Из Виа-гры• 03 сентября 2023
Раніше я стриглась в дорогих салонах по 1000 грн, їздила в центр Києва бо маю
Тонке світлорусе волосся
І мені здавалось що тільки в дорогих мене правильно підстрижуть щоб був об‘єм
А потім як почалась війна я в закарпатті пішла в салон і мене дівчинка підстригла за 150 грн (назвавши це підстригти кінці) і шо я вам скажу - ефект той самий…
Та сама зачіска вийшла, нічого нового
Я розачарувалась в дорогому салоні Києва((((
У кого м‘яке тонке волосся русе, яке вигорає на сонці - от моя порада - не витрачайте багато грошей бо ефект буде однаковий
Та сама зачіска вийшла, нічого нового
Из Виа-гры
• 03 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
хіба то дорогий - 1000 грн?!
Ну до війни 1000
Зараз не знаю скільки
Живчик-счастливчик• 03 сентября 2023
Я 15 лет стриглась у одного мастера, потому что остальные стригли шо попало. У меня густые пористые волосы. Потом случайно попала к другому мастеру и она меня подстригла ещё лучше. Но дороже)
Не будь КакСвета• 03 сентября 2023
згодна з Вами. Постриглася останній раз за 600, не Київ. Те ж саме, що й за 200. Були очікування інші. Розчарована
Из Виа-гры
• 03 сентября 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
Нема смислу переплачувати з тонким волоссям
Не будь КакСвета• 03 сентября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
так, ще й показала, як хочу, постригла не так😡
ЯсноВидящая• 03 сентября 2023
Останні 2 рази стрижусь безплатно там, де дівчата вчаться на колористів, під наглядом супер майстра, довго, але супер, кожна волосинка на своєму місті. Я довольна) 😁
Белочкой зови• 03 сентября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Аналогічно. Я вже після початку війни у Львові знайшла майстра, що стриже мене за 1000 й їзжджу до нього навіть з іншої країни
Директор Пляжу• 03 сентября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
У меня история как у вас с мастером. После очередного ее повышения цен, попала случайно к мастеру из салона рядом с домом, и обалдела - стрижка даже лучше, а цена почти в 2 раза меньше. Спасибо за повышение и до свидания, решила я
Педиатор_я• 03 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Так мастер для того и поднимает цены, что бы работать меньше , а зарабатывать столько же. Часть людей расходятся , со временем приходят другие клиенты, на другой чек
А стрижки за 1000 - так вы платите за комфорт который вы получаете в салоне, за косметику который использует салон и т.д. . Мастер же не себе эту 1000 в карман кладет
Директор Пляжу• 03 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Комфорта особого нет, да и косметики тоже - короткая стрижка без излишеств. А вот платила я за то, что салон в центре и дорогая аренда. Плюс клиентов не особо много.
Борщик• 03 сентября 2023
Потому что тут притрушенные, думают чем дороже тем лучше. Косметика, крем, шампунь и многое другое. Оно все одинаковое, что за 100,что за 50000
Шкала Радощів• 03 сентября 2023
Ответ дляБорщик
На що ж тоді витрачають збережені міліони такі непритрушені, як ви? Куди бабло діваєте?
Педиатор_я• 03 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
И тем не менее вы эти деньги платили и долго
Я, например не пойду в салон на районе за 200 грн, после дорогого салона . Даже если там стригут лучше.
Потому что меня шокирует то, что я там вижу
Невычищенные расчески с человеческим жиром
Хамские разговоры мастеров между собой
Дорогая атмосфера располагает к дорогому общению. Не знаю как объяснить.
Сама хожу к двум мастерам, но они кочуют по салонам,на аренде, но салоны более менее приличным
Хамские разговоры мастеров между собой
Наездница• 03 сентября 2023
Ответ дляparele
Года четыре уже с одним мастером, стоимость стрижки выросла со 150 грн аж до 250. Пару раз ей изменяла в дорогущих салонах, никто лучше моей Аллочки мои волосы не стрижет. У меня тонкие и очень мягкие волосы, а стрижка короткая. Алла сотворят чудо)
Де ви такі ціни берете? Стриглася у салоні біля будинку (дешевше тільки експрес-перукарня - такий ларьок, де все по 80-100), так 350. Правда це з миттям голови.
