язззззь!!!• 02 сентября 2023

Дайте по руках, хочу написати ех коханцю

Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я себе винною не почуваю. Реально.
Мабуть, через той випадок.
Скоріш за все. Я теж не почувала. Я зрадила теж, коли дізналася . Я вийшла заміж по великому коханню в 17 років. Скажу так, прожила з чоловіком , як у христа за пазухой. Кохав і я це бачила. Зрадив один раз, напився , десь на 3 році життя зі мною, і його дівчинка повела в номера , як телятко. Від неї я це все і дізналася , бо ми весь час періодично бачилися, вона його сусідка, де він жив з батьками. То раз на рік бачилися. І от вона вирішила мені зізнатися, що як він приїздив сам, підпоїла його добряче, коли приходила до його мами, та потім попросила провести її, і там вже запропонувала, а мій і не відмовився.хотіла дитину від нього, але не получилося. Бо кохала його все життя зі школи, а я сука забрала в неї. Але ж сказала, що він просив мені не казати, бо любить, а з нею по п´яні))) кароче))))
Пішла до чоловіка, кажу твоя все мені розповіла, ну підтвердив, і по сценарію, на колінях повзав і прочєє. Але мене вже переклинило добряче. Любила його сильно, а він падло на 3 році життя. Я молода була, гарна. В сексі все було, що хотів.
Зрадила з колегою, він за мною дуже бігав, кохав, і не пожалкувала. Чоловік колишній досі сам..та сусідка так його і не отримала більше. Десь вона у штатах живе давно.

Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляМояХатаЗкраю
Медаль вам на грудь и пирожок
У вас життя не склалося, чи що? Найдіть коханця))
автор язззззь!!! • 03 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Якось сумно. От і я кохала безмежно. Ця історія сталась коли малому було 8 місяців. Дуже мене підкосило. Требя було кинути його.
МастерЮля• 03 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Та ну нафіг біле пальто, я після коханця до чоловіка не повернусь, бо не зможу спати з тим, якого не поважала. Хтось неперебірливий, то раді Бога. Я як полюбила, то пішла від чоловіка, а не пригала то до коханця у ліжко, то до чоловіка.
Автор, не слушайте ее. Решила поучить... Но реально не знает разные нюансы.
Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ще вспієте. Ви не спішіть. Дивіться, хто вас більше кохає і цінує. Не ви повинні любити до бестями, а хай все ж чоловіки більше віддають. Мені бабуся колись казала, будеш щастливою, як тебе кохатимуть сильніше, ніж ти його. А як сама закохаєшься до безтями, а чоловіку як должне буде, то будеш плакати.
автор язззззь!!! • 03 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Стараюсь мати баланс 50/50
Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Ви мені ж написали, а не автору))) я їй передам)))
автор язззззь!!! • 03 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Дякую вам. Я ціную прямих людей.
Бажаю вам щастч

У вас були дітки?
Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Дякую вам. Я ціную прямих людей.
Бажаю вам щастч

У вас були дітки?
Дякую, і вам щастя. Так, донька вже доросла а тоді 1,6 років. А зараз синок 9 років.

МастерЮля• 03 сентября 2023
Ответ дляМизимец
Ох, Вы еще и не поняли почему я ответила на Ваше сообщение…
Автор увидит, не переживайте
Мизимец• 03 сентября 2023
Ответ дляМастерЮля
Автор увидит, не переживайте
Добре, добе. Ви заспокойтеся))) Мені всерівно, що мені пишуть, бо я щастлива)))
Не заздріть тьоті• 03 сентября 2023
Ответ дляПрилипало
Представьте, что он не ответит
Это будет даже хуже, чем пошлет
Самая СоветЧиваЯ• 03 сентября 2023
Автор або зараз, або буде розлучення
Я мариную бідного коханця вже 5 рік
Теж заміжня 2 дітей, але я вже буду розлучатись, документи готові, все це важко і на душі гімно
Коханця люблю, але багато років брехні мене просто з´їдає морально
Пишущаяся• 03 сентября 2023
Ответ дляАльдебаран
И удалилась гордо, аж полы белого пальто развевались на ветру
Блеснули шуткой юмора.... и да я в белом, цвет грязи мне не к лицу. Хорошего вечера.
emerald_88• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Це легко.
Він готовий.
Він був закоханий в 22. І в 51)))) тепер
Я в 19 и в 38 тепер
Це просто інше ніж тоді.
У нас ідеальна сумісність.
Ой, ні, не треба вам такий швидкостаріючий, бо за ці роки між вашими любовями ви постаріли на 19 років, а він на 29
Хи хи, ну ну• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Не будо за що. Я не змогла залишити дітей без тата. А його кохаю. Він теж. Хоч і не очікував що так буде.
Нвколи не думала, що так попаду,🤣
Ви його не кохаєте. Це ностальгія за минулими часами, це повернення відчуттів, коли ти вільна від усіх і усього, молодість, це гра в кохання. Ви просто розбурхали старі емоції, які були колись з хлопцем, з чоловіком. Тепер він.
Якщо не вмієте надягати маски, то сама себе видасте перед чоловіком, наробите горя в родині. Потім жаліть будете.
Грамотний хвіст• 03 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Я заміжня. Він вільний.
Це було дуже випадково.
Були разом 7 місяців. Я не змогла з ним бути через дітей. Не могда лишити їх без тата
😂😂😂епрст. .какая мамуля
Альдебаран• 03 сентября 2023
Ответ дляПишущаяся
Вы считаете, что после агрессивно-осуждающего ответа автору ваше пальто безупречно белое? Своим осуждением вы его и подпачкали. Хорошего дня.