Тріль!• 04 сентября 2023

Путаю слова иногда в разговоре. Но не постоянно. И так уже пару лет.

Это просто усталость? Или куда с таким симптомом если что идти? Я не замечаю, об этом говорят те с кем я веду разговор. Дети муж подруги. Мне 39 если это важно.
Капуста Маша• 04 сентября 2023
У мене теж саме. Наслідки Ковіду
Угги_в_горошек• 04 сентября 2023
К неврологу, обследования, лекарства.
Katya-82d5• 04 сентября 2023
Может раньше было тоже а Вы не замечали? У меня например проблема всю жизнь была, а осознала я это только в этом году, что я не могу быстро посчитать маленькие цифры. Вот не могу например 7+8, 8+9,с большими легче, а с маленькими я впадаю в дикий ступор и чуть ли не на пальцах считаю 🤷🏻‍♀️
Алина-1240• 04 сентября 2023
Срочно к неврологу
Забагаловка• 04 сентября 2023
У мене таке, коли сильно втомлена, або навпаки на нервах як пружина. Якийсь збій у роботі мозку стаєтся. Слова плутаю подібні за звучанням, та не за змістом, на зразок - амортизатор/ароматизатор, переселення/перевезення. То буває дуже смішно людям, а я одразу розумію - так, пора відпочити мені.
У матері теж подібна штука, тільки по-іншому працює - викликай таксі - то в неї викликай ліфт, риба сібас - то риба лінекс, може кричати - та зачини вже двері, холодно - всі двері зачинені, а то вікно.
автор Тріль! • 04 сентября 2023
Ответ дляKatya-82d5
7+8,8+9 також множення цих чисел, практично у більшості викликає проблеми ( в мене мама математик з великим стажем, каже що помітила таку закономірність що в дорослих що в дітей, саме ці числа).
автор Тріль! • 04 сентября 2023
Ответ дляЗабагаловка
У мене як у вашої мами. Замість медик сказала сантехнік, лікарю замість окуліста сказала лор виписав рецепт... В бібліотеці якось був випадок, то працівник сказала мені, що таке буває коли одразу про багато різного думаєш, що зробити треба от і виходить плутанина.
Забагаловка• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Думаю так воно і є. Мовний центр у мозку не встигає за думками)
Katya-82d5• 04 сентября 2023
Ответ дляТріль!
Аааа, да? Интересно, чего так?
Душка-свекрушка)))• 04 сентября 2023
В мене таке буває від хронічної втоми. Ви спочатку просто визначтеся, наскільки це критично. Бо якщо вас постійно важко зрозуміти при спілкуванні - тоді краще до лікаря, невролога.