Бавовнятий Пупс• 01 сентября 2023
Чому в будинку не ростуть квіти?
От возьму якийсь, доглядаю. Або стоїть на місці або взагалі гине. Купив мені чоловік чоловіче щастя, квітку, я дала ще мамі коріння. В неї квітне, здоровий. Моє стоїть як чаморочне, ще й не квітне. Мама його посадила в землю з огорода. Це я як один з прикладів написала.
Я от думаю, може сухе повітря в мене в будинку?
Бо гірше всього моїм квітам це зимою.
західний_діалект• 01 сентября 2023
Може ви, наприклад, заливаєте ваші рослини, а мама поливає згідно норми
ИМХОля• 01 сентября 2023
)) бо у вас руки такі. в мене в сусідки ну нічого не росте.все гниє і пропадає,що не даси. а в мене квітує. візьму щось від неї - роками сидить на місці,не росте а мучиться. то просто вам не можна мати рослини.ось і все
Зараз все скажу• 01 сентября 2023
У меня с цветами тоже отдельная история) кактус умирал год. Реально даже не рос, как купила, такой и был. Отдала маме, у неё вымахал капец. Теперь ещё и цветёт.
То просто вам надо найти свое растение. У меня это алое и герань лимонная, ох она и пахнет))
Некомильфо• 01 сентября 2023
Та все що завгодно. Читайте про умови вирощування саме ваших квітів і дотримуйтесь.
Якимось світло , якимось полутінь, вологість , добрива. В кожному будинку можуть рости гарні квіти. Але в усіх різні
Некомильфо• 01 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
Повний бред. Було б бажання
Глаголиця• 01 сентября 2023
То ви ще не знайшли свою квітку, в мене теж чоловіче та жіноча щастя гинуть, грошове дерево та бегонія гинуть, а от мірт, стороманта, маранта, фіалка - ростуть як в оранжереї.
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляИМХОля
Так я жила в тому будинку де мама, я ще як навчалася, принесла ті крадені корінці з ліцею (боже аж соромно писати), всі квітнуть. Я їх садила. Поливала.. Вже років 8 пройшло. Беру від тої квітки собі корінець - стоїть на місці. Хочеться вже нафіг кинути ці квіти. Але ж хочеться все ж..
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляГлаголиця
Ооо жіноче в мене окрема історія. Чоловіче хоч якось стоїть, а те через місяців 4 загинуло.
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
В мене зараз є одна квіточка калла. Яка на зиму скидає листочки. А весною пускає нові. Але ні разу не квітла. Хтось знає як за нею правильно доглядати?
Глаголиця• 01 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
В мене було спроби 3 спроби - загинули всі, а четверту квітку я віддала кумі то в неї квітне.
Бокс-орун• 01 сентября 2023
Я не знаю, з чим це повʼязано, але у нас ситуація та сама. Мама взагалі квіти ніколи не любила і доки я в школі навчалася, вазони були у мене в кімнаті тільки. Потім я поїхала на навчання в інше місто, вазони залишишись вдома. У мами переквітло все, що ніколи не квітло. І зараз так само. Дарую їй рослинку, в неї все супер, а у мене так-сяк
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляГлаголиця
Ой в моєї куми теж всі квіти квітнуть. Орхідеї особливо. Стоїть з одним листочками, а все рівно пусте стрілу і око радіє. А в мене ні🤷♀️
Безсовісна кума• 01 сентября 2023
Я з квітами нічого не роблю, можу взагалі забувати поливати тижнями , але в мене все одно все росте, проблема не в будинку
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляБокс-орун
Цікаво чого так. Мрію, що в мене буде зелено взимку , а бачу що буде як завжди 🤷♀️
Роздратована шкіра• 01 сентября 2023
Самое очевидное - большой горшок, обильный полив. И все чахнет. Особенно зимой. Так как темп ниже все таки, корни не успевают сохнуть и гниет. У меня мама так все убивает)
Бавовнятий Пупс
• 01 сентября 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Може і справді. Пересадити квіти в маленькі горшки на зиму 🤔🤔🤔🤔
Всех анонимов аноним• 01 сентября 2023
попробуйте сажать для начала самое неприхотливое, цветущих неженок пока не трогайте. если даже сорняки будут дохнуть, то либо Вы ухаживаете совсем плохо, то ли с воздухом в доме что-то не то...
Роздратована шкіра• 01 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
По корням посмотрите. У менч почти год без полива стояли, мы в эвакуации были... Иногда раз в несколько мес кто-то прибегать мог полить. Половина засохли. Кто выжил - начала поливать как обычно... В итоге ещё половина половины сгнили) пересадила в маленькие горшки по размеру оставшихся корней. Поливаю только погружением сейчас... Оживают, почти уже как и были...
Квітка Миру• 01 сентября 2023
Якщо ви дотримуєтесь правил посадки, поливу і догляду КОНКРЕТНОЇ рослини, а не поливаєте все підряд однаково: і суккуленти, і квітуючі, і орхідеї, і все рівно у вас проблеми, то питання в розташуванні, температурі. От наприклад, я все роблю правильно згідно інструкції кожної рослини, але я знаю свою проблему: місце. Південні вікна, всі орхідеї колись погоріли, тепер ролети завжди закриті, але горщики аж горять - такі гарячі. А взимку їм погано, бо під підвіконням батареї і з них шурує повітря, як з фена на рослини, а з вікна шурує мороз, коли провітрюю - ну якій рослині таке сподобається(((
Не будь КакСвета• 01 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Автор, в мене в квартирі не виживають банальні пеларгонії, було кілька спроб.
А от в приватному будинку батьків ростуть чудово (там теж в основному я їх доглядаю, в одному місті живемо). Але от саме розмножити і вкорінити пеларгонії мені не вдається навіть в будинку, гниють пагінці. Тому в розмноженні пагінців двоюрідна сестра допомагає - в неї це добре виходить. Кактуси, бегонії, азалії теж не виживають.
А от в квартирі в мене чудово виживають орхідеї, а в сестри навпаки. Тобто потрібно знайти свої рослини. Ще в мене фікуси і драцени добре себе почувають.
Фляшунька• 01 сентября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
За квітами треба правильно доглядати. І ще треба враховувати орієнтацію вікон. Наприклад на північних взагалі мало що росте і квітне.