Магиня• 01 сентября 2023

Заміокулькас

Давно хотіла цю рослинку, це мій першачок)
Підкажіть, будь ласка, чи нормальний по розміру буде такий горшок? Чи треба більший?
Купила дренаж і грунт для кактусів. Горшок не має отворів для стікання води-це дуже погано?
Дякую.
Червона ікорка• 01 сентября 2023
Горшок великоват, но если дырок нет, вам все равно придется насыпать очень толстый слой дренажный, заодно и объем сократится.
__Jane__• 01 сентября 2023
Здоровий горшок. Використовуйте його,як кашпо. Пересадите тоді,коли рідний горщик деформується. Заміокулькас любить,коли тісно
Vivianna_• 01 сентября 2023
не маленький , но отверстия обязательно
Червона ікорка• 01 сентября 2023
Грунт для кактусов ни о чем, я бы вам советовала туда добавить еще процентов 15-20 от объема пакета агроперлита и перемешать.
ША! я прийшла!• 01 сентября 2023
Це кашпо, у нього вставте горщик з отворами. Рослина дуже вразлива до переливань, тому без гарного дренажу не варто ризикувати, можете втратити рослину.
автор Магиня • 01 сентября 2023
Дівчата, ви пропонуєте поки залишити цей коричневий горшок..? Він взагалі мікроскопічний.
Злюка бобер• 01 сентября 2023
Скажите пожалуйста где такой купили большой?
Ластоноша• 01 сентября 2023
Обовʼязково зробіть отвори в горщику. Загубите рослину. Навіть якщо зробите великий шар дренажу, все одно не допоможе
TataJuke• 01 сентября 2023
Моему нравиться когда тесно. Мне с ним очень сложно, не любит перелив воды, все остальные цветы в доме-пьющие)) Свой поливаю 1 раз в месяц.
автор Магиня • 01 сентября 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Епіцентр на Берковцах, 312 грн
Злюка бобер• 01 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Епіцентр на Берковцах, 312 грн
Спасибо!
Я тут Живу• 01 сентября 2023
Ответ дляМагиня
А ему и нужен такой, чтобы он еле помещался
Ластоноша• 01 сентября 2023
По розмірам горщика. Я пересадила в досить великий. Точніше в більший, ніж потрібно було б, але вже який був. Все нормально. Замік адаптувався і швидко повипускав нові стебла. Але слідкуйте за рівнем води, не поливайте часто, не допускайте застою води, отвори в горщику обовʼязково мають бути.
автор Магиня • 01 сентября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
І реально чекати, поки клубні не почнуть горшок розпирати?
Може досипати трохи свіжої землі, бо він зараз в якійсь тирсі, взагалі там грунту не бачу.
Я тут Живу• 01 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Надо пересадить в чуть чуть побольше горшок.
Oks_kis• 01 сентября 2023
У меня он живет в универсальном грунте, разросся - жуть, все руки не доходят пересадить на работе
Хвильоватиша• 02 сентября 2023
Ответ дляOks_kis
Вы его будете весь пересаживать или лишние отростки убирать? Я когда фикус пересаживала, лишние корни убирала. Поэтому подумала, возможно Вы также. И если что , то я была б рада принять в дар лишний отросток. Давно мечтаю о замике, но купить за 300 грн не могу позволить
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 сентября 2023
Ответ дляМагиня
Пересаживайте в нормальный горшок. А как он в природе растет, никто тесноты ему не создаёт. Переливать нельзя, дренаж побольше