Слава Українi• 08 сентября 2023
Помогите определиться с высотой рабочей зоны кухонного стола
Согласно дизайну кухонного гарнитура высота кухонного стола будет 92 см. Я невысокого роста(161см), привыкла готовить за столом 86 см.
Подскажите, пожалуйста, кто столкнулся с таким несоответствием, было ли вам неудобно или вы привыкли?
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Мала таку шпаргалку для роботи.
У мене вийшло 100 см від зігнутой руки до підлоги. Тоді виходить, що висота стола повинна бути 85 см?
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ось заради цікавості подивилась параметри кількох пмм, ніде більше 82см не потребує ніші. Плюс висота стільниці 2-4см. Але ж чомусь дизайнер вам нав´язує неправдиву інформацію.
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Так)
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Ви в тапочках дома ходите?
Я підійшла до своєї і у мене при зігнутому лікті паралельно підлозі до стільниці ще є десь 8-9 см. І мені норм. Я теж думала буде не дуже, але нормально.
85 см вам буде низько. Ви вдома готуєте одна? Якщо так, я би радила десь 88, можливо 90 см.
Копуша• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
це залежить від дизайну , ручок і т.д. , у нас те, що ми вибрали ну ніяк не можна було зробити менше 91 см
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Там є тонкощі від типу фасаду та типу фурнітури, саме ручок. Якщо це гола, то треба вищу стільницю. Я мала такий же нюанс.
Бабка-байкерша• 08 сентября 2023
Я 165, тоже было 86, так как муж 190 и готовит чаще он, новую кухню сделали 92. Я не чувствую этой разницы, все удобно
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляКопуша
Отож і у мене тільки так виходить, хоча спочатку я просила звичну мені висоту 86 см, зараз прийшли до того, що нижче 92 не вийде((((
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Так і є. Бо чоловіку вашому було б надто не зручно при нижчій стільниці. Він буде дуже сутулитися.
Викачую яйцями• 08 сентября 2023
Ответ дляКопуша
86 старый стандарт , чтоб влезла посудомойка и дизайн как мы хотим вышла столешница 91 см , у меня рост 168 удобно , сначала было непривычно , можете столешницу выбрать очень тонкую чтоб чуть уменьшить , но реально выше удобнее
Ви як раз вище автора на ці 7см. Вас не можна порівнювати. Різний зріст
Бабка-байкерша• 08 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Он и на старой кухне прекрасно готовил, но сделали новую выше, я этого никак не почувствовала, хотя сомнения были
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Автор, ви маєте можливість походити по салонах кухонь?
Є багато салонів, навіть дорогих, не бійтеся їх. Просто сходіть і приміряйте до себе кухню. Але до стільниці підійдіть так, як ви це робите дома. Або без взуття, або з розміром як дом капці.
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
Я нижче, не вище. Але при моєму зрості в - 7 см, стільниця в 92 теж добре. Тобто, автору вищого зросту буде теж комфортно. Я з досвіду кажу, не просто з неба.
Копуша• 08 сентября 2023
Ответ дляВикачую яйцями
трохи вища , але на моїй кухні готує і моя донька 162 см і все норм )) і взагалі у автора ж не професійна кухня для безперервної готовки)) буде все добре
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляБабка-байкерша
Його запитайте, йому, я впевнена, на багато комфортніше на новій.
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляКопуша
Не професійна. Але буває, що готую години чотири безперервно. Ось тоді спина дуже болить.
Бабка-байкерша• 08 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не его мама))
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Профіль гола займає 4,5см. І якби я робила з цим профілем, то вибрала би стільницю тонше. Вона і дивиться більш сучасніше в поєднані з цим профілем. Тому що мені важливо щоб мені було зручно, а не тому що якийсь дизайнер сказав нижче не получиться. Я вже стільки разів це чула. Але дивовижним чином все получалося як мені потрібно. Не люблю коли клієнта за лоха держать.
Акукарача• 08 сентября 2023
Робила під себе, меблевий майстер понив трошки, але зробив. Це моє робоче місце, мені має бути зручно, а стандарти хай якось викручуються самі.
Зріст 165.
Дюйм оф о4ка• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Залежить яка у вас посудомийка. В мене висока модель ПММ і гола, німецька, не укр самсклепав. Все зібрано у німців. Тому хто там за лоха кого держить не знаю, але німецькі виробники явно не лохи 😆
Ну і стільниця кожному люба своя. Хтось бере 1 см керамограніту, комусь треба кварц чи мармур, а деяким має бути масивна під дерево. На будь-який смак є варіанти.
Можливо з дизайнером автору не повезло, бо не пояснює, але це індивідуальна особливість тих творчих людей, що ж поробиш))
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляАкукарача
Зріст 165.
А висота стола яка?
vladimir.kovalenko• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Треба спробувать
Це не буде дуже показово. Якщо так зробите, то вам буде здаватися, що це дуже високо. Потрібен десь тиждень, щоб зрозуміти. Краще знайти знайомих і зайти до них. Якщо вам явно не буде незручно, то тоді і не сумнівайтеся і робіть 90
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Чоловік вибрав стільницю керамогранітну 4 см. На тонше не погоджується, каже негарно. А яка товщина стільниці зараз більш актуальна?
Акукарача• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
А висота стола яка?
Не пам´ятаю. Там от дівчата вище писали правило - руки долонями на столі злегка зігнуті, в цій позі треба простояти 5-10 хв, щоб зрозуміти, чи напружуються плечі.
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Ви мене здивували, я ще не чула про керамогранітну стільницю в 4 см. Я Вам раджу подивитись декілька тематичних оглядів по сучасним кухням на ютуб і обрати те, що Вам до смаку і гаманця. Всі ми різні. Я б ніколи не обрала 4 см, бо в моїй уяві краще виглядає тонкі як hpl стільниця, або ж кварцеві, або керамогранітні, але ж вони теж зазвичай не більше 2см. Товсті стільниці добре виглядають в класичних інтер´єрах або в кантрі/ прованс/ рустік. І менш за все я слухаю свого чоловіка в питаннях дизайну, бо той час , який я присвячую інформації на дизайнерськи теми і теми ремонтів, він присвячує своїм пацанячим хоббі. То з нього експерт ще той))
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Керамогранітні стільниці роблять 4 та більше см шляхом склеювання.
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
І окрема робота з тістом. Мені і на висоті в 85см на зручно з ним працювати, переходжу на обідній стіл 75см. Взагалі не уявляю як його місити і розкачувати на висоті 90-92см. Але ж це знов таки мої особисті відчуття.
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
Я розумію що керамограніт це тільки верхній шар в 3мм, все інше мдф, але ж кажу що в природі такого не бачила, максимум 2 см. І скільки Вам порахували таку стільницю?
Слава Українi
• 08 сентября 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Не пам´ятаю окремо ціну на стільницю, але разом 300 000 грн.
Пишу каліграфічно• 08 сентября 2023
Ответ дляСлава Українi
А фасади з чого? Теж керамограніт?