Борщик• 03 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ну не на мыло дурное за 1000 и на фигню и не на вареники на физиономии. Деньги карманы не жгут, на фига их просирать
Хочу барабульки• 03 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
хіба то дорогий - 1000 грн?!
Ну как для стрижки то да, не дешевый.
Из Виа-гры
• 03 сентября 2023
Я вам більше скажу
В закарпатті за 150 мені голову не мив та справився з волоссям за 20 хв
А в Києві намивали за 1000 а толку?
Я тепер волосся в салоні не мию а вдома
А в Києві намивали за 1000 а толку?
Я тепер волосся в салоні не мию а вдома
Шкала Радощів• 03 сентября 2023
Ответ дляБорщик
Так нащо вони вам в кишені? Нащо вам дєньгі? На той світ заберете? Чи щоб діти просрали на мило по 5000? Чи ви убога і їх просто немає, тому й лютуєте?
Директор Пляжу• 03 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
Хамские разговоры мастеров между собой
Меня и подкупил салон у дома тем, что там приятная атмосфера - он в недавно открывшемся ТРЦ, где чисто, прохладно, много цветов, тихая музыка без разговоров :) Ну и с мастером повезло.
Педиатор_я• 03 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Главное что бы клиенту было комфортно. Т.к. нам
Вы так описали что мне тоже туда захотелось
Ку ка ку ка ку• 03 сентября 2023
Ответ дляБорщик
Ви одна з тих небагатьох непритрушених?😱
Я не в теме• 03 сентября 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Я вам більше скажу
А в Києві намивали за 1000 а толку?
Я тепер волосся в салоні не мию а вдома
А в Києві намивали за 1000 а толку?
Я тепер волосся в салоні не мию а вдома
Я зараз теж на Закарпатті. Знайшла майстра, робить мені складне фарбування за 950 зі стрижкою кінців .
Запис мінімум за місяць.
Але це як в еліт салонах Харкова )
Я мега задоволена .
Запис мінімум за місяць.
Але це як в еліт салонах Харкова )
Я мега задоволена .
Малинка• 03 сентября 2023
Ось саме тому ходжу в перукарню в сусідній будинок, яку багато хто зафукає- гламурності там 0) рушники різнобарвні та тіснота.
Але! Там по вечорам працює знайома, яка ідеально стриже - вдень викладає на курсах перукарів , ну а потім вже її постійні клієнти.
Теж густе пористе волосся - знає як його «вгамувати».
Чомусь пригадався «стиліст», якого прям по сарафанному радіо передавали на сайті «лікар» , на Печерську в квартирі стриг.
2008 рік і за кромсання віддала цьому цирульнику 600! грн
Дурна була))
ОливьЕЖечка• 03 сентября 2023
Ответ дляПедиатор_я
А кому 😀 ?
У врача УЗИ стоит в среднем 500 грн. Где аппарат в среднем 40 тыс.у.е и учеба 6 лет.
Чувствуете разницу?
Мстящий за Зайца• 03 сентября 2023
В мене дуже неслухняне вюнке волосся і пористе. Я все життя незадоволена стрижкою була. Аж поки ці стрижки трохи не відростали, тоді воно якось саме вже прилаштовується те волосся. Років 5 тому попала до мастра і я готова була їй руки цілувати. Це була шикарна стрижка, всі помічали і робили компліменти. Об´єм як у лева, все лягає без зусиль. Хвилі природні.
Нажаль через рік майстер пішла з життя і скільки не пробую ніхто так не може постригти. Готова будь які гроші платити
Оцененная• 03 сентября 2023
От мастера только зависит. Меня неожиданно хорошо подстригла мастер , который 70 лет.
Через месяц снова пойду к ней.