Бабка-ежика• 04 сентября 2023

Чи бувають у ваших дітей судоми в ногах? Чи треба з цим до лікаря?

Ми зараз в Яремче, син 10 років, 5 хв назад почав сильно плакати від болю в нозі. Не міг поворухнути нею, казав, що боліла вся нога. Коли трохи відпустило, я побачила, що внутрішня поверхня стегна закам´яніла. До цього він довго лежав з телефоном. З таким стикаємося вперше, іноді турбує праве коліно вночі, але зараз вже рідше.
А от судом не бувало ще. Зараз ще трохи є біль в нозі. Як надати першу допомогу?
Люблю_смаколики• 04 сентября 2023
Магний пусть пьёт. Электролиты купите
Невісточка ж• 04 сентября 2023
Магний, он обычно быстро помогает, пусть попьет
Одна_на_всей_планете• 04 сентября 2023
Магне В6
Пишу каліграфічно• 04 сентября 2023
+100 за магній
автор Бабка-ежика • 04 сентября 2023
Магній він і пив раніше, але останній раз ще років три назад. Дякую, завтра купимо.
А кальцій не треба?
автор Бабка-ежика • 04 сентября 2023
Правда тоді магній виписували від підвищеної плаксивості і дратівливості
Lenochka B• 04 сентября 2023
Ответ дляБабка-ежика
А кальцій не треба?
І кальцій треба
Снежнакомка• 04 сентября 2023
З дитинства теж мучаюсь і бувають судоми.
Якщо знову буде судома, скажіть синові випрямити ногу, і потягнути носок ноги на себе. Якщо сам не зможе, то допоможіть. Це багато лікарів рекомендують. мені одразу допомагає і судоми швидко відпускають.
автор Бабка-ежика • 05 сентября 2023
Ответ дляСнежнакомка
Дуже дякую
ЦібаФу• 05 сентября 2023
такой возраст - 10 лет, могут быть боли роста.
У меня сын так же жаловался, особенно ночью. Я просто делала массажи, гладила ноги, почесывала, слегка разминала, крутила, натягивала-вытягивала стопу. Отпускало его.
У врача были, проверили сердце, все в норме. Правда когда зашел в кабинет, врач спрашивает сколько лет? 12? Сын говорит - 10 лет. Ну он и рослый всегда был.
автор Бабка-ежика • 06 сентября 2023
Ответ дляЦібаФу
Спасибо, у нашего средний по таблице. Может за это лето вытянулся больше