IQ 80• 03 сентября 2023

коли у Вас повний піпец - як займаєтесь з дитиною?

дуже складний період по роботі із здачею звітів, нервами і т.п. дещо не встигаю - мушу на вихідні. робота дистанційно.
паралельно шукаю житло. раз на 2 дні їду дивитись квартири (вихідні, часто по вечорах в будні). живемо аби де поки.
речей нема де поставити. всі завезла знайомим на "стрих", залишила сумку літніх речей. зараз дитині в школу, треба піти то все розгребти, взяти осіння, те що в школу. а часу просто нуль.
Ще поміж тим їжу зварити, попрати (пральки нема).
Вчора пів дня їздили на закупи для школи.
Як це все пережити, не втратити дитину? конкретно зараз часу займатись нема. і просто така фізична втома, ну просто валюсь з ніг.
всемВсёИмного• 03 сентября 2023
Лише допомога. Мами, бабусі, тітки, минулого чоловіка, подруги, нинішнього вашого бойфренда

Помидорина• 03 сентября 2023
Займалася завжди.По зйомах,я з ними одна,погодки,освіта і здоровʼя,то було першочергово.По молоду то легше,вже поїхали вчитися,мені 44,то вже не знаю чи я б по 3-м роботам змогла і все з дітьми.Думаю,не реально,здоровʼя не те.
Заикальница• 03 сентября 2023
За тиждень розгребете. Дитина маму не забуде за цей час, не хвилюйтесь
ДолькиКабана• 03 сентября 2023
Просто беріть дитину із собою, з нею і обговорите побачені квартири,і зробите перелік необхідних речей,в приготуєте їжу
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
вчора зранку готувала, потім в місто (нам їхати 1,5 год в одну сторону закупи по школі), потім дивились житло. я працювала до 2 ночі.
Сьогодні ледь встала, ледь докупи зібрала, зварила суп (не гуляли). появилась знов квартира - треба їхати дивитись (а це дорога).
сьогодні мала речі перебирати - уже все і до наступних вихідних мусить чекати, бо працюю до вечора, а там на стриху нема світла.
начальник написав, що треба той звіт сьогодні здати. і я після перегляду того помешкання знов мушу працювати. а треба ще дочці голову помити і приготуватись до школи
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
та просто з цим всім вона не грає настолки, нічого не робить, не гуляє толком (1-1,5 в день максимум)
ДолькиКабана• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Без настолок можна пережити,це не є життєва потреба. А спілкування з мамою ви можете дати їй просто підключаючи до ваших справ.
І погуляти 1 годину,це також не катастрофа
ЧупакабраЗеБест• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
капец, я б сдохла...и это у меня еще трое детей, но я такой темп вообще не выдержала бы и неделю. легла бы наверное, и уже не встала.
Вилосипедниця• 03 сентября 2023
Вже писали вам тут - знайдіть няню, знайдіть няню, купіть дитині час людини яка з радістю проведе його з вашою дитиною. Поки ви не вирішите це питання так і будете бігати в школу з роботи і потім допрацьовувати до ночі. Для нових речей гроші є, для поїздки закордон теж є, а грошей на няню - нема!

Луноходик_Ик• 03 сентября 2023
Расставьте приоритеты, что может подождать, что самое важное. Гулять час норм, если временно. И да, подключить ко всем делам дочку, общайтесь параллельно и советуйтесь типа, а что ты думаешь. Обнимайте и будьте доброжелательной, это времени не требует. Если вы в таком темпе не срывпатесь на ребенка то это супер. Вы хорошая мама, просто перегруженная ( снимите со стиралкой обязательно)
Едимнаморе• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
КупИте мультиварку. Будете готовить по принципу : закинул - закрыл - забыл - достал готовое. Суп, плов, каша с мясом на пару. Очень экономит время.
Едимнаморе• 03 сентября 2023
Общайтесь за обедом, ужином, по дороге в школу/из школы и т.д. Без настолок переживет месяц-другой. Время на общение можно выкраивать по ходу. Потом все наладится. Стирку можно производить в прачечной раз в неделю.
Злюка бобер• 03 сентября 2023
Ответ дляВилосипедниця
Можно не няню, а человека на уборку/готовку
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляДолькиКабана
Година є. більше не виходить(
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а виходу нема.. через місяць ми без житла..
ДолькиКабана• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Година є. більше не виходить(
І цього достатньо.
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
зриваюсь...(
Куда_бежать• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Кто раньше все делал? Как вы выжили?
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляКуда_бежать
Кто раньше все делал? Как вы выжили?
раніше була просто робота і дитина.
зараз коли за кордоном додалось пошуки житла - постійні, відсутність місця для речей (їх треба сортувати-перебирати)

