ЛижТолько• 05 сентября 2023

На Кіровоградщині п´яний водій убив 8-ми річну дівчинку та її батька

Це для тих, хто захищає п´яного мажора у Дніпрі

Аварія за участі п´яного водія забрала життя дитини та її батька
https://www.google.com.ua/url?sa=t&source=web&rct=...

П´яний водій це потенційний убивця, якого треба жорстко карати
Курочка• 05 сентября 2023
Так защищают такие же как он. Права у алкашей сразу забирать и машины на нужды армии.

Ms. Android• 05 сентября 2023
Що там із Зайцевою було, із Харкова? Не нагадаєте?
Бавовнятко• 05 сентября 2023
К сожалению, у многих людей причинно-следственные связи нарушены.
Пока пьянь не убьет кого-нибудь, до людей не дойдёт, в чем проблема.
Курочка• 05 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
Наверное в Монако давно. Дурачкам цирк показали, несколько видосиков и фото распространили и ок.
Железобетон• 05 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
І що? Це виправдовує всіх п´яних за кермом? Їх не треба карати, чи до чого ви це написали?
А Зайцева сидить, до вашого відома.
сама себе прекрасная• 05 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Так вже роболять,але не в нашій країні ...а машини віддають саме нашій армії.
Дверной_Проем• 05 сентября 2023
Ось теж бухарі їхали сьогодні ((

Незнакомлюся• 05 сентября 2023
Той мажор з Дніпра за 4 р мав 12 адмін протоколів, стріляв по авто, коли там була дружина. Рано чи пізно він би когось вбив. Вбив і відмазався
Курочка• 05 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Так пора и в нашей законы начинать соблюдать и делить общество на лохов и воров.
Г@Л@В@ломка• 05 сентября 2023
Ответ дляКурочка
то хай бухарі і надалі їздять?
маминаБубочка• 05 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Ну в СІЗО вона точно перебувала весь час-у мене там знайома медиком працювала.
Ms. Любмая жена• 05 сентября 2023
Не получается перейти по ссылке. Автор, в двух словах, что случилось и где?
Все будет, но потом• 05 сентября 2023
Ответ дляMs. Android
А где она сейчас? Наверное эвакуировалась из зоны.
Lizavel• 05 сентября 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
На зоне, в супермаркет ездит с конвоем)
іронічна антитеза• 05 сентября 2023
А тут защищали водителя с Днепра, котрого плициянт пристрелил .. Интересно. что тот Силогава б натворил. если бы поехал с двумя детьми и любовницей аж в николаевскую область..
Курочка• 05 сентября 2023
Ответ длямаминаБубочка
Мои бывшие одноклассники в детстве (лет по 14 им было) убили бомжа, при том убивали они его несколько дней и в конце сожгли. Дело было очень громкое, все клялись-божились, что они за все заплатят и крутые папы никак не помогут. Они посидели в сизо, понятно что не со всеми остальными, а потом опять начали гулять по городу.
ВсеПроВсехЗнаю• 05 сентября 2023
Ответ дляНезнакомлюся
Нормально так. Замах на вбивство по суті - адмін.порушенням виявилося. Того, хто виніс рішення також посадити в машину і стріляти по ній, тоді може почнуть виконувати свою роботу. А поліцейським подяка, більше не зможе та істота нікому нашкодити, бо відмазався би знову.
Пузата Хата• 05 сентября 2023
Все має бути по закону. І не водія треба расп´ясти, а вимагати зміни законодавства на більш сурове покарання.
Автор, а взагалі, при такому рівні корупції як є зараз можна що хочеш робити, якщо гроші є.
Система гнила і нема нікого хто хоче її змінити.
Пузата Хата• 05 сентября 2023
Ответ дляКурочка
Дніпро?

А я с Рио-де-Житомира!• 05 сентября 2023
А ви значить, захищаете вбивцю, що перевищив службові повноваження, сам порушив процедуру зупинки. Навіть читати противно, маніпуляції.
Ответ дляНезнакомлюся
То треба було правоохоронцям діяти згідно закону, там все чітко сказано, що робити в кожному випадку.
Люблю джаз• 05 сентября 2023
Ответ дляДверной_Проем
Ось теж бухарі їхали сьогодні ((
Добре, що дитина була у дитячому кріслі
автор ЛижТолько • 05 сентября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
п´яний водій виїхав на зустрічну смугу, врізався в авто, де їхала сім´я
Тану на сонці• 05 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Вот и я об этом писала.А то у нас кто быстрее кого натянет-или мажоры ментов,или менты мажоров.Ни тем,ни другим законы не писаны,они вообще не для них
Томатико• 05 сентября 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
жона такого самого ’сілогави’? Вбивця - п’яне бидло з банди Наріка. котре поліцейський зупинив пострілом. І правильно зробив вам можу побажати лиш одного: щоб чим швидше дорозі додому зустрівся такий ’сілогава’
Ответ дляТоматико
Мама поліцейського, який не удосужився вивчити, що ж він має робити, зупинивши машину? Був би бандитом, то хай би садили, а не відмазували, не вдарив би поліцейську і далі робив би що хотів. І взаємне побажання, щоб вам чим швидше зустрівся такий поліцейський, як Кирилу Тлявову.
Курочка• 05 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Дніпро?
Мариуполь.
Курочка• 05 сентября 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
то хай бухарі і надалі їздять?
Нет, как раз пусть наказывают всех, а не только лохов.