Пригаю-цибаю• 07 сентября 2023
Який в Вас доход в сім"і на одну людину?
В місяць.
В якій сфері працююєте?
Чи інші джерела (приміщення в аренду, інше)?
В якій сфері працююєте?
Результат:
вже голосів:
20 (18.52%)
Вище.
15 (13.89%)
10-15 тис.
14 (12.96%)
13 (12.04%)
30-50 тис.
12 (11.11%)
20-30 тис.
8 (7.41%)
15-20 тис.
6 (5.56%)
Менш прожиткового min.
Дякую_аж_підскакую• 07 сентября 2023
В мене 60к. Чоловік поки безробітний. Я - керівник відділу. Чоловік - програмістом працював до скорочення. Поки так( проїдає запаси та перебивається підробітками трохи
Пригаю-цибаю
• 07 сентября 2023
Ответ дляНепозбувна Бентега
родичка Гетьманцева? з якою метою опитування?
Цікаво.
Пригаю-цибаю
• 07 сентября 2023
Ответ дляДружная семейка
Вище, вдвох з чоловіком працюємо в айті
Айті -що це? Це ті, що програмістами раніше звались? Вони богато заробляють?
Пригаю-цибаю
• 07 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Фискальная служба собирает данные?
Так.
Ну ниче се• 07 сентября 2023
Ответ дляЧавонадо
Капец, как зайду сюда-оказывается у нас так хорошо в стране живут
Та дайте людям хоть в инете пожить на достойном уровне. )))
А то в темах про зарплату у всех доход не менее 2-3 тыщ $.
Кто создает темы:
- как выжить семье из 3-4 человек на 6 тысяч в месяц;
- как прожить неделю за 300-500 гривен на семью? 🤷♀️
Кто создает темы:
Дружная семейка• 07 сентября 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Приблизно ті. Богато )
Посудомойка• 07 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А чого запаси проїдає якщо Ви непогано заробляєте?
Интимная• 07 сентября 2023
Зараз думаю, чи не час плигати з мосту, разом з чоловіком у нас десь 20 тис грн, троє дітей, комуналка за 2 кімнатну свою квартиру 3200, на мої ліки щомісяця 1500-2000 грн, це якщо не хворіти, чоловіку до 500, на ті, що залишаються пробуємо виживати, але виходить погано, я набрала боргів на кредитці. Багатодітна сім´я, пільг ніяких не отримуємо, та і сам статус багатодітних треба підтверджувати раз на півроку(двоє дітей студенти), поки у вузі довідку не отримали. Всі, хто напише зачем рожали, відповідь - не для Вас, тому будь ласка, не пишіть. До війни у чоловіка була більша зарплата, в мене теж.
Дякую_аж_підскакую• 07 сентября 2023
Ответ дляПосудомойка
Бо я оплачувати всі його хотілки не стану. Базові потреби родини закриваю і все. Інакше у нього мало мотивації шукати роботу, якщо дружина і так все оплачує. Помітила вже таке(
Посудомойка• 07 сентября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Це точно, так з ними і треба….
Чижик Пижик• 07 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Діти студенти можуть працювати, забезпечувати себе самостійно.
Баба на горошині• 07 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Кто создает темы:
Это разные люди, вам так не кажется? Здесь на форуме, так же как и по всей стране. Одни ездят на метро и одеваются в секонде, они же и создают такие темы. Другие ездят на своем авто, одеваются в люкс и в такие темы не заходят. Логично же