Спілий баклажан• 01 сентября 2023

Згодні, що від себе зараз дарують букети лише ті, у кого є лишні кошти?

Раніше теж намагалась купувати вихователям/вчителям букети на свята. А зараз подивилась на ціни і думаю: «кошти здали в загальну касу, то ж обмежимось поздоровленням від усіх»)
Ви згодні, що заразу купують букети лише ті батьки, по кишені яких не вдарять ті 400-500 грн і більше?
Хи хи, ну ну• 01 сентября 2023
Дарують ті, хто хоче. Не хоче - не дарує

всемВсёИмного• 01 сентября 2023
А уже нельзя у бабушек купить Астры?
Йосип_молодий• 01 сентября 2023
Можна і за 200 купити. Ми не несли. Сказали збір грошей на ЗСУ замість квітів. В нашому класі всі були без квітів.
Скользкая• 01 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
может это просто збір грошей, но не на ЗСУ.
Йосип_молодий• 01 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
Ну куда они пойдут не знаю...поверила на слово)
Скользкая• 01 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
там очевидно карточка родительницы из комитета. имхо конечно.
Йосип_молодий• 01 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А уже нельзя у бабушек купить Астры?
Купить можно а подарить нежелательно 🤣
Йосип_молодий• 01 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
Та не. Налом собирала учительница
Неначасі• 01 сентября 2023
Ні, не згодна. Можна й дешевший букет купити.

Най хоч раз• 01 сентября 2023
Уже давно даруємо по одній троянді від дитини. І по коштам не дорого і у вчительки красивий букет.
Неначасі• 01 сентября 2023
Ответ длявсемВсёИмного
А уже нельзя у бабушек купить Астры?
Теж про це подумала. Зараз ще гладіолуси є - 50 грн/шт. За 250 грн гарний букет з 5 шт. Або еустому чи астромелію можна придбати, чи садові наші українські троянди, вони значно дешевші ніж метрові імпортні
Рита-8e7c• 01 сентября 2023
Ми сьогодні дарували. Великий красивий букет. Але це востаннє. Просто дитина у 1 клас пішла і букет я купила заради красивих фото. І фото вдалися. Але більше дарувати не буду, нехай її люблять за характер, за знання, за вчинки.
220В• 01 сентября 2023
а что раньше кто-то букеты на последние деньги покупал?
у нас купили от класса, и от я от себя - коробку хороших конфет.
Давно без алко• 01 сентября 2023
Дарую завжди сертифікат на +-1000 грн.
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
а вы думаете кого-то любят за коробку конфет?
учитель не всегда и помнит, кто что и когда подарил, так как дарят все одновременно, а не под запись в журнале.

Мой сын дарил на все праздники, просто так мы выражали благодарность учителю, который очень нравился и мне и сыну.
Но я не думаю, что учитель запоминал это)
Неначасі• 01 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Дивна логіка. А без цього букету фото невдалі? Виходить, що букет ви не вчителю купували, а собі та дитині. Ну таке, як на мене то це лицемірство
personality• 01 сентября 2023
Ответ дляСкользкая
А звіти вам не надають?
Губной рояль• 01 сентября 2023
Когда вы уже успокоитесь со своими букетами?
Стервочка• 01 сентября 2023
Сдали по 50грн, купили учителю красивый букет. В вайбер нам скинули фото учителя с букетом. Учимся дистанционно.

personality• 01 сентября 2023
Ответ для220В
Точно хороших?😂
Ворожу на каві• 01 сентября 2023
а шо обов´язково по 500 грн букет дарити? у мене син завжди від себе дарує квіти, бо він так хоче, ще з садочку. Купила вчора 5 георгін за 100 грн, прям розорилася
Мая твая не панимать• 01 сентября 2023
У меня есть ’лишние’ деньги. Букет не покупали. Не вижу смысла.
Неначасі• 01 сентября 2023
Ответ для220В

Наш син у старших класах завжди перед святами казав скільки йому купити коробок цукерок чи щось такого, бо він сам обирав кого з предметників хоче привітати, хто йому подобається, кому він таким чином хоче подякувати.
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Точно хороших?😂
моих любимых)
всегда дарим большую упаковку ферреро или рафаэлло, или и то и то))
автор Спілий баклажан • 01 сентября 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Я хочу подарувати, але для мене це суттєві витрати. Дітей двоє. Дві виховательки та класний керівник.
З сьогоднішніми цінами це не менш ніж тисяча грн на три букети.
Вважаєте, кожен, хто просто має бажання - може викласти таку суму ?
Добродійка• 01 сентября 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ми теж не несли. Купували один букет від класу і від класу в касу на ЗСУ здали. Але всеодно були ті хто приніс від себе ще
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
полностью поддерживаю.
Тоже учу проявлять благодарность.

Но слушать про ’пусть любят без букетов’ или какие-то обвинения в подлизывали - это просто смешно)
Толпа детей подходит к учителю и все что-то дарят, кто букеты, кто конфеты.
Как вообще реально запомнить и проследить, кто подарил, а кто нет?
Людям или не везет с учителями, или прикрывают свою жадность)

Ну или финансы не позволяют, это хотя бы самая нормальная и понятная причина.
Неначасі• 01 сентября 2023
Ответ для220В
полностью поддерживаю.
Тоже учу проявлять благодарность.

Жадібні, злі й тому їм трапляються такі люди на шляху, у тому числі викладачі. Що транслюють в ефір, те й отримують
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляНеначасі
це точно
220В• 01 сентября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
дарите подарочные упаковки конфет, они и по 100-150 грн есть.
Если конечно хотите, это же добровольно.