Байрактара• 08 сентября 2023

Чорні речі втрачають колір

Перу персіл порошком, не розумію в чому справа, чи від сушильної машини такий ефект, чи чому? Помітила особливо після прання нових речей сина, футболки пума та штани h&m
Kudlay_• 08 сентября 2023
Використовуйте спеціальні засоби для прання чорних речей
автор Байрактара • 08 сентября 2023
Ответ дляKudlay_
Дякую, думала про це, я так розумію колір повернути тим речам вже не вдасться?
Мавка• 08 сентября 2023
Мені всі речі після сушильної машини здаються постарілими)) Сушу тільки те, що не шкода. Перу чорне на мінімумі часу й температури засобами для чорного. Наче норм.
Чу Ча• 08 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Ну, такий колір як із магазину, звичайно, вже не буде. Але якщо багато прати, то навіть раніше сірі речі набудуть більш чорного кольору. В такі засоби спеціальний якийсь барвник для чорного кладуть. Бо якщо, раптом, якусь річ в пральну машинку іншого кольору запхнете, вона набуває брудного кольору
Диви яка я пава!• 08 сентября 2023
Ответ дляМавка
Там багато волокон тканини під час сушки вибивається. Тому так,речі тоншають
Крапипопка• 08 сентября 2023
Ответ дляБайрактара
Ариэль для чёрного. Рекомендую!
Області пітьми• 08 сентября 2023
перу чорне лише з чорним, гель персіл для чорного. окремим циклом навіть 2-3 речі. колір на місці!
сушильної не маю.
ОливьЕЖечка• 08 сентября 2023
Перволь беру рожевий, червоний або до чорного.Режим прання - ’темні речі’, напевно тільки самсунг має, головне купила осушувач Електролюкс для сушки речей, речі як нові.
Зараз все скажу• 08 сентября 2023
Був час, коли син носив переважно чорні речі, то я купляла гель для чорного Домол та прала максимум на 30-40 градусах, не більше. Колір зберігався.
Сушильної машини не маю, то в цьому питанні не підкажу
Теща дочки• 08 сентября 2023
такі серветки і засіб для чорного. мінімум температура і час прання. але 100 % всерівно втрачає колір.
flekder• 09 сентября 2023
Любой цвет блекнет после стирки порошком - т.к. он не вымывается полностью; вернуть цвет можно если начать стирать с гелем и добавлять кислородный пятновыводитель - на моих вещах сработало; сушку запускаю только для тех вещей, которые неудобно сушить без вешалки;