язззззь!!!• 01 сентября 2023

20 років у шлюбі, а він не моя людина

Не можу себе зрозуміти і не знаю, що робити далі. Він не моя людина, різні погляди, думки, освіта, виховання, менталітет, цілі... Ми зовсім різні. Я покохала його за його ставлення до мене, за турботу, зараз все це також є, але я зрозуміла, що він просто не мій чоловік. Тепер все у ньому дратує мене, не хочу його зовсім.
Але ось нещодавно я була в іншій країні на відпочинку і не могла додзвонитися до нього, так переживала ті години, що думала, не витримаю, якщо щось сталося. Здавалося б, мало б бути байдуже, але ні.
Що з цим робити, не збагну. Може, до психолога? Хочу розлучення, та чи правильне це рішення, адже стосунки між нами хороші. Просто відчуваю, що обманюю його і себе. Ми не створені один для одного.
Непонятно• 02 сентября 2023
Ответ дляSo_so
У меня разводились друзья после многих лет брака, драматичная ситуация и была там фраза, как-то даже ранившая меня. БМ сказал БЖ : ты всегда будешь важным человеком в моей жизни и я желаю тебе самого лучшего, но больше тебя не люблю.
То есть можно переживать о человеке и всё остальное, но не любить его.
Конечно, как женщину ( мужчину) не любить, но испытывать привязанность как к родственнику, близкому человеку.
Аннуитет• 02 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я кохала його, це почалося нещодавно.
Климакс?
Единая страна!• 02 сентября 2023
Автор, вы просто описали мою ситуацию.. 18 лет вместе, но мы такие разные.... мысли о разводе постоянно, но наверное не решусь... ка представлю скандалы с его стороны.. а разговаривать и обсуждать проблемы он не может, сразу взрывается и исправляться не хочет..
Пенек Возмездия• 02 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
39, ще рано
Кризис среднего возраста, пройдет
Аннуитет• 02 сентября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Кризис среднего возраста, пройдет
Угу, только останется она стареющей разведенкой
После 18• 02 сентября 2023
Девочки, я с вами
После 18• 02 сентября 2023
Мне 43
Сито для думок• 02 сентября 2023
Ух ти. Я з вами!
Думала одна я така притрушена
І теж не знаю що робити зі своїм любчиком.
20 років назад було все зрозуміло, виховання дітей, створення побуту.
А сьогодні, як автор сказала різні цілі.
Мені мабуть легше ніж іншим в цій темі. Бо ми впо. І так бомжі. Взяв валізу і пішов. Нічого матеріального нас не тримає.
Анонимарик• 02 сентября 2023
Разводитесь
Ацетилсалициловая кислота• 02 сентября 2023
Я тут теж писала, все так само. Розлучитись не можу, але мрію про кохання. Та поки його не зустріла. Якщо зустріну, то буду щось думать
Околовита• 02 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Знаєте, щось у цьому є. Мабуть, це у всіх так, але жінки більш схильні зберігати сім´ю, тому мовчали раніше.
Страшно подумати, що це назавжди.
Это главный маркер - если вам страшно, что так останется навсегда. Это значит, что сохранять семью не имеет смысла