Куда_бежать• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
раніше була просто робота і дитина.
Это не постоянно, пройдет. Купите складную вешалку, 10 евро стоит и развесьте то, что носите именно сейчас, чтоб каждый день не делать одно и то же. За границей есть миллион полуфабрикатов. Рыба уже чищенная, порционнная - в духовку, вокруг картошка из пакета. Супы, борщи, солянка продается в банках, разогрели и все. Голубцы, блинчики, тефтели, все практически готовое. Вы тратите время на ненужные действия.
Луноходик_Ик• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
зриваюсь...(
Вот это поставьте в приоритет, ребенок не виноват что так слодилось. Я бы поставила в приоритет. работу и свое моральное состояние, что не кричать и не срываться. Это тяжело когда мама твоя опора и защита, а она в таком состоянии. Сил вам решить проблемы и чтоб все было хорошо
Мрію про космос• 03 сентября 2023
Скільки дитині? Я за кордоном видихнула, й нарешті зайнялася собою. Виявляється буває школа без домашки і там дітей навчають вчителі, а не дома батьки. Що ви там закуповуєте? Я купила рюкзак і пенал. Все інше видають у школі безкоштовно
Луноходик_Ик• 03 сентября 2023
Да, правильно советуют, стойка вешалка. И какие то полуфабрикаты, упростить готовку. Сил вам и удачи
7_кг_рыбы• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Мне бы не до форума было точно.
Протру пилюку• 03 сентября 2023
Если вы за границей, то со школой проблем быть не должно. Я форму купила за день до школы, рюкзак был с прошлого года. Одежду можно заказать, если знаете, что вам нужно. Дз никаких, школа никак не напрягает. Учу только англ дополнительно с младшим, но, если нет сил, то пропускаю.
Я недавно болела, так тупо покупала фрукты, овощи, и пиццу заказывала. Лучше несколько дней так поесть, чем я свалюсь.
А сколько лет ребенку?
Помидорина• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Визначте головне і другорядне.Закупи майже всі перевела на онлайн і навіть зараз-доставка і не парюся,бо мені треба гроші заробити,а це час і здоровʼя на те все.Шкільне все брала в інтернет магазинах,речі Зара ,hm всім.Першочергове було -робота,школа,готовка їжі і уроки.Все інше,як виходило,в більшості прання,підготовка в вихідні,я працюю в будень імвідпочинок в тому числі.Я знала одне,якщо я цього не зроблю,то його не буде.Від того і відштовхувалася.
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляПротру пилюку
А сколько лет ребенку?
а українську школу не тягнете?
думаю Оптиму взяти, але десь за місяць
і може з часом репетитора на українську мову і мож ще англійську
автор IQ 80 • 03 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
а гуляєте з дитиною чи у Вас старші?
Мрію про космос• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
а українську школу не тягнете?
думаю Оптиму взяти, але десь за місяць
Навіщо вам та українська школа? Забийте. Повернетесь в Україну (якщо повернетесь), будете вирішувати це питання. Не знущайтесь з дитини. Скільки їй років? Ми забили на українську школу. Європейська освіта чудова, дитина вчить 3 іноземні мови одночасно: німецьку, французську і англійську. Де тут час для української школи?
Протру пилюку• 03 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
а українську школу не тягнете?
думаю Оптиму взяти, але десь за місяць
Мы на экстернате. Ничего не делаем, моих сил и нервов не хватает на все.