Дякую_аж_підскакую• 01 сентября 2023
Як передати покази газу, якщо пише ось це
Як передати покази газу, якщо пише ось це.
Передаю через чатбот у вайбері. І ось що з´являється.
Через додаток не вдається зареєструватися. Коли ввожу останній платіж, то пише що не вірна сума. Хоча все вірно.
Заставляличка• 01 сентября 2023
Така ж проблема. Створила уже особистий кабінет у РГК Київоблгаз, а мене в нього не пускає, пишуть, що сервіс тимчасово недоступний. І так уже другий місяць
Яичница с беконом• 01 сентября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Сайт Нафтогаз Украины. 104юа уже не принимают показания
Принимают. Им же ллатим за доставку и они же отправляют навтогазу показания.
Да Щас же• 01 сентября 2023
Нафтогаз кабинет делайте. У меня с этого месяца такое же. Передала показания в Нафтогаз
Яичница с беконом• 01 сентября 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Хотя я не в Киеве, может там по-другому.. Я в нафтогазе вообще не видела где показания оставлять..
Я тут Живу• 01 сентября 2023
Это же как долго вы показания не передавали. 104 очень давно не работает
Баба_Воля• 01 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
С прошлого месяца
Дякую_аж_підскакую
• 01 сентября 2023
Всім дякую. Через нафтогаз все вийшло.
Хоча минулого місяця ще передавала через 7104