Пэрисхилтонша• 02 сентября 2023

Мене так мучить те що я ніколи не мала весілля…

Був час я була розписана просто (здурив, що весілля зробить пізніше але ніколи не зробив), потім багато проблем і ми розлучились, я з дітьми сама залишилась.
Мені дуже обідно за себе що ніколи не мала весілля. Мені так хотілось фото в весільній сукні, ці відчуття що я bride to be…
Я не хотіла велике весілля, на людей 30-35 максимум. Тут є ще такі як я? Бо багатьом бачу це зараз неважливо. Розписались ми в одязі звичайному (джинсах) навіть фото з цього дня немає… ні квітів ні нічого не було..
Чай не пью, только кофе• 02 сентября 2023
Ответ дляMs. Похвала
Просто весілля, навіть з чоловіком щодо якого вже кохання пройшло і так дістали один одного що розлучилися?Можна найняти актора якогось та посвадьбувати, раз ціль гулянка саме
Нанимать актера и устраивать имитацию свадьбы - это бред
Синиця у спідниці• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
Наступного разу зробите
вкрации• 02 сентября 2023
Ответ дляВеликий сатирик
Джей Ло над свадьбе с Аффлеком смотрелась довольно мило в свои 50
Мы ж тут обсуждаем обычных женщин а не Джей ло с ее миллионами, да?
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Фото остались у фотографа?
За съёмку заплатили, а фотографиями, потом некогда было заниматься, и забыли о них. Жалко конечно, ну и ладно, нам кучу любитеских потом поскидывали.
Зато свекр, кому только диск с видео не показывал))
вкрации• 02 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
А сейчас в 18 кто-то замуж выходит? Вы из глухого села?
Дочка знакомых вышла в 19 замуж до войны. Очень красиво смотрелось) но там денег очень много в семье. Да и мужу 31. )
Нет не беременна)Любовь)
Синиця у спідниці• 02 сентября 2023
Ответ длявкрации
Брат когда женился второй раз,его жена закомандовала свадьбу,хотя ему было 40 а ей 35.Она была в длинном белом платье и в фате,конечно.
вкрации• 02 сентября 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Ну я и в 45 в фате видела))) Правда было это лет 10 назад. Ну так себе смотрелось в загсе на фоне молодых девчонок.
Есть виды свадебных нарядов которые хороши только в юности. А пидстаркувата принцесса ну такое…
Синиця у спідниці• 02 сентября 2023
Ответ длявкрации
Я с вами согласна.У невесты дочке было на тот момент 17 лет,на ней бы фата смотрелась более уместно.Но так же было незакрытое желание быть ’невестой в фате’, потому и свадьбу сделали в таком классическом формате.
Ms. Похвала• 02 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
А мучитися про те що не було весілля з чоловіком,відносини з яким виявилися помилковими і вже непотрібні-не бред?
Впораюсь зі всим• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ми розлучились якщо ви погано прочитали
По идее вас должно беспокоить отсутствие жениха, а не отсутствие платья.
Так что ищите жениха, автор, достойного и вперед-платье покупать
Впораюсь зі всим• 02 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Это причина по которой мне так нравится этот форум. Сначала ты читаешь одну тему и думаешь как человек пришёл к определённым событиям в своей жизни, как так вообще могло произойти?
Потом ты читаешь его 2,3,10 тему и картина открывается.
А как вы можете читать другие темы, если автор под анонимом ?
Ответ дляMs. Похвала
Нет. И как можно считать ошибочными отношения, в которых появился ребенок/появились дети?
Сон і дрімота• 02 сентября 2023
Я. Розписувались уже, коли дитині був місяць
Ms. Похвала• 02 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну не в буквальному сенсі помилка що так не повинно було бути а що це не кохання на все життя, що він не той що потрібен, що з ним не хочеться жити і мати спільне майбутнє.Тобто почуттів немає а людина мучиться не здійсненим весіллям Ну якщо ви схвалюєте таку тему для страждання то це ваше діло, може хтось страждає з-за новорічного ранку в дитячому садку, на який він не пішов бо захворів, але не вимагайте від оточуючих щоб вони ахали охали і розділяли ’жах ситуації’ автора -особисто я не страждаю, хоча весілля не мала, чого і автору бажаю
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
У багатьох є якась вже не здійсненна мрія😪 Я не мала студентства, рано пішла працювати бо батько спився. Є заздрість до тих хто з нормальних сімей і міг просто вчитись, їздити кудись по студентських програмах, грати в КВН, гуртках самодіяльності, жити в гуртожитку((( у Кожного своє
В гуртожитку жити не таке вже і щастя, я навчалась і працювала з першого курсу
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Проблеми є
Але просто сьогодні топ проблем ця 🤣
Автор, в мене була мрія вийти заміж в українській сукні. От так мені хотілось. Мене трохи дивують люди, які мріють про весілля. Але кожному своє. Я десь бачила статтю про японку, яка зробила собі гарну весільну фотосесію в сукні
Аноним_1857• 02 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Я в молодості знімала квартиру з 3 сусідками. Було весело, мені подобалось до пори до часу Якби могла повернути час назад, я б вчилась на державному, на денному, біологічного факультету. Але все-одно не жила б в гуртожитку, бо вчилася б у себе в місті. Із-за пияцтва батька я б не мала на які кошти вчитись у іншому місті і жити в гуртожитку
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
У вас як у автора сум за нездійненним життям в гуртожитку?
Аноним_1857• 02 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Якби лише гуртожиток. Я писала вище що хотіла б мати студентство і вчитись на денному на біологічного факультеті, бо я завжди любила біологію, медицину, біохімію. Я отримала вищу освіту, але заочно, з 17 років працюю( Коли мої ровесниці зранку бігли на пари, ходили на дискотеки і т.д. я працювала на заводі в 3 зміни
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляАноним_1857
А зараз ви ким працюєте? Бо біологи сьогодні не заробляють багато
Аноним_1857• 02 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Менеджером з кредитування, 10 років. Знаю що не працювала б по спеціальності, але 4 роки витратила б на те що люблю) а так, трохи працювала в Новій лінії, Сільпо і 2 роки на заводі
Соображалочка• 02 сентября 2023
ауеть,учите детей ,образовывайте,чтоб в га-но не упали,как вы,а сами сходите на фотосесию в чулках
Ответ дляСоображалочка
И что даст эта фотосессия?
Соображалочка• 02 сентября 2023
себя полюбите и перестанете жалеть,гордитесь,что в самом соку и вы выбираете,а потом,когда влюбитесь и выйдете замуж,на 50 лет брака наденете подвенечное
So_so• 02 сентября 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
По слогу часто сразу видно. Вот я автора читаю и сразу вижу що робити, якщо я бестолкова и др.
Впораюсь зі всим• 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Аа, я думала может какой секрет есть как темы анонима посмотреть. Не знаю,я вроде и давно здесь, ну чтоб угадывать по слову это наверное, слишком. Я сама недавно тему создавала, так меня сразу уличили что мол помню вашу предыдущую, вы такая то и такая то. Разумеется это не про меня было и близко, и тему я создала свою настоящую про проблему свою актуальную именно в тот момент. Но комментатора уже было не переубедить