Заела_пластинка• 04 сентября 2023
Ретроград что это, кто разбирается? Видела в некоторых темах
И когда он наступает, типо влияет на отношения?
Не за Будка• 04 сентября 2023
Все проблемы в отношениях от глупой головы. А планеты тут ни при чем
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляНе за Будка
Спасибо за Вашу точку зрения
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляberil_он
Ретроград - противник прогресса, любитель старины и т.д, не принимающий новые технологии
Спасибо. А от чего он зависит? С какой планетой связан, правильно?
ОноВамнадо• 04 сентября 2023
Дивлячись яка планета в ретрограді. Ось була Венера в Серпні, то це про непорозуміння у відносинах, про спонтанні бажання змін у зовнішності.... Зараз вже Меркурій в ретрограді він про технологічні штучки .... нюансів багато, загалом більше інформації знайдете загугливши
Перемелица• 04 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
І про повернення колишніх.
Працює)
Червона рута• 04 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Венера і зараз ретроградна, до 4 вересня.
Зараз, наприклад, 3 планети ретроградні – Венера, Сатурн, Меркурій.
Ретроградна планета – це ніби вона йде не прямо по осі, а ніби в зворотному напрямку. Тому в такі періоди відбуваються якісь випробування, наприклад, чи емоційні, чи сімейні, чи духовні і тп ., в залежності від того, за яку сферу відповідає та чи інша планета, як вони розміщені в вашій натальній карті.
Це коротко)))
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо очень интересно
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
І про повернення колишніх.
Працює)
Вот собственно это мне это и интересно стало, так как бывший написал. Хотя я уже думала что не напишет. Это сейчас так планета влияет?
Перемелица• 04 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
В ретроградну Венеру - так.
Сьогодні вона закінчує свій зворотній рух)
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
В ретроградну Венеру - так.
А что это означает? Что поменяются мысли и он жалеет что написал? А Вы астролог, как смотрите что знаете, подскажите пожалуйста
Заела_пластинка
• 04 сентября 2023
Ответ дляПеремелица
В ретроградну Венеру - так.
Вот что нашла
ОноВамнадо• 05 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Це означає, що серйозно ставитися до бажання відновити стосунки під час ретроградної Венери не варто. Та насправді нюансів багато, адже це загальна характеристика, а є ще особиста, згідно натальної карти.
Заела_пластинка
• 05 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Я поняла, спасибо. Но такое уже почти пол года происходит, то пишет то затишье, когда думаю что не напишет, снова пишет
ОноВамнадо• 05 сентября 2023
Щось його штовхає Вам писати. Якщо Ви вірите в астрологію чи нумерології знайдіть в інстаграм дівчат що цим займаються. Вони в себе на сторінках буває проводять безкоштовні відповіді на питання, навіть про партнерство. Хоча і вартість абсолютно посильна. Мені імпонує Наталія Броншпіц та її учениця Яна Береда..
Заела_пластинка
• 05 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Спасибо, посмотрю. Самое интересное что бывший тоже занимается нумерологией и умеет составлять натальную карту.
ОноВамнадо• 05 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Оу, точно цікаво.
Заела_пластинка
• 05 сентября 2023
Ответ дляОноВамнадо
Оу, точно цікаво.
И пойми, что в голове у него тогда