Пузата Хата• 03 сентября 2023

Як відновити свій ресурс? Вже їде дах.

Дитині 9 місяців, перша і бажана. Чоловік фізично не допомагає по дому і проти будь-якої допомоги зі сторони. Не питайте чого так, сама в шоці, раніше не помічала таке за ним. Ресурс мій вже на нулі, постійна втома і апатія. Вже хочу розлучення,щоб на одну людину менше обслуговувати. Сказала про це чоловіку, то він наче схаменувся, хоче допомогти,але звісно,що не фізично. Пропонує поїхати кудись відпочити з дитиною. Але я розумію,що з дитиною удвох подорож то треш буде. Підкажіть,як ще можна відновити свій ресурс,щоб перестати всіх ненавидіти?
Интимная• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Вже робила так, не допомагає. Він псіхує і все одно нічого не робить.
І ви не робіть. Теж психуйте
Тоска в носках• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Я вже не могла дивитись як оті тарілки по всьому столу і в раковині,а він їх все одно не миє.
Я же написала вам, два дня - это не о чем. Ну если вы не способны выстроить новую модель семьи, то терпите дальше и мойте все, как рабыня.
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Нічого по дому не робіть. Не готуйте їжу, не прасуйте та не періть його одяг, не прибирайте. Не купуйте продукти. Через тиждень він це помітить і потім почнете розмову про допомогу
Не прибирати не можу, дитина повзає по підлозі і все одно її мити потрібно. Їжу не готувала, то він зранку вівсянку їв, обід на роботі, на вечерю бутерброд.
Лунтик-паунтик• 03 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Він її буде бити якщо ось так буде робить.

Якщо в нього позиція «баба должна» то єдине, що зараз ця жінка може зробити - це вижити і не дійти до побоїв.
Ого, тоді треба точно тікати від нього. Боятися побоїв, то для мене нонсенс. Навіщо за такого козла було виходити заміж?
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Иначе Вы не выберетесь из этой ловушки. Не думайте, что время работает на Вас (ребенок подрастёт, Вы станете болеее свободной, начнете работать), это не так.
Ваш муж - урод.
Чем дольше Вы будете жить такой жизнью, тем больше соков он из Вас выпьет, тем сложнее Вам будет уйти и наладить свою жизнь.
Он Вас ещё не бьёт?
Ні, не б´є, але морально вже добиває. Я кожного дня чую про те, що всі справляються, а я ні.
Лунтик-паунтик• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Чудово. Хай би собі і їв. Які проблеми?
Лунтик-паунтик• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Звідки він за всіх знає? Щось ви його дуже розслабили. Скільки ви одружені донародження дитини були?
Терпіти не можу чоловіків побутових інвалідів
Ні за холодну воду• 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Выходите на работу. Я знаю, Вы сейчас напишете 100 причин почему Вы не можете.
Но это ЕДИНСТВЕННЫЙ выход из Вашей ситуации и я не ситуации с ребенком.
Скажу грубо, но прямо - Вы в жопе.
Судя по тому, что Вы выбрали этого мужчину, выбрали не замечать какой он, родили от него, то исходные обстоятельства у Вас не самые здоровые.
Если Вы сейчас не добьётесь независимости от мужа, он Вас раздавит.
💯
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Теж так йому казала, а він починає, що якось же всі живуть і не помирають. Одружені були 6 років.
So_so• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Продумывайте как Вы будете выбираться. Мама Вас примет?
Лунтик-паунтик• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Та не кажіть, робіть. Хіба ви за цей час не додивилися, що він побутовий інвалід?
Потроху позбавляйтеся хатніх справ, зменшуйте оберти. Робіть тільки найнеобхідніше і найпростіше. Побільше відпочивайте на його очах. Кажіть, що голова болить, спина ноги, йдіть спати і лягайте відпочивати.
Ромашка-468e• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Посудомийка,робот пилосос хоча б
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Нажаль, мама на боці чоловіка. Вона з тих жінок, що краще терпіти, ніж розлучитися. Я їй жалілась, підтримки не отримала. В мене є запас грошей на три-чотири місяці приблизно, це якщо знімати. Але то крайній випадок. Бо на свою зарплату не потягну няню.
So_so• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Понятно. Неудивительно, что Вы выбрали такого мужа.
Ні за холодну воду• 03 сентября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Це аб´юзер. А не інвалід. Він її морально насилує
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Так, я розумію це вже зараз.
Электричка• 03 сентября 2023
Ответ дляSo_so
Скажу грубо, но прямо - Вы в жопе.
Как работающая мама с 3х месяцев ребёнка скажу что это очень сложно!
В случае автора лучше развод и алименты.
Ромашка-468e• 03 сентября 2023
Ви повинні робити всю хатню роботу і з дитиною бути,вибачте дуже важка робота в нього на мамонта мабуть ходить їжу добувати,чесно розчавила б як блоху
МеняАЖтрусит• 03 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
і що він за ці 6 років не мив посуд, не допомогав в прибиранні? чи все різко змінилося з появою дитини?
автор Пузата Хата • 03 сентября 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Мив і прибирав, а тепер в нього аргумент, що я ж дома сиджу, а він працює. Тому я і повинна все робити.
Электричка• 03 сентября 2023
На сейчас вам правильно пишут по дому не делайте ничего! Мойте только свою тарелку и прячте, пол только гле ребёнок ползает. Откладывайте заначку. В приорите вы и ребёнок, все.
Физрукая• 03 сентября 2023
Готувати максимум кашу з яєчнею, забити на прибирання, шось вякне чоловік, кажіть, що втомились, хай сам готує
из желе я• 04 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
А посудомийну машину купити не хотів би він?
КартаБезКомиссий• 04 сентября 2023
От,гавнюк! Автор,держитесь!
ДеньгиНеСдаю• 04 сентября 2023
Автор, в мене чоловік не такий упоротий і багато працює, але коли в мене скінчився ресурс і я вже перестала контролювати цей процес, я зірвалася на ньому (ну звісно ж, не на дитині ж). Я орала благим матом, не вибираючи фраз та словосполучень, але сказала все, що хотіла, прямим текстом. І він почув. Може злякався моєї реакції, що таке мені геть не притаманне, але це подіяло, і він змінив відношення, після роботи більш допомагає, більше часу проводить з дитиною, розгружає мене, чи що. Це не порада, це мій досвід. А взагалі, навчіться себе любити. В мене мама така сама як ваша: ляжу, здохну, але все перероблю по хатніх справах і каклєт домашніх чоловікові після роботи насмажу. Але їй теж довелося пояснити, що зі своїми обов´язками я сама розберуся, що і коли я маю смажити. От реально, треба визначати власні кордони і піклуватися про власні потреби, бо довго не протягнете з такими стосунками у шлюбі.
ДеньгиНеСдаю• 04 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Ви не сидите, ви цілодобово здійснюєте догляд за дитиною. Запропонуйте йому поцікавитися, скільки коштує така робота, якщо винаймати людину. Він буде дуже здивований. Або запропонуйте сісти дома, а ви підете на роботу, і після роботи готуватимете і тд. Або просто нехай піде на тиждень у відпустку і повністю замінить вас, просто щоб відчув, як ви сидете вдома
ДеньгиНеСдаю• 04 сентября 2023
І да, в мене макарони, сосиски і швидкі салати, напівфабрикати. Я замість готовки лягаю і сплю, коли дитина спить.