Malahuha• 05 сентября 2023

Нова Пошта митне декларування посилки з Аліекспрес

Шановні, хтось стикався з такою проблемою?
Робила замовлення на Алі в серпні, декілька маленьких замовлень об´єднали в одну посилку з треком нової пошти, стандартна ситуація.
Але сьогодні приходить смс від НП, що потрібні додаткові документи для митного оформлення посилки і посилання на документ НП з правилами розмитнення. Вартість товару в посилці на 11 доларів, там всякий дріб´язок для дітей (значки, наклейки, прищепки), ну ніяк не можна подумати, що затягне на більше 150 євро (чи скільки зараз ліміт без оподаткування). В чаті НП нічим не допомогли, попросили залишити контакти, типу з вами зв´яжуться з відділу міжнародних доставок.
Якась фігня ((
Услада• 05 сентября 2023
Предоставьте им все документы, возможно продавец указал выше стоимость.

julia-678c• 05 сентября 2023
Скрин заказа на Али и скрин оплаты в банке скиньте им