Летчица• 01 сентября 2023
Ловушка для чешуйниц? Пробовали? Как вам?
Щедрик ведрик• 01 сентября 2023
Чомусь не знайшла в продажу, хоча на сайті Епіцентра бачила, але в магазині не було
Ms. Dolly• 01 сентября 2023
Милі створіння, нікого не чіпають, нічого не псують. Чим вони вам заважають?
Шкідлива молекула• 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
у меня они обои погрызли - до дыр
Мой завтрак• 01 сентября 2023
А зачем их ловить? Я их наоборот достаю аккуратно из ванной и выпускаю под плинтус
Ms. Dolly• 01 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
у меня они обои погрызли - до дыр
Точно вони? У мене вони живуть 20 років, все на місці.
Щедрик ведрик• 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
І в мене все на місці ) Але вони лише у ванній та й шпалер у мене нема
Шкідлива молекула• 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
они, и в интернете о них можно почитать - жрут обои
Летчица
• 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Вы серьезно? Какие они милые??? Они плодятся даже в обуви и в вещах из-за сырости. Едят дерево, шпаклевку, все подряд, делают дырки и мерзко ползают
Ms. Dolly• 01 сентября 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Значить, мої добре виховані :)
Шкідлива молекула• 01 сентября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Значить, мої добре виховані :)
или обои купили невкусные
Ms. Dolly• 01 сентября 2023
Ответ дляЛетчица
Мої красивого перламутрового кольору і делікатно тікають, як включити світло. До речі, вони жруть кладки прусаків, тому це моя страховка.
Мороженная курица• 01 сентября 2023
А ще вони , точніше їхні предки пам´ятають динозаврів, без жартів, вони їх ровесники
Альдебаран• 02 сентября 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
І в мене тільки у ванній і нічого за роки не гризли.Обои целые и зовут их ручейок.Убегают когда постучать