 350 євро, то занадто