Мой завтрак• Изменено 05 сентября 2023
Мист Виктории Сикрет
Чем Вам нравится? Как по стойкости?Стоит своих денег? Какой Ваш любимый?
Татьяна-bfd8• 05 сентября 2023
Они вообще не стойкие. Сбрызнуть себя перед сном после ванной и все. На крупных распродажах по 5$ можно взять. За полную цену точно нет
Мой завтрак
• 05 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Благодарю за ответ
Гербарія сушу• 05 сентября 2023
Вони зручні на жару, бо не мають в складі спирту.
Так - освіжитись після душу, після пляжу, як заміна парфумів не підійдуть.
Кудесница_с_пургеном• 06 сентября 2023
Мені подобаються. Саме перед сном не люблю чимось пшикатись. Люблю просто чисте тіло.
А от літом виручали, парфуми майже не використовувала. Або в день дома,перед прогулянкою -супер)
Із стійких в мене Аква кісс ,Бар ванілла. Ваніль взагалі, донька он на футболку собі пшикнула ,так на наступний день пахла футболка. Coconut passion зовсім слабенький запах. Pure Sedaction теж. Але в мене виробництво ОАЕ , можливо в оригінальних по іншому якось тримаються.