Кусачая Я• 03 сентября 2023
Не покупайте эти бренды!
Уважайте тех, кому дано власти меньше, чем нам!
Белая и пушистая• 04 сентября 2023
Ответ дляПеченюшка
Как раз из-за такого отношения к миру мы сейчас и разгребаем проблемы с экологией, из-за которых у детей и астмы, и аллергии, и т. д.
Завдяки прогресу ті діти мають шанс дожити до 60-80 років.
А колись, яка тривалість життя була? 30- то старість?
МинерАлочка• 04 сентября 2023
Ответ дляnatapril
Люди соглашаются на тестирования добровольно, за оплату, им не надевают огромных воротник,чтобы рукой не мог почесать слезящийся от туши глаз.
Животных не спрашивают, хотят ли они терпеть эту инквизицию и ради чего.
Прежде чем писать такую ерунду, поинтересовались бы что такое Ethics approval certificate и animal care approval certificate, и для чего их получают учёные для каждого исследовательского проекта. Издевательство над животными в том извращенном виде в котором вы это сами придумали и настрочили, запрещено в современном мире. В цивилизованных странах по крайней мере.
хутряна володарка• 04 сентября 2023
Диор тестирует на животных, Сефора сама нет, но платит частным компаниям за тестирования своей продукции
Твердая валюта• 04 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Тестуються на тваринах! А не покинули ринок раші дуже багато хто, що ж тепер, ходити оглядатися на всі товари?
А що вас дивує?
В мене навіть діти знають, що мілку і нестле (наприклад) ми з 24 лютого не купуємо
Панна Кота• 04 сентября 2023
Ответ дляМорская свинка
Да, это же намного важнее каких-то там животных
я не розділяю ці поняття по шкалі важливості.
просто для мене причина не купувати ці бренди саме ось така.
а ви вже починаєте перекручувати на свій лад.
БезникаЯ• 04 сентября 2023
Ой, автор здесь часть войны на своей шкуреине чувствуют.
Я не покупаю
Кондуктор автобуса• 04 сентября 2023
Ответ дляПеченюшка
я вважаю, що: 1) життя тварин важливіше ніж нафарбовані вії 2) тести на тваринах можуть не дати коректного результату 3) може бути особиста реакція яка не прогнозується ніякими тестами.
А шо важливіше, життя тварини чи реакція Вашої шкіри, наприклад, на прокладки, миючі засоби?
Ви розумієте, навіщо взагалі це все ДО масового продажу тестується спочатку на тваринах, а потім на добровольцях? А чи станете Ви таким добровольцем, знаючи, що на тваринах засіб взагалі не тестувався, Ви перший піддослідний і результат може бути, м´яко кажучи, непередбачуваним?
Дон Пэдро• 04 сентября 2023
Автор я Вам больше скажу, сейчас очень много тестируется на животных, подруга работает в сфере медицины
жижифреймут• 04 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Написано же
Вы лекарства тоже не пьете? Многие тестируются на животных.
Кондуктор автобуса• 04 сентября 2023
Ответ дляMaryKa
А почему на картинке именно собачка? Вызвать больше жалости? Вот если бы была крыса, картинка воспринималась бы совсем по-другому 😉
А если бы таракан? Наверняка на них тестируют средства для их уничтожения.
Мона_Лиса• 04 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Тестируют на животных
Вибачте, але завдяки цим тестуванням на тваринах ви можете самі не хворіти і не подихати від цих товарів! Чи краще б на людях і вашій дитині тестували???? А померло 100 дітей, а значить змінимо цей інгредієнт. Далі - аналогічно. Так хочете????
Ми вища раса харчового ланцюга, це зрозуміло що люди використовують нижчі для їжі чи інших потреб.
Недалекі ви, чесне слово...
Луковая• 04 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Животные не мучатся долго так, а когда на них тестируют косметика, то мучаться
Автор, какой язык у Вас родной?
Тумба-юмба• 04 сентября 2023
Эти товары хоть для пользы людей. Любителям животных в первую очередь нужно отказаться от породистых кошек и собак. Их разаодят исключительно для утехи человека, От шуб, сумок и т д. из кожи. От дельфинариев и фоточек с животными.
Файно Замало• 04 сентября 2023
Автор, вы уже отказались от мяса? Отказались от кожаной обуви?
Вы согласитесь, что бы новое лекарство тестировали на вас или на вашем ребенке? Тараканов вы тоже не травите ибо все созданья Божьи?
Да будет так• 04 сентября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Автор, а вы хотите, что бы эта продукция проходила тестирование исключительно на людях?
Вам людей не жалко?
Люди это могут делать добровольно! И получать оплату! А животные бессловесные и бесправные(
Да будет так• 04 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Raid - от тараканов. Это насекомые, а не животные))
На животных могут тестировать на предмет безопасности для людей.
