Рита-8e7c• 08 сентября 2023

Посоветуйте стружилку для карандашей

Посоветуйте стружилку, пожалуйста, в которой не застревает стержень карандаша. А то так надоело. Карандашей куча: мягкие, твёрдые, дорогие, дешёвые, но сути дела это не меняет. Стружилки тоже разные, но все - ерунда.
Happiness Inside• 08 сентября 2023
Buromax на батарейках

автор Рита-8e7c • 08 сентября 2023
Ответ дляHappiness Inside
Buromax на батарейках
Вы про вот такую? https://buromax.kiev.ua/tochilka-avtomaticheskaya-(62h74h74mm)-bm-4796-sinyaya/
У Вас есть? Нормально стружит? Не застряет в ней? А то я через час в канцелярский иду, там буду такую искать.
Happiness Inside• 08 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
так, у сина така вже третій рік, з садочку. Вже нагострив сотню олівців,а то і більше. Там ще запасний блок є. Але потрібні якісні батарейки. Вона навіть погані олівці заточує, такі, знаєте, з неякісною деревини
Happiness Inside• 08 сентября 2023
Я ще хочу сказати що дарували іншу на батарейках, не Buromax, так то фігня повна, ламала всі олівці.
Ще звичайні фірми Maped непогані
Molochay• 08 сентября 2023
Ответ дляHappiness Inside
Buromax на батарейках
Действительно классная вещь, но только пока в строю лезвия. Купить отдельно запасное оказалось проблемой, теперь не знаю, что с ней делать
personality• 08 сентября 2023
Ответ дляРита-8e7c
Кайт пробували? Мені здається що перший час нормально точить карандаші. Потім звісно тупиться
serebro16-72be• 08 сентября 2023
Даже не слышала такое слово))

ksyuha831• 08 сентября 2023
Ви зробили мій ранок, стружилка це топ
Imann• 08 сентября 2023
Ответ дляksyuha831
Ви зробили мій ранок, стружилка це топ
Не просто стружилка, она еще и стружит, судя по посту номер 2
ksyuha831• 08 сентября 2023
Ответ дляImann
Мама дАрАгая, я так давно не смеялась
Александра333-0d63• 08 сентября 2023
В мене німецька 60-х років. Дуже класна. Вони в приватних оголошеннях іноді бувають
Brita• 08 сентября 2023
Я только по ответам поняла что тема про точилку.
Стружилка
Чай с мясом• 08 сентября 2023
В мене Фабер Кастлл як на фото, дуже задоволена. Можна знайти класичного вигляду