Хвець-тець• 06 сентября 2023
Вагаюся. Подарували взуття і не знаю вже лежать довгий час
Чи викидати чи ні.. мені немає куди його носити..
Мушля з Криму• 06 сентября 2023
Ответ дляСтатус Ква
Анекдот про Сталіна згадався: збрить вуса і повісити)
Відірвати бантики і викинути)
Насмешили. Усы не люблю
ЭмчЭндЭм• 06 сентября 2023
Очень красивые и нарядные туфли ,актуальный цвет и каблук!!мне 33,я разбираюсь в трендах
Гидроусилитель руля• 06 сентября 2023
Ответ для90x60x90
Брэнд не о чём не говорит. У меня туфли есть итальянские без каблука , балетки, тоже дорогой брэнд , на свадьбу купила. Настолько не удобные это ужас. Только намучилась с ногами. Лучше бы на каблуке дешовое купила в том же primark, наверное пятки бы так не болели.
Это как я геоксы осенние ботинки купила. Капец какие неудобные. Ноги как в колодках.
Вот же носить невозможно
Патриоточка• 06 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Автор, серьезно - или пусть лежат или просто отдайте кому то.
Может на один раз обуть пригодится.
Від творців «давай забʼємо балкон бабусиними тазиками, виваркою та дідусевим спортивним костюмом. Може на один раз згодиться»
Пожарник• 06 сентября 2023
Ответ дляOnyx83
Даже не представляю, что может сподвигнуть такое подарить
Розхламлення своєї оселі.
Гарнюнька• 06 сентября 2023
Ответ для90x60x90
Я живу в Италии. Так что знаю о чем Вы говорите. Тоже как-то купила босоножки, при чем каблук рюмка и не высокие. На вид удобные. И даже первые пол часа в них удобно. А потом начинается кошмар. В них печет нога, как в дешевых китайских и даже сидеть в них больно
Пожарник• 06 сентября 2023
Ответ дляПодвійна веселка
не вижу проблемы выставить на олх за символические 300 грн и кто то да возьмет на раз одеть на мероприятие.
Їх повна ціна у прімарку 300 гривень, а дарувальнику вони напевне в якості гуманітарки дістались. От і ощасливив автора.
Из Кукуева я• 06 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Модель актуальная. Но бренд дешевый. Я бы на Вашем месте оставила, пускай лежат. Или выставила бы на олх.
Такие, как у меня на фото - здесь бы в обморок падали. 😂 но их покупают, конечно, не на советчице😂
Це зовсім різні речі.
Советчица Года• 06 сентября 2023
Ответ дляГидроусилитель руля
Вот же носить невозможно
то Ви ще тімберленди не взували
Blacky_Mik• 06 сентября 2023
Ответ дляПожарник
ну не прям 300 гривень, бо вони по 17 фунтів були - і це різдвяна колекція
Пожарник• 06 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
В мусорку, подруге подарите - пусть у нее полежат или маме
Мамі 🙉🙊🙈
Blacky_Mik• 06 сентября 2023
Ответ дляПожарник
і коменти у інсті Primark - суцільні stunning i beautiful. Народу подобається, не всі заморочуються з брендами :)
90x60x90• 06 сентября 2023
Ответ дляГарнюнька
Если итальянская обувь и кожа то не означает что всё удобное . Надо мерять как на ноге. Я так хотела ботинки Dr. Martens, ну не подходят они мне , не удобные на ноге . Моя обувь Clarks . В них как в тапочках
Мушля з Криму• 06 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
то Ви ще тімберленди не взували
В мене зимові дуже зручні... це як на шо натрапиш у різного бренду бувають невдалі...
Советчица Года• 06 сентября 2023
Ответ дляМушля з Криму
зимові да, більш-менш, а осінні.... за такі гроші.... ужас)
Пожарник• 06 сентября 2023
Ответ дляBlacky_Mik
Та справа навіть не в бренді, я сама ношу з прімарку багато чого (одяг бавовняний в основному), але взуття в них - то реально гімно. Один раз взути - і до смітника. Купувала якось кеди ’на сезон’ чисто для різноманіття образів. Танунафіг.
Мушля з Криму• 06 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я знаю в деяких брендах там зверху роблять металеву пластину. І це капець, так, вони стають як колодки дерев´яні
І це у багатьох так роблять.
Blacky_Mik• 06 сентября 2023
Ответ дляПожарник
Ви праві - у всього мас-маркета погане взуття. Але це і випускалося як одноразове - під ялиночкою поскакати з бенгальським вогником і кілька фоток зробити. Все :)
90x60x90• 06 сентября 2023
Ответ дляПожарник
Ну ощасливив і що ? Іноземці у яких є грощі і будинки багато хто вдягається в primark. Тільки українці сидячі на бенефітах фукають треба дорогі бренди мы ж з України
Я вся ваша• 06 сентября 2023
Недавно бачила кралю в схожих о 15:00 в АТБ на Позняках. Сукня була в тому ж стилі. Життя одне як то кажуть