Пэрисхилтонша• 02 сентября 2023

Мене так мучить те що я ніколи не мала весілля…

Був час я була розписана просто (здурив, що весілля зробить пізніше але ніколи не зробив), потім багато проблем і ми розлучились, я з дітьми сама залишилась.
Мені дуже обідно за себе що ніколи не мала весілля. Мені так хотілось фото в весільній сукні, ці відчуття що я bride to be…
Я не хотіла велике весілля, на людей 30-35 максимум. Тут є ще такі як я? Бо багатьом бачу це зараз неважливо. Розписались ми в одязі звичайному (джинсах) навіть фото з цього дня немає… ні квітів ні нічого не було..
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Це така дурість. Я мала весілля.розлучилася. я на ті фото не дивлюся. Половину викинула. Мені боляче дивитися що я 6років просрала . Вам має бути обідно за те що ви вибрали непідходящого чоловіка для себе, що не виправдав ваші сподівання. Обідно що ви світ не бачили. Не були у красивих і шикарних місцях. А не ща те що не стояли з мудаком в загсі у платті. Шуквйте собі достойного чоловіка і скажете йому це.вам треба не весілля з кагалом родичів, які їдять за п´ятьох, а красива фотосесія у сукні. А це можна влаштувати. Аби чоловік був поряд достойним. І не годувати кагал родичів.а поїхати як я з 2 чоловіком на Мальдіви. Оце дійсно емоції, а не загс з недолугим чоловіком придурком з яким життя не склалося.шукайте достойну пару- ось яка мета у вас номер один
дякую..
Околовита• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Я думаю що кому я вже нафіг треба з дітьми )) щоб мені ще й весілля робити
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Сусідка з 5 дітьми вийшла заміж. Вагітна шостим . Обвінчалися з новим чоловіком. Взагалі його прізвище.
Українська зірочка• 02 сентября 2023
Мы расписались в обычной одежде в заксе в кабинете, на следующий день взяли в аренду наряды наняли ресторан и фотосессию в Межигорье, гостей было 15. Вложили 2 тыс дол, подарили около 6 тыс. Бюджетно и красиво. Времена были карантинов при короне. Но еще даже фото не распечатали, мне кажется роскошная свадьба это для богатых, главное чтобы вы жили в браке хорошо)
TaFo• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Може для когось це фігня , а моя мрія зруйнована назавжди
Але я сама винна
’ не о том ты, Базин, мечтаешь’ ( с)
ЧупакабраЗеБест• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
очень вас автор понимаю. для меня была важна свадьба, как праздник именно девичьей весны. хоть мне тут многие фукали что оно не надо. надо.
KaVika29• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
У вас трое детей , нет мужа а вы страдаете что не было белого платья ? Вы троль ? )))
Прикуси Язика• 02 сентября 2023
У меня не было свадьбы, только роспись. Но платье( не свадебное) ,причёска и кольца были.
Немного фото.
Я не жалела ни разу.
Но я и не хотела свадьбу, меня напрягала и пугала вся эта суета, организация. Плюс деньги немалые.
Не было даже родителей,расписались сами, мы жили в другом городе.
Не думаю, что я бы с удовольствием вспоминала свадьбу и пересматривала свадебные фотографии, если бы с мужем жизнь не сложилась.
Поэтому ,не жалейте.
И ,как писали, выше примерьте свадебные платья и успокойтесь.
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
3?
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Але я сама винна
Ще попереду ваше весілля
Яйцеголовая• 02 сентября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
У меня была прекрасная свадьба. Но ничего из нее уже не помню))) кроме сильной жары и как мне было жарко и трудно в длинном платье, я с трудом выдержала тот день)

Только фото напоминает, но и то их мало.
Нам еще подарили ночевку в номере для новобрачных, именно в ночь после свадьбы, кому такая идея в голову пришла
С утра на ногах, в этом огромном, длинном платье, съмки, поездки, съемки, загс, там съемки, потом ресторан и какой нафиг отель еще, просто пришли домой и упали спать.
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляПодтяжка
Оце трагедія
Зробіть собі річницю як весілля, в чому проблема?
Прям сама сяде і зробить))))
KaVika29• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
3?
То я прочитала ( Значит будет трое 😆
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Тут важко знайти і без дітей
А я ще й не сама
Поки так думати то й дійсно так і є
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
То я прочитала ( Значит будет трое 😆
І вам бажаю того ж (3)🤣
Швабристка• 02 сентября 2023
Ответ дляОколовита
Розписалися в джинсах та светері. На 36 тиж вагітності. Була проблема вагітність, загроза здоров´ю дитині і про весілля зовсім не думалося. Це взагалі не важливо було. І потім жодного дня не жалкувала, що не було весілля. Навіщо?
15 років разом, кохаємо ще більше , двоє здорових дітей.
Ну так про весілля ДО вагітності думають🤣
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Ще попереду ваше весілля
Ех ніхто не знає))
KaVika29• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
І вам бажаю того ж (3)🤣
Та я б з радістю , але вже не зможу )
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Мне тоже грустно, что у меня не было свадьбы. Мы с бывшим мужем расписались, когда я была на 8 месяце беременности. Я была в брюках для беременных и обычной кофте на молнии, он - в джинсах и свитере. На регистрации брака мы были вдвоем. Фото не делали. Обручальные кольца купили уже после регистрации брака (причем платила за них я)
Це ваш вибір. Нащо шкодувати?
__Jane__• 02 сентября 2023
Люблю такие темы...сразу становится радостно и тепло на душе за людей, у которых нет проблем❤️.
Чай не пью, только кофе• 02 сентября 2023
Ответ дляТётя Хрюша
Це ваш вибір. Нащо шкодувати?
Это не совсем мой выбор
Без Баяна• 02 сентября 2023
Мы сыграли свадьбу в этом году на 25 человек. Да, это не дешево, но мы остались очень довольны. Так же был профессиональный фотограф и получили очень классные фото на память.
Я вас понимаю и желаю вам найти свою вторую половинку с которой вы осуществите свою мечту!
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляБез Баяна
А скільки по ціні приблизно ?
Дякую…
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ дляОколовита
😂
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Это не совсем мой выбор
Якщо ви погодились то ваш. Не перекладайте відповідальність на когось.
Швабристка• 02 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В готелі прокидатись ідеально)
Ми прокинулись, друзі у сусідніх номерах. Нам принесли сніданок. Ми поснідали на берегу. Відпочили день. А потім із новими силами вже поїхали додому
ГороховаЯ• 02 сентября 2023
Вспоминаю нашу свадьбу как наказание) надо было её отбыть и я как герой, её отбыла)
У нас даже выбора не было свадьбу не делать. Родителям надо было, они хотели) они сделали.
Вчера у нас был День бракосочетания, сегодня День венчания. Можно сказать у нас интересный юбилей. Каждый год в этот день у нас праздник и он с годами вошёл в ранг любимого и пышного.
Каждый наш день вместе на протяжении всей жизни, каждый год, это наш шедевр. Вот эти дни люблю. А день когда всем нужно было вдоволь напраздноваться, навеселиться … та такое( бесполезная трата денег.
Без Баяна• 02 сентября 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
А скільки по ціні приблизно ?
Дякую…
Плюс мінус 100 тис
Да_Я_ТакаЯ_• 02 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
То я прочитала ( Значит будет трое 😆
Я тоже так прочитала))))
автор Пэрисхилтонша • 02 сентября 2023
Ответ для__Jane__
Проблеми є
Але просто сьогодні топ проблем ця 🤣
Тётя Хрюша• 02 сентября 2023
Ответ дляОколовита
То штунди. Їм по фіг