Форточка• 04 сентября 2023
Так, в мене одне питання: а якою ж тоді зубною пастою чистити зуби? Там, здається, всі відомі виробники є (на малюнку).
Домашка• 04 сентября 2023
Ответ дляКусачая Я
Лекарства это иногда необходимость
Домашка• 04 сентября 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
тараканы - это тоже животные. просто класс - насекомые:)))) уроки прогуливали?
Домашка• 04 сентября 2023
Ответ дляМанка Я
Я за освітою еколог, тому для мене цілком нормально тести на тваринах
а на людях?
к.Буланова• 04 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Так важко прогуглити, як тестують засоби гігієни та косметику,чи ви геть з дикого лісу?
Тварині (кролю чи коту) залізним зашморгом фіксують шию, а у очі капають рідину (для миття підлоги, волосся, дупи порадниць, які мямлять про котлети в холодильнику), від болю тварина починає крутити шиєю, допоки не зламає її.
Не розумію, навіщо множити людське потомство, якщо воно таке ж примітивне, як і їх батьки. Розвивайтесь, вчіть своїх нащадків, щоб хоча б вони користь якусь цьому світу принесли, а не тільки в інтернеті сиділи
Тут по коментам порадниці на рівні орків. Прикро читати відповіді таких недолугих жінок. А ще вони мають право голосувати ще. Боже боже (
Поросенка• 04 сентября 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
прекращайте. серьёзно.
люди - жестокие убийцы. смиритесь с этим.
или вы веган?
Та не тільки люди. Це закономірність в природі: не вб’єш- не виживеш
Поросенка• 04 сентября 2023
Авторе, а той факт, що вакцини тестували на сиротах, багато з них померло або стало каліками- Вас не чіпляє?
Гжегож Бженчишчикевич• 04 сентября 2023
Як задовбали вже оці блогери та їх послідовники ’не буду користуватись косметикою, бо на тваринах тестується’. Як тут вже писали, ніхто не запустить в масовий продаж непротестований продукт (принаймні легально, якщо не дали хабаря) - інакше це просто злочин. Усі компоненти, які входять до засобів вже давним давно 100500 раз протестовані. А те, що більшість компаній зараз ліплять наклеєчку Cruelty free з кроликом - то вони або замовляють тестування у суміжних компаній або використовують вже на 100% попередньопротестовані продукти. Це Вам не косметика аля ’Галя на кухні варить природну косметику’. Я не розумію, чого люди настільки тупі, щоб далі свого носа поглянути і зрозуміти щось. І як тут вже писали - ок, тоді не їжте м`ясних, рибних продуктів, яєць, меду і т.д. Не носіть шкіряні вироби і т.д. Та навіть, якщо уявити, що будуть тестувати лише на людях, по-Вашому це гуманно одразу стане? Тобто люди будуть страждати і можливо мати алергії і дерматити на все життя чи просто помруть за кілька доларів? Ви що не розумієте, що це впаде на плечі найнезахищеніших верств населення - тобто населення бідних країн, де треба хоч якось виживати. Я ще нагадаю, що зараз ВВП і економіка України вже просла до рівня деяких африканських країн. Тому завжди ставте себе на місце когось перш, ніж щось говорити. Африканські діти вже працюють на шкідливих шахтах і т.д. А може і наші працюватимуть, як тут буде колапс і біднота. І що, на них ще й агресивні хімічні засоби тестувати? Чи може статись так, що Ви опинетесь без грошей і на вулиці. Підете тестувати на собі за кілька доларів? Отож бо.
Морская свинка• 04 сентября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Не несите бред в массы. Почитайте хотя бы как работают компании, которые не живодерят
Лгин• 04 сентября 2023
Ответ дляязззззь!!!
Це живодерня, а надворі 21 ст.
В 21 столітті рашня кожен день вбиває дітей і старих, руйнує житлові будинки, школи, дитсадки. Йде війна, економічна скрута, виживання. Вас тільки тварини хвилюють?Людям би вижити.
На вулицях зараз поневіряються і гинуть сотні тисяч тварин - рятуйте, годуйте. Чи за абстрактних тварин хвилюватись легше?
Метелик• 04 сентября 2023
На фото много тех, кто рынок рашки не покинули. Вот их не покупаю. Но маркетологи и дизайнеры данного плаката работают очень плохо. В глазах рябит от марок, но в голове такая подача всего друг на друге не отложится. Более читабельно надо рисовать
Морская свинка• 04 сентября 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
сначала на животных, потом на людях, те же вакцины сначала на крысах.
Я работала в компании, которая на животных ничего не тестирует. Это лечебная косметика. Добровольцев достаточно. С мед. препаратами также
Кондуктор автобуса• 04 сентября 2023
Ответ дляМорская свинка
Закупают уже протестированные где-то компоненты с сертификатами?