Просериарила молодость• 01 сентября 2023

Дискомфорт та печіння при місячних

Кд 4 день, сьогодні як пече між ногою і половою губою. Не розумію чи запріло, чи натерла білизною. Візуально як зовсім легка припухлість є. Може алергія на прокладки? Хоча нічого супер нового не купувала... прямо хочеться поправляти труси бо наче хто пальцем надавлює на одну сторону...
І так всяке в голову лізе час від часу, ще тепер і про це думати. Підмивалась і водою, і ромашкою, все рівно є дискомфорт.
Прокладки котекс використовую , ще є Белла але чогось сьогодні від неї прямо парило. Всі без ароматизаторів та м´яка поверхня. Хоч бери та марлю вже клади...
Два-три тижні і фсьо• 01 сентября 2023
Що вам там в голову вже лізе?
У мене теж таке буває, у мене не до кінця пролікована молочниця, в мене є крем ломексин, наношу його, печіння проходить.
автор Просериарила молодость • 01 сентября 2023
Дівчата може в когось було подібне, як рятувались?
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Що вам там в голову вже лізе?
Є судокрем, але боюсь наробити гірше ним.
Та вже думаю що мені капець(
Потужна махіна• 01 сентября 2023
Бепантен. Натерли, або надавили білизною якось незручно. Нічого страшного, це буває.
Ответ дляПотужна махіна
Дякую велике за підтримку
40каградусная• 01 сентября 2023
У меня так бывает из-за варикоза малого таза. Печет и давит в том же месте.
Но вы на всякий случай исключите инфекции типа бартолинита, герпеса
Ответ для40каградусная
Дякую за пораду. А як ви дізнались про варикоз, робили узі судин тазу?
40каградусная• 01 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Да. Это было неожиданно(
Было чувство распирания в промежности, иногда боль где губа переходит на ногу. Сделали УЗИ .
40каградусная• 01 сентября 2023
Вагинальным датчиком
Ответ для40каградусная
Вагинальным датчиком
Ви якось лікувались ? Від варикозу
40каградусная• 01 сентября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Ви якось лікувались ? Від варикозу
Постоянно. Без таблеток боли. И риск тромбоза.
Ответ для40каградусная
Співчуваю