пс: развелась в 39, с мужем были хорошие отношения, но любовь прошла, каждый хотел большего, чем жить с другом. Уже прошло 7 лет, мы по-прежнему важные люди в жизни друг друга, тем более есть сын, но мы рады, что тогда не испугались поменять свою жизнь. Хотя, конечно, сложностей в период развода было не мало, но это давно позади
Госпожа Белладонна• 02 сентября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
И у меня такая же ситуация. Такие разные, чем дальше,тем хуже. Уйти не могу, ребенок есть, да и некуда особо.
Воздух в банке• 02 сентября 2023
У меня тоже случился кризис в 38 , даже не знаю что так подействовало , жили мы хорошо, поговорить тоже всегда было о чем...любовь, не знаю даже, но уважение и доверие были. Началась война, я уехала с детьми в первые дни и дальше мне стало как то легче без него, не захотела возвращаться , даже не знаю почему - у нас хороший быт, квартира и дом, две машины....в другой стране жизнь в лагере в одной комнате ...но при всем этом все равно легче и проще, чем дома с ним. Чтобы долго не писать - я стала холодной, перестала звонить каждый день и через пол года он сам отнёс заявление на развод . Развелись, не общаемся , он расценил это как предательство. Мне его как друга и соратника нехватает, но как к мужчине тяги нет. Если бы не война, то уверена жили бы мы дальше , я про развод не думала никогда. Мой совет - если есть возможность - поживает отдельно , не неделю, а несколько месяцев, после этого и принимайте решение
Козачка• 02 сентября 2023
Проаналізувати ваше життя, а головне, чого б ви хотіли від людини поряд, от прямо написати на папірчику, якими якостями має бути наділена ваша людина. Далі, чи можна це все отримати від чоловіка, можливо людину не тре ба міняти, трошки змінити вектор, але при цьому, бути готовою, що від вас теж щось попросять. Якщо все зовсім кепсько, розлучатися та будувати нове життя, бодай не чернетку пишете. Але треба пам´ятати, до мене доречі пізно, але й дошло, після декількох років гризіння кактуса, що відносини, то робота двох і не завжди буває легко, але результат, неперевершений.
Лепешечка• 02 сентября 2023
Ответ дляSo_so
А как это? Важный человек, переживать, но не любить... Чес какой-то
Угги в горошек• 02 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
39, ще рано
Ну, так це криза. Як раз і не рано, все ок. Звичайно, що він вас дратує, 20 років один і той самий чоловік! Я пам´ятаю ще з дитинства, як знайома моєї мами в 40 років кинула свого чоловіка заради якогось коханця. До речі чоловік в неї був хазяйновитий: і борщу міг зварити, і в прибиранні допомагав завжди, і заробляв добре. В них троє дітей і ніхто і подумати не міг, що з нею таке може трапитися. Старший син залишився з батьком і так і не вибачив матір, а дівчатка пішли з нею, ще маленькі були, щоб розуміти щось. Тоді всі були в шоці, особливо її чоловік, бо він дійсно піклувався і любив свою родину. Дуже страждав після розлучення.
Вона потім не була довго з цим коханцем. А її чоловік колишній через декілька років одружився знов і начебто нова дружина була задоволена, що схопила такого хазяїна після 40 років.
Тоді я зрозуміла, що щось в жіночому організмі відбувається близько 40 років, що вона може вчинити таку дурницю.
ЯсноВидящая• 02 сентября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
У автора гормоны ипсихика играет, как раз ребенок их браку даст второе дыхание и снова появится общий смысл.
Чтобы возненавидеть потом друг друга?
Рождение ребенка и декрет - это всегда лотерея, если автор с мужем не олигархи
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 02 сентября 2023
В общем тема про то, как жена, видя свое отражение в зеркале (своего мужа) понимает, что она такая же, но ей это явно противно. И, по глупости полагает, что избавившись от своего отражения, это сделает ее лучше. Так не бывает. Как говорится: нечего на зеркало пенять, когда рожа кривая.
Спішу - перекидаюсь• 02 сентября 2023
Ответ дляСекретница
Я считаю, что любви не было изначально, они обманывались, а потом прозрели...ибо если любовь настоящая никто никому никогда не надоест и не станет безразличным...
Это не так. Крайне ложное убеждение, навязанное институтом брака, религией и обществом. Люди меняются, развиваются и это происходит не всегда равнозначно и одномоментно. Поэтому закономерно уходить, если переросли друг друга. Это нормально и естественно. Жизнь это путь, а не привязка к чему-либо.
ЯсноВидящая• 02 сентября 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Це тільки ІМХО, але думаю, навпаки, пожити б трохи окремо, щоб автор розібралася в собі, саме пожити, не відпустка, плюс все-таки розібратися, що з організмом все норм, і це психіка, і просто прийшов час кожному жити своє власне життя окремо один від одного
Поддерживаю, я своему так и сказала,
Нужно пожить отдельно, после его очередного бздыка,
Мне тоже 39 кстати, пару лет как такое чувствую, и это я уезжала на полгода с ребенком, в принципе у него было время от нас отдохнуть немного.

Больше не жила бы ни с кем в браке, только гостевой
Isa Dora• 02 сентября 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Жестб, зачем же вы терпели столько
А что именно терпела Автор, поясните
Isa Dora• 02 сентября 2023
Вы пишите у вас разные ЦЕЛИ, озвучьте свои и его. Скорее всего у вас вообще цели нет.
Шумелка Мышь• 02 сентября 2023
Які ж ви підлі, жінки. Живете з некоханими в надії зустріти когось і перестрибнути з однієї шиї на іншу. А потім заламуєте руки і проклинаєте, коли чоловік, відчуваючи все це, заводить коханку. Так само як ви збирались. Якби ви не були такими лицемірними, щасливих людей в Україні було б набагато більше.
Угги в горошек• 02 сентября 2023
Ответ дляIsa Dora
Ну, от ви бачите , що чоловік автора їсть кавун над сміттям, а автор хоче їсти за столом. Дійсно, різні цілі
Угги в горошек• 02 сентября 2023
Ответ дляШумелка Мышь
Чого ви вирішили, що хтось хоче перестрибнути? Може дійсно такі речі в організмі відбуваються, що неможливо змиритися з тим, що відбувається навколо. Це ж питання до психолога. Коханку чоловік може завести і з ідеальною і кохаючою жінкою.
ЯсноВидящая• 02 сентября 2023
Ответ дляОксана_12
Тільки повний ідіот може вірити в ’кохання навічно’. На практиці старій калоші знайшли молоду красиву заміну, от і вся любов.
На практике бытовуха и стрессы убивают любовь
Обнимашкина• 02 сентября 2023
Сколько он зарабатывает?
Залізна пані• 02 сентября 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Ну в нашем случае это помогло🤷
А тоді пишуть я залишилася сама з 3 дітьми...
НеКонец-Света• 02 сентября 2023
Ответ дляЗалізна пані
У автора проблема в ней, а не в муже. Рождение ребенка не удержит мужчину, но вполне вправит мозг женщине, в такой ситуации как у автора.
Шумелка Мышь• 02 сентября 2023
Ответ дляУгги в горошек
Це нормально, що щось змінилося. Ненормально витрачати час людини, чекаючи чогось кращого.