Пригаю-цибаю• 07 сентября 2023

Який в Вас доход в сім"і на одну людину?

В місяць.
В якій сфері працююєте?
Чи інші джерела (приміщення в аренду, інше)?
Результат:
вже голосів: 108
20 (18.52%) Вище.
15 (13.89%) 10-15 тис.
14 (12.96%) 7000-10000
13 (12.04%) 30-50 тис.
12 (11.11%) 5000-7000.
12 (11.11%) 20-30 тис.
8 (7.41%) 3000-5000.
8 (7.41%) 15-20 тис.
6 (5.56%) Менш прожиткового min.
СкрипяСердцем• 07 сентября 2023
0, на пособии

Бараболька• 07 сентября 2023
У меня 70 - семьи нет. Все на себя любимую трачу)
Ну ниче се• 07 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Это разные люди, вам так не кажется? Здесь на форуме, так же как и по всей стране. Одни ездят на метро и одеваются в секонде, они же и создают такие темы. Другие ездят на своем авто, одеваются в люкс и в такие темы не заходят. Логично же
Обратите внимание, что и в каком количестве сейчас люди покупают в магазинах. Сравните с довоенным. Это истинный уровень жизни.
Реально имеющих хороший уровень сейчас не более 5-10%.
Дружная семейка• 07 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Зараз думаю, чи не час плигати з мосту, разом з чоловіком у нас десь 20 тис грн, троє дітей, комуналка за 2 кімнатну свою квартиру 3200, на мої ліки щомісяця 1500-2000 грн, це якщо не хворіти, чоловіку до 500, на ті, що залишаються пробуємо виживати, але виходить погано, я набрала боргів на кредитці. Багатодітна сім´я, пільг ніяких не отримуємо, та і сам статус багатодітних треба підтверджувати раз на півроку(двоє дітей студенти), поки у вузі довідку не отримали. Всі, хто напише зачем рожали, відповідь - не для Вас, тому будь ласка, не пишіть. До війни у чоловіка була більша зарплата, в мене теж.
Не треба нікуди пригати. Дітей-студентів налаштовуйте на підробітки. Ще пару років і стане легше
Чижик Пижик• 07 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Ви підкажете, куди візьмуть 16 річного? А другокурсника?
Так. Промоутер в супермаркет, роздавати листівки, касир, курʼєр тощо. Аби бажання було. 16 років то вже не 14
Божа кульбабка• 07 сентября 2023
9к на меня и двоих детей (9 , 15)
Интимная• 07 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
В Україні? Син старший у 19 шукав минуле літо, ніде не брали, цим літом працював в кафе, аж дві тисячі грн платили в місяць. Але ми не Київ, у нас інша оплата роботи, копійчана.
Баба на горошині• 07 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Я не в Украине и все друзья и знакомые обеспеченные все выехали. Вижу что покупают здесь люди и в каком количестве) И это не только продукты, а машины, квартиры и дома
Чижик Пижик• 07 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
В Києві багато роботи для студентів, та ще ц в 19 років. Якусь 10-ку мав би. Маленьким містам важко 😕

Интимная• 07 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Ми й не в маленькому місті, воно велике, тобто дуже довге, Кривий Ріг, але з такими зарплатами .. Моя зарплата мінімалка майже всі 15 років, інженер будівельник.
Чижик Пижик• 07 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Дуже прикро, що такі важливі професії оплачуються копійками. Сподіваюсь ваші старші за кілька років встануть на ноги і вам буде легше.
Ну ниче се• 07 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Опрос все же касается тех, кто живет в стране, как мне кажется.
Баба на горошині• 07 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Почему же? Если у всех бизнес остался в Украине. Платят налоги в гос бюджет, выплачивают заработные платы наемным сотрудникам, оставшимся в Украине
Интимная• 07 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Дякую, теж вірю в це. Вам всього доброго!
Ну ниче се• 07 сентября 2023
Ответ дляБаба на горошині
Думаете, тут жены олигархов сидят? В столице куча мелкого бизнеса позакрывалось. Магазины повыезжали. В людных проходных местах торговые точки пустуют.
Ну шо не так?• 07 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Бажання є. Але 16 річних нікуди не беруть. Навіть курʼром в Болт. Син шукає давно, але є тільки нелегальні пропозиції.
Чижик Пижик• 07 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Нелегальні це без оформлення?
Я в 16 працювала промоутером в супермаркеті, звісно без оформлення, без договору і тд. Зарплата була мала, але могла на ті гроші купити собі одяг, оплатити проїзд, сходити в кіно.
Само_достаточная• 07 сентября 2023
40-50 тыс
Фарма
Руководитель
Ну шо не так?• 07 сентября 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Нелегальні це без оформлення?
Один варіант без оформлення був - це офіціант. Але там з ранку до вечора. Інші не зовсім законні.

Ну шо не так?• 07 сентября 2023
Ответ дляНу ниче се
Но ответило наверное много выехавших. Потому как лично я очень удивлена ответам. В моем окружении у большинства таких высоких доходов нет.
Мозговая пилочка• 07 сентября 2023
Только две работы в АйТи. Доход большой
автор Пригаю-цибаю • 07 сентября 2023
Розшарування суспільства бачу на бідних та богатих.
Вище 50 тис. - та 7-10 тис.грн.