03 сентября 2023

Модницы, зайдите в мою тему пожалуйста

поки знижки, хочу собі білі боти, але не знаю, актуально ще чи ні, тут варіанті показала - https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3397411
Из Кукуева я 03 сентября 2023
У Вас в той теме только Мартинсы нормальные. Первые варианты вообще не нравятся
Весела моль 03 сентября 2023
К моде никакого отношения, к классическому варианту вне времени тоже
Диверсификация 04 сентября 2023
Біле взуття не актуальне. Є відтінки кемел, кремові, бежеві, но білі це вже пережитки минулого. Якщо вам подобається то купуйте, але краще пошукайте бежеві, екрю.