Не кую, не мелю• 04 сентября 2023
Лейкоплакія сечового міхура
Сьогодні пройшла цистоскопію, лікар сказав лейкоплакія сечевого міхура треба робити операцію лазером . Скажіть будь ласка чи лікував хтось ефективно лейкоплакію медикаментозно чи тільки оперативно ??
Не кую, не мелю
• 05 сентября 2023
в мене стало від недавно як сечовий міхур повний то може шпигнути разів 4 потім пропадає , потім після сексу часті позиви в туалет по маленькому, буває уретра поболює .. як критичні дні то цистит накриває капець . А У Вас які симптоми??
Не кую, не мелю
• 05 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Вибачте, як вас турбує лейкоплакія, які симптоми? В мене теж була, вже видалили, але симптоми навіть погіршились
і мені пропонують операцію лазером , от думаю , робити чи як лікувати цю лейкоплакію 😢
Не кую, не мелю
• 05 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
розкажіть як пройшла операція у вас , болячє було довго після операції??
В мене постійне печіння в уретрі, і сечовий як наповнюється пече, болить. Аналізи завжди були в нормі. Шукали причину такого стану, після другої цистоскопії лікар побачив лейкоплакію і сказав потрібно прибирати. Спершу намагалися заливками в сечовий вилікувати, але не вийшло. Тоді поїхала в Полтаву і зробили операцію
Не кую, не мелю
• 06 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Операція пройшла добре, під наркозом легким. Перший місяць були післяопераційні болі, терпимі. Потім мій стан залишився такий як і був, мені так само пече і болить. Вже рік пройшов.
Ого , Божечки , отож і я боюся її робити цю операцію, не знаю що робити 🤔
щоб не стало гірше потім після неї ..
Не кую, не мелю
• 06 сентября 2023
і зараз ціна такої операції 30000 гривень. сума не маленька.. Хочу ще до одного уролога на консультацію записатися .
Не кую, не мелю
• 06 сентября 2023
В гінекології все добре , Слава Богу , я частим ходінням до туалету хворію з дитинства..
Юляша-мать• 27 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
Підскажіть зробили операцію? Бо теж тема актуальна🙈
Юляша-мать• 27 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
А повторну цистоскопію робили?
Не кую, не мелю
• 27 сентября 2023
Ответ дляЮляша-мать
поки що не зробила операцію , але шукаю гарного лікаря . В мене ще низька уретра не знаю може це причина що виникла лейкоплакія .
Не кую, не мелю
• 28 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Так робила через півроку, все добре. А відчуття наче постійний цистит
що думаєте далі робити ??
Не кую, не мелю
• 28 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
може у Вас як і у мене уретра низькувато ??
Не кую, не мелю
• 28 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Скільки лікарів дивилось, то не казали що низько, А я не питала
ну мені лікарка одна сказала що уретра низькувато , саме тому туди і місячні і мікрофлора з піхви попадає в уретру і тому відбувається конфлікт , тому і цистит ..
Не кую, не мелю
• 28 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Можливо. А що робити?
Є операціЯ Транспозиція Уретри коли Уретру переміщують вверх трохи на 1-1,5 см і все . У однієї дівчини так було вийшла заміж і страждала циститом після кожного статевого акту , їй зробили транспозицію уретри і з того часу вже рік минув і ні одного циститу не було . Це мені урологиня розповідала .
Ответ дляНе кую, не мелю
Я на це не піду, бо пережила 4 цистоскопії, операцію та 20 інстиляцій в сечовий міхур, і це дуже важко морально та м´яко кажучи неприємно фізично
Не кую, не мелю
• 29 сентября 2023
Ответ дляsvetl9k
Цистоскопія це ж не болячє , просто не приємно.. чи у Вас була болюча цистоскопія .?