Лукава Кішка• 07 сентября 2023
Любите ли вы записывать голосовые?
И нравится ли вам свой голос? А то у меня отвратный 🤢🤢🤢
Злюка-закусюка• 07 сентября 2023
Клиентам часто приходится голосовыми,если очень долго объяснять и писать.Всё норм,нервных нет
Помеха справа• 07 сентября 2023
Отримувати не люблю так як немає можливості слухати їх в людних місцях, та ще й кнопка звуку глючить на телефоні... сама відправляю лише сину коли я в дорозі, не зручно писати чи зупинятися щоб написати і знаю що він в цей час вдома
Помеха справа• 07 сентября 2023
Свій голос мабуть нікому не подобається.. перші рази як почула десь в років 15, не хотіла взагалі ніде говорити щоб ніхто не чув цей жахливий голос
, зараз якось по барабану
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я их ненавижу получать
І я не люблю. На роботі, якщо не одна в кабінеті, не зручно послухати
Скокмоно - стокнуно• 07 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
, зараз якось по барабану
І я так само, хлопці однокласники на магнітофон писали, касетний, і я кажу, а це хто такий? Здивувалася, що це мій голос, такий неприємний
Летюча помилка• 07 сентября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
А позвонить?
Летюча помилка• 07 сентября 2023
У меня дочка отправляет голосовые дедушке. Она писать не умеет
Злюка-закусюка• 07 сентября 2023
Ответ дляЛетюча помилка
А позвонить?
Это само собой,но мы все в Ватсап.У меня все клиенты адекватные и часто тоже голосовыми,если только спросить.
Anastasiya-f052• 07 сентября 2023
Ненавижу и отправлять и получать голосовые.
Если все так сложно что нельзя написать в двух-трех-четырех предложениях, можно и лучше созвониться и все обсудить.
булоТАЙминуло• 07 сентября 2023
В мене одна подруга інколи присилає, коли багато треба сказати. Я дуже рідко, краще я напишу довге повідомлення. Коли включаю запис - забуваю що хотіла сказати, повторююсь чи паузи великі роблю.
булоТАЙминуло• 07 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
, зараз якось по барабану
І я почула десь в 15 чи 16. В подруги був магнітофон переносний і що міг записувати на касету.
Я попросила на день взяти. І поспівала на запис. Я була в шоці, потім засмучена від мого такого голосу. Ще й думала, як друзі зі мною дружать, якщо в мене такий противний некрасивий голос.
Зараз з появою цих же голосових, відео на телефон якось більш звикла до звучання, хоча все одно не люблю.
Капризуля• 07 сентября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я их ненавижу получать
И я их ненавижу. Идёт куда-то, хекает, шоркает и думает, что я буду их слушать.
ТаПрямТам• 07 сентября 2023
Люблю записывать и получать, общаюсь с такими же любителями.
Меня наоборот кумарит набор текста, я печатать не люблю.
Девальвация• 07 сентября 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Вот 100%.
Светка-пипетка• 07 сентября 2023
Не люблю. І справа не у голосі.
Якщо бува незручно набирати текст пальцями, то набираю його голосом, але адресат отримує текст.
Кров з молоком• 08 сентября 2023
Не люблю, але записую, бо погано бачу і багато часу витрачаю на виправлення помилок. Мене це нервує.