Мастер Класс• 04 сентября 2023
Питання до кадровиків
Підкажіть будь ласка, якщо треба вставити наказ про зміну штатного розпису від 31.06 в журнал реєстрації наказів, чи можна йому присвоїти номер через дефіс. Наприклад 44-1. Попередній працівник не зареєстрував, а зміни внесли по базі
Качка в тапцях• 04 сентября 2023
Ви маєте на увазі, що буде наказ 44, потім 44-1, а потім 45? Ні, так неможна
Я б такое не носила, но продаю• 04 сентября 2023
порушити правила діловодства і присвоїти номер 44/1 або зареєструвати наказ сьогоднішньою датою. Повірте, ніхто вас не розтріляє за це.
МадамОхмури• 04 сентября 2023
Я б видала наказ з актуальною датою, який би відобразив зміни, дефіс — то невірно, люба перевірка зрозуміє, що дефісом перекриваються помилки