Не цілуюсь з бодуна• 01 сентября 2023
В німецькій школі обовʼязково навчатись?
Плануємо виїздити до Німеччини. Дитина у 4 класі, очне навчання.
Знайомі, які рік тому жили у Німеччині, водили дитину до школи, але в німецькій школі дитина не навчалась, а лише сиділа сама у вільному кабінеті та виходила онлайн на уроки в українській школі. Це, як я зрозуміла, скоріш виключення.
Чи можна домовитись ?
Яжемать Мне можно• 01 сентября 2023
Удивили. Несколько знакомых выехали с детьми. Все говорят, что очень строго в Германии. И с посещением, и с учёбой.
Не цілуюсь з бодуна
• 01 сентября 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Можливо це було раніше?
Я пишу про однокласника моєї дитини, я точно памʼятаю, що на уроки він виходив в українській школі і сам казав, що він сидить у пустому кабінеті, куди його саджають, щоб виходити онлайн
Найщасливіша• 01 сентября 2023
Дуже обов´язково. Є відстрочка 90 днів (в залежності від землі) на адаптацію і вперед. Якщо не піти в школу, будуть великі проблеми
Божа кульбабка• 01 сентября 2023
Знаю, что в Германии учиться обязательно, есть штрафы, и даже заграницу не выпускают во время учебных дней.
Тримаю свічку• 01 сентября 2023
Наверное, зависит получают защиту или нет.
Подруга в Германии, с посещениями все строго и обязательно
Яжемать Мне можно• 01 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Можливо це було раніше?
Дети там с марта в основном и по сей день.
Большинство учились и в Германии, и в Украине. На этот год в основном почти все украинскую школу бросили, потому что тяжело, а немецкая обязательная.
Возможно, ему в дополнение к немецкой учёбе выдеояли свободный класс в качестве митинг-рума для учёбы в украинской школе? А не вместо учёбы в немецкой школе.
Сарафанное радио• 01 сентября 2023
У моей подруги дети ходят в Германии в школу, и насколько мне известно, там это обязательно
Хвильоватиша• 01 сентября 2023
если в Украине идет в 4 класс то в Германии его возьмут обратно в 3?
Вареничніца• 01 сентября 2023
Незнаю як. Але подруга в Германії сидить з весни 22го , а син там в школу не ходить. Виплати отримує. Каже що якась плутанина з школами. Але вона не хоче водити до школи там. Каже якщо цього року змусять, то повернеться скоріш всього.
Хвильоватиша• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Нет в 4, если предоставите табель об окончании 3-го класса.
спасибо. сложно деткам там учиться?
Та прям багіня• 01 сентября 2023
Ответ дляХвильоватиша
спасибо. сложно деткам там учиться?
Первый год лёгкий - упор на язык.
Не цілуюсь з бодуна
• 01 сентября 2023
Ответ дляТа прям багіня
Первый год лёгкий - упор на язык.
Німецька мова - легка ?
Не цілуюсь з бодуна
• 01 сентября 2023
Всім дякую за відповіді.
Підкажіть ще, будь ласка, якщо родина перебуває у таборі біженців - дітей одразу відправляють на навчання до місцевої школи чи допоки не розселять, не відправляють?
Не цілуюсь з бодуна
• 01 сентября 2023
Ще хотіла б спитати з приводу дитячих болячок: дитина часто хворіє. У Німеччині складно кожен раз брати медичну довідку ?
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Автор, єдиний виняток - це якщо Вашу дитину школа сама відсторонить від навчання. Наприклад, за поведінку )))))).
Але тоді до васс прийде Югендамт ))))). А якщо серйозно, то в Німеччині шульпфліхт (шкільний обов´язок). Тому або приймайте ці умови або шукайте іншу країну. А ’ домовитись’ можна було в минулому році, поки був трохи хаос з українцями. Зараз - ні.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Доввдку брати легко. А щодо табору і школи - як де. Звісно, що з первинного табору в перші дні ніхто до школи не відправить. А в подальшому, якщо в таборі жити довго, то там діти і ходять в школу.
Не цілуюсь з бодуна
• 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Дякую за вичерпну відповідь
Та прям багіня• 02 сентября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Німецька мова - легка ?
Язык, как язык. Я без проблем сдала на В1, дети сдали на А1, им даётся 2 года на В1. Дочка ещё учит французский в школе говорит - это вообще жесть по сравнению с немецким.