Пишу вірші, дорого• 03 сентября 2023
З якого посуду ви кормите в 1 рік.. силікон смердить мені
Сижуревувшоке• 03 сентября 2023
В моїх дітей був бамбуковий. Можна у свч гріти, гарно миється та не бʼється. Якщо не помиляюсь, то й в пмм можна мити
Царевна в уггах• 03 сентября 2023
Из обычной. Только со старшим «игралась». Остальным - обычные тарелки, что есть в доме
Шпондєр• 03 сентября 2023
Троє дітей їли з звичайного посуду, страшному 22 роки - живий здоровий. Але посуд якісний.
Мадам Подлинник• 03 сентября 2023
Старшую кормили из обычной тарелки, сейчас двойня, купили пластиковые с силиконовыми отпусками снизу, т.к. ели многое сами с самого малого возраста...
Ангелок з ріжками• 03 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Тільки зі стандартного посуду , борони Боже силікон чи пластик
Чого це?
Людмила -68ce• 03 сентября 2023
Не весь силікон чи пластик погано пахне. Старайтесь вибирати не самі дешеві варіанти. Є наприклад фірма fisher (якщо правильно написала)
Ангелок з ріжками• 03 сентября 2023
Из любой посуды. И пластик, и силикон (качественный ничем не пахнет), и бамбук, и обычные. Но со вторым обычная посуда прокатывает только когда у меня ворует. Он свинтус и до сих пор в 3 года летает по кухне и еда и посуда. До двух старалась тарелки на присосках давать из-за этого.
Так что от ребенка зависит. Если спокойненько ест из ложечки с маминых рук, то хоть из кастрюли кормите))
Мстящий за Зайца• 03 сентября 2023
Сама купляю квіти• 03 сентября 2023
Со старшей были пластиковие тарелочки всякие, мне не нравилось. Для младшей обычные тарелки маленького объема, салатнички. Пластик и бамбук мне какие-то собачьи миски напоминали по ощущениям.
Кумася• 03 сентября 2023
Звичайні тарілки, чайна ложка.
В старшого був спеціальний дитячий. Молодшій навіть не купляла.
Малая еще та• 03 сентября 2023
А чем отличаться должна тарелка ребёнка от тарелки взрослого?
Какой бред
АгатаХристя• 03 сентября 2023
з початку прикрому були дитячі пластикові тарілки (манчкін) бо літали по всій кухні. десь в рік перейшли на звичайну дорослу тарілку, вона вже не літала.
Лукава Кішка• 03 сентября 2023
Ответ дляТримбулька
Икея детские пластиковые тарелки
О, тільки хотіла написати. Теж використовували пластикові тарілки Ікеа. І дитина вже не до школи пішла, а все просить: ’мамо, дай мою тарілочку’
Лукава Кішка• 03 сентября 2023
Ответ дляМалая еще та
Какой бред
Тим, що малеча вчиться їсти, і ті тарілки можуть літати добряче по кухні
Та і хай йому грець, розбилася, та розбилася. Але тож треба дуже прискіпливо убирати уламки - бо потім дитина може і наступити. У подружки так дитині шили ногу... Уламок застряг. То нехай краще буде пластикова на початку
Тримбулька• 03 сентября 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Ха,у меня младший ими пользуется после старшего
Разница 12 лет у них)
Цветов Мне срочно• 04 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Чому?
Цветов Мне срочно• 04 сентября 2023
У нас силіконовий. Мені подобається. Запаху немає. І зараз повернулись до силіконової ложки, бо металеву гризе.