Всім привіт) ми переїхали в Канаду от буквально тиждень тому. Якщо чесно, я не дуже розуміюсь, в мене в принципі перша дитина, і от він йде вперше в дитячий садок. Чи треба вихователькам там якийсь подарунок нести, чи то в Канаді таке не прийнято зовсім? Хто тут живе, розкажіть трішки про менталітет .
P.S можете мені в лічку також писати, хто живе в Канаді, особливо біля Торонто )) може є майстрині краси , чи де їх шукати ( бажано Українських дівчат)
Inno4ka-ya• 07 сентября 2023
Ответ дляЛеска
Зараз українці весь світ Навчать на шторы здавати))
А потім диауємось, чого війна. Через хабарників
zztop-b844• 07 сентября 2023
Ответ дляMs. Wonka
Родная сестра в Канаде, 20+ лет живёт. Двое детей. Выросли-выучились без родительских подношений
Нелюди просто
Вот я предлагаю продолжать собирать с тех, кто выехал, только уже в валюте. Сдают наши родители 500 грн, а с тех, кто сейчас в Германии уже 500 €, а в Англии 500 £
Краденые абрикосы• 07 сентября 2023
Ответ дляLakori
Зрозуміло, зрозуміло. А скільки з тих, хто відписався наразі в Канаді?
Зачем что -то носить в любой стране мира?
Краденые абрикосы• 07 сентября 2023
Ответ дляMs. Wonka
А где их школы берут новые шторы?)
Клементина• 07 сентября 2023
Я в Фінляндії. В нас в групі на Фейсбуці хтось запитав чи треба в перший учбовий день в школу з букетом приходити. Відповіді отримав типу як і цій темі : приходьте одразу зі шторами, одразу робіть батьківській комітет і здавайте директору на ДР)))
Світлячок з ліхтариком• 07 сентября 2023
ребенок может подарить от себя поделку или открытку, деньги конфеты и так далее нельзя, учитель и не возьмет