сама себе прекрасная• 03 сентября 2023
Раджу серіал.
Кому подобається французьке кіно, детектив, драма з найнесподіванішим фіналом - все це в серіалі "Чорні метелики". Усього шість серій в кожній з яких відчай та емоційний зашквар. Сюжет, який не відпустить вас ще пару днів після перегляду. Бо наче й відповіді на всі питання отримані, але маєш ще сам до себе особисто дещо з´ясувати.
И.О. человека• 03 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Якого року?
Я дивилася колись просто ’Ігра’ з Дугласом в гол.ролі. Це воно
Нє. Ось цей.
И.О. человека• 03 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Круто й несподівано. Треба почитати за режисера. Дякую, що звернули увагу на таку деталь. Нам є чим пишатися, дійсно.
Блін, я бачила цей серіал. Він трохи затягнутий, дивилась на швидкості 1,5 . Висновок який я тоді зробила - є люди на стадії розвитку тварин (пожрать, потр&х&тись і повбивати) от про них і серіал.
До речі, тоді я гадала, що таких огидних людей доволі мало, але ні, нажаль, таких все населення паРаші.
И.О. человека• 03 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Мова йде про режисера ’Дом из песка и тумана’ Вадима Перельмана, уродженця Києва.
И.О. человека• 03 сентября 2023
Ответ дляМарс атакует
На яку тему? Коротко
Про сімейну пару ман´яків, які тр&х&лись і вбивали, вбивали і тр&х&лись . Питання лише в тому, хто з них більший ман´як.
Цигарний шланг• 03 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
фото
еле досмотрела, перебор малость
И.О. человека• 03 сентября 2023
Ответ дляЦигарний шланг
еле досмотрела, перебор малость
Та там гарний перебор. Фільм, після якого хочеться вимити тіло й мозок, щоб забути побачене.
сама себе прекрасная
• 03 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
А мене вразило, як мужчина може через все життя пронести кохання та вірність до однієї жінки. З дитинства і до останнього подиху. Приймати її такою, яка вона є і бути завжди поруч. Навіть під час останньої їхньої зустрічі - як він кохає її, як погоджується на все, про що вона просить. Це не лише про вбивства кіно. Це ще й про кохання. Між партнерами, між батьками та дітьми, між колегами. А також про те, що рано чи пізно все стає відомо. Але кожен буде знати лише те, що має знати. Вірити в те, в що має віру.
Вільний митець• 06 сентября 2023
Ответ дляИ.О. человека
Автор, дякую за пораду, сьогодні почну дивитись.
Від себе порекомендую ’Дом из песка и тумана’. 2003 рік, але дуже непоганий. Драма з чудовими акторами. Початок наче трохи простий, але події які розкручуються ділі й фінал залишають від перегляду свій післясмак роздумів.
Проста неуважність, бюрократична машина, бажання заробити приводять до трагічного фіналу. Хто в тому винен, хто є жертвою обставин і чи могло би бути по іншому - все це залишається на розсуд глядача.
Дякую за пораду. Подивилась цей фільм. І дійсно немає нічого важливішого за життя рідних, ні будинок, ні гроші. Кінцівка приголомшила.
И.О. человека• 08 сентября 2023
Ответ дляВільний митець
Автор, поки ще тема відкрита, пораджу серіал новий ’Відгомін’(эхо). 7 серій. Початок наче довгий, але потім сюжет закручується круто й тримає увагу до самого кінця. Є на нетфліксі в українській озвучці. Про двох сестер близнючок котрі сплели свої життя в одну тугу косу і як то все розплутати, як не нашкодити близьким і які дитячі травми потрібно для цього згадати й розібратися в собі.