Яйцеголовая• 09 сентября 2023
Германия, сколько надо денег с собой брать.
Германия, сколько надо денег с собой брать, чтобы хватило до пособия?
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Пособие долго ждать?
2-3 місяці. Але в таборі у вас буде харчування і житло. А якщо зможете приїхати до знайомих чи незнайомих, які зроблять вам прописку, то звертаєтеся до соціаламту і гроші починають платити через тиждень.
Скромняшка• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Я была месяц назад.. но у всех запросы разные.. и распределение затрат разное..30 евро еле дотащила сумку из магазина - набрала всего..
Я в другой европейской стране. Не на пособии, никто не кормит, 2 человека.
Нам 10 евро в день на еду - ок, маловато, 20 - норм, ни в чем себе особо не отказываем. А там кормят.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Не несите пургу. Человек едет с детьми. Я пишу, как есть. Помощь получить без оформления документов нельзя. Кто здесь начнет писать про еду в день за 15 у е - это чушь. Здесь тоже все подорожало. Я на троих в день трачу 30. И это без излишеств.
Я на себе і сина витрачаю 30 євро на тиждень в супермаркеті. Ой, сьогодні в турецькому магазині ще 20 євро залишила - кавун, фісташки, чай, бублики, кураб´є.
Це я до того, що на 300 євро вони запросто прогодуються, ще й з витребеньками.
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Скажите кто знает, если ночью приехать, то пустят в лагерь, или надо ждать утра и на улице ночевать.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В різних таборах по різному.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Іще Не знаю як але шукайте варіанти щоб одразу знайти квартиру знімати, якось є такі що за 2-3 тижні знаходять квартиру і їх туди оформлюють. Це мені особисто біженці розказували.. але подробиць я не знаю як це організувати
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
В різних таборах по різному.
Так все-таки, если ночью, то на улице ждать утра?
Скромняшка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
В начале войны было легче, точно б не остались на улице, где б не оказались
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Є сайти для пошуку житла, приїдете, знайдете. Підкажу, якщо треба буде.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Є табори в чистому полі, є в центрі міста. Що ви від мене хочете почути? Спитайте про конкретний табір у тих, хто туди приїхав.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Так було все легше і більше допомоги, в дорога безкоштовно, а зараз нажаль проїзд українцям уже платний..
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
І зараз не залишаться.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Куди саме приїзжджає транспорт? Може більше підказок вам дадуть?
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
В Цорнединг.
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Может кто-то знает какие условия, и что там, лагерь в городе Цорнединг, я туда еду 25 сентября.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Як знайти житло у Німеччині?
Основна частина біженців у Німеччині проживають у таборах, звичайно ж, хочеться мати окреме житло.
Саме тому ми підібрали для вас платформи для вирішення цього питання:
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Як знайти житло у Німеччині?
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
Спасибо за информацию.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Спасибо за информацию.
Перекладаєте через Гугл-переклад на німецьку, розміщуєте всюди об´яву ’Жінка і двоє дітей, шукаємо житло’, відповіді читаєте також через перекладач.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Шукайте групи в телеграм з цим містом для українців.. подивіться там інфо. Можливо якісь контакти знайдете або питання зможете задати.. і тут можна окрему тему створити про це місто може є хтось з того міста..
Скромняшка• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Як знайти житло у Німеччині?
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
🔘immowelt.de
🔘immobilienscout24.de
🔘immonet.de
🔘ebay-kleinanzeigen.de
🔘meinestadt.de
🔘housinganywhere.com
🔘wg-gesucht.de
🔘wg-suche.de
🔘wohnungsbaugenossenschaften.de
Знаете, без знания языка, эти ваши сайты человеку полная фигня. Когда даже переводчиком ещё не умеешь пользоваться. Советчица, блин
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
В том и дело, город маленький, ничего не могу найти, украинцы В Цорнединг.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляСкромняшка
Значить посидить пару місяців в таборі. Рано чи пізно навчиться.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Це біля Мюнхена. Знайдіть в Фейсбуці групи ’Українці в Мюнхені’, там і питайте.
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Так не далеко, спробую щось знайти.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Шукайте інформацію активніше, вчіться цьому, вам і в Німеччині легше буде облаштуватися якщо ви і там будете активно шукати інфо.. і кращі умови будуть ніж якщо ви пасивно будете чекати що вам все дадуть…
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Гугл-карти показують, що туди ходить електричка кожні 10 хвилин, нащо чекати до ночі?
Ну якщо я наприклад приїду в Німеччину в 23 00 або пізніше.
Борисфенка• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ви ж купуєте квитки на поїзд чи автобус, знайдіть, щоб прибуття було зранку.
Яйцеголовая
• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Мы едем на микроавтобусе, то есть на границе надо ждать, потом дорога какая будет неизвестно.
ніколи такого не було• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Одни говорят одно, другие другое, не знаеш кому верить.
Не попробуешь не узнаешь