Дон Пэдро• 03 сентября 2023
Рожденные в ссср
Вас не депрессует то Что язык на котором вы всю жизнь говорили неправильный, оказывается книги вы читали неправильные и все ваше прошлое оказывается гавно и тоже все было обман и плохо.?
ViktoryjaG• 03 сентября 2023
Нет, все было правильное и не говно. И образование отличное. Сразу замечаю разницу, учился человек в то время или в это.
Fotografkiev• 03 сентября 2023
Скільки вам років? Я народилася в СРСР, а в школу пішла в незалежній Україні. Я вже доросла тьотя, але той проміжок був такий маленький і в дитинстві, що мені пофіг на нього. Я за Україну.
Вэнди Стар• 03 сентября 2023
зачем обращать внимание на неправильных дураков?
Все у меня правильное .. и родное! и язык, и книги, и образование, и детство!! и те принципы, которые привили - справедливости и независимости от чужого мнения!
А эта дурь... пройдёт!
ПЛЮС-МИНУС• 03 сентября 2023
Рожденные при царе, Вас не депрессует то Что язык на котором вы всю жизнь говорили неправильный, оказывается книги вы читали неправильные и все ваше прошлое оказывается гавно и тоже все было обман и плохо.?
Tasya-Natusya• 03 сентября 2023
Я технічно народилася в СРСР, але свідоме життя живу за України. Бабуся і дідусь україномовні, батьки російськомовні. Як не дивно, але батьки з більшою ностальгією згадують радянщину, бо на неї прийшлися їх безтурботні роки дитинства і юності. Бабуся і дідусь, котрим треба було утримувати сім´ю не хочуть і згадувати за той час. Дід, єдине, сумує за радянським кіно, всякими там Девчатами, Весна на Заречной улице, 17 миттєвостей весни,за фільмами на 9 травня.
princess of wonderland• 03 сентября 2023
У человека должна быть своя голова на плечах, а не впадать в крайности типа ссср это отлично или зло.
ПЛЮС-МИНУС• 03 сентября 2023
Ответ дляVova735
Через несколько лет, все что сейчас происходит, может тоже будет казаться не правильним.
чего далеко ходить? Крым, Донбасс - им сознание перекрутили уже.
всё как у автора, всё неправильное. но это всё с какой стороны смотреть.
Взагалі не депресує. А чого депресувати? Це наше життя, епоха в яку ми живемо.
Зараз я радію, що мої діти мають можливість вчити свою історію, і свою мову, і взагалі не знають, що таке СССР. І що так буває, коли вибір без вибору.
Але я не вважаю, що читала неправильні книги, наприклад, і що моє минуле г... як Ви виразились.
Моє минуле, то не режим, Пушкін чи Сталін/Путін. Моє дитинство - то моя сім´я, канікули у бабусі, дідуся, друзі у дворі. Мої батьки були дуже аполітичні, а тато взагалі освічена та інтелігентна людина, яка вчила мене бути людиною насамперед.
Renesmeе 16• 03 сентября 2023
Автор я народилась в Україні яка була в союзі інших держав. Але ж вона завжди була Україною
v.melnik_km• 03 сентября 2023
Я 1982 року випуску, все життя українська мова, українська школа, минуле було таким, яким було, проблеми не бачу, живемо тут і зараз, чому депресувати, автор, щось не розумію?
Семицветка• 03 сентября 2023
Для меня мой язык не неправильный, книги из моего прошлого я продолжаю любить и читать и дальше, и прошлое у меня было отличное.
ViktoryjaG• 03 сентября 2023
Ответ дляNat-li
Божееее, надо валить с форума. Тут одни бабки сидят. Если не по возрасту, то по мозгам так точно 🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Ща еще хором ’совет нерушимый....’ завывать начнут
Он Союз, а не совет.
Совет тоже можно, но другой. И не вам. И потом))
freedom_2015• 03 сентября 2023
так і є ,язік той гівно ,книги читала гівняні і люди оточювали теж частково такі самі .Колишні родичі ще гірше .Добре що зрозуміла це і очистила життя