Подмигашка• 04 сентября 2023
Ребенок оказался между двух огней
Как организовать жизнь подростка при разводе родителей? С каждим попеременно 50/50?
Фоточки нема• 04 сентября 2023
Конечно, как в Европе- 50/50, чтоб никто денег не переплатил второму родителю. Как при этом ребенок себя будет чувствовать - пофиг
Гарнюнька• 04 сентября 2023
Було мені 12
Мама страшне що творила орала обзивала папу , бабусю дідуся , не пускала мене до них
Маразматічка була
Але психологічно це важко 😥 мені тоді було
Маразматічка була
Чесно брешу• 04 сентября 2023
Мой муж европеец, своего ребенка берет каждые 2 выходные и 1/2 каждых каникул
Пригаю-цибаю• 04 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Було мені 12
Маразматічка була
співчуваю, спостерігала таке у свекрів((((
ФФФФристайла• 04 сентября 2023
знаю людей, где было 50/50 - ребенок неделю жил то там, то тут.
алименты никто никому не платил в таком случае.
Из Кукуева я• 04 сентября 2023
Ответ дляТвердая валюта
Жить с мамой, видиться с папой, ездить к нему на выходные.
Чого саме так? От хто вирішив, що дитині неодмінно краще з мамою? Це не завжди так.
От мої так вирішили. У мами краща квартира, з новим ремонтом, престижний район, хай іде дитина до гарної школи, і взагалі мама про все подбає, це ж мама.
У гарній школі - цькування, до котрого нікому не було діла, ще й батькові заборонили скаржитися, мати дбала лише про те, щоб побільше всього мені заборонити, не пускати, не давати, я їй була чи як домашній улюбленець чи як новий проект на роботі. Я жила лише по вихідних, та на канікулах, коли їздила до батька. Заробила нервові розлади, просрала 5/7 свого дитинства фактично.
А можна було просто мене спитати, з ким я хочу жити. Батько був і не проти, і дуже зрадів коли я у 16 просто кинула все і переїхала до нього з однією сумкою. І чому було так раніше не зробити, а бож не прийнято, господи, яка дурня (
Вибачте за сумбурний текст, але то просто крик душі, як згадала своє дитинство.
Запасная спина• 04 сентября 2023
Если мать обычная, не ассоциальная, то ребенку, в т.ч. и подростку лучше жить с мамой. Для мамы ребенок все же центр жизни и интересов. Папа должен быть в жизни ребенка в том количестве в котором он хочет, может.
Ребенка обычно ранят скандалы, дележ и выяснения кто хороший, а кто какашка. Умные родители просто не втягивают ребенка в скандал, если без него не вышло разойтись.