Болтушка Му• 05 сентября 2023
Як зробили б Ви?
Купили б новобудову з газом ( треба робити ремонт з нуля), щоб була в подальшому доньці( зараз 20 років), або купити старий фонд, щоб зараз жила бабушка окремо. БАБУШКА зараз живе разом зі своєю донькою затем і онуками.
Болтушка Му
• 05 сентября 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
моя все хочет делать вместе, есть,гулять, телевизор смотреть, сядешь книжку читать,сядет рядом шить,при этом вслух разговаривает,от этого с ума сойти можно
Є просто різні люди! Моя при зяті, скандал закочувати небуде. А коли внуки і я дома то пофестівалити може мені і потріпати нерви, все нетак роблять і не роблять по першому свистку бабушка
Allein74999• 05 сентября 2023
Отселить бабушку, после бабушки продадите квартиру и купите внучке. Либо внучка там жить будет, за неимением другого.
Маю декілька думок• 05 сентября 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
потому что все хотят жить отдельно,а с родителями,или бабушкой это вынужденная мера
Не всегда вынужденная
Краденые абрикосы• 05 сентября 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Не всегда вынужденная
ну автор явно не пылает любовью к бабушке,эти темы пр бабушку уже не один месяц
Болтушка Му
• 05 сентября 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Щось ви плутаєте!!! Якщо людина пожила буде жити окремо значить її не люблять?
Краденые абрикосы• 05 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Хорошо, пусть любовь ни при чем,но вы явно не хотите терпеть бабушкины закидоны.
Болтушка Му
• 05 сентября 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Ви такі цікаві????🙄 А ви хочете, щоб в вашому особистому житті був щк хтось крім Вас і вашого чолоавка і дітей. Мама ваша буде вами керувати, що ви маєте зробити на їїтдумку, і ви на це норм дивитесь? Я особисто хочу жити своє життя, а мама робила так як вона хотіла свого чаму, ось і все!
Краденые абрикосы• 05 сентября 2023
Ответ дляБолтушка Му
нет не хочу,потому и говорю, жить надо всем отдельно