Яйцеголовая• 09 сентября 2023
Германия, сколько надо денег с собой брать.
Германия, сколько надо денег с собой брать, чтобы хватило до пособия?
Ответ дляЩебетуха
А что вас смущает?? То что вы описали - это не будет сумка приличная по размеру?? То что вы описали 5-6 кг сумка.. приличная по весу чтоб тащить в руке..я не брала филе, но взяла еще сок тяжелое) и сладкое а все остальное примерно тоже самое.. этого достаточно чтоб не умереть с голоду и нормально питаться- плюс тафель много выдает....
Я извиняюсь , но тот перечисленный список на 2 разв поесть . Это если экономить на филешке . Ну сыра хватит на неделю и салат на 2 раза . Итого 2 раза поесть на 2 дня .
Тра Ля Ля• 09 сентября 2023
Ответ дляНевловимий Джо
И шо ж вы там тащили аж на 30 евро?
из тафеля что ли?
Картошку🤗
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Пособие долго ждать?
Деякі по 8 місяців чекають. По 3 рази документи подають, а ті їх гублять. Беріть 700 якщо є. Краще чим взагалі немає. З голоду не помрете, не дадуть) тільки старайся цінні речі і документи завжди з собою брати, бо лагеря дуже різні. Удачі.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Не несите пургу. Человек едет с детьми. Я пишу, как есть. Помощь получить без оформления документов нельзя. Кто здесь начнет писать про еду в день за 15 у е - это чушь. Здесь тоже все подорожало. Я на троих в день трачу 30. И это без излишеств.
Брехня
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляМорская свинка
500 тратим на двоих с дочкой - подростком. Всегда в холодильнике есть авокадо , красная рыба и всевозможные фрукты -ягоды круглый год. Я к тому , что 500 это ооочень хорошее питание на двоих , включая всю бытовую химию , и кафешки на выходных.
Ой, нє... Щось ви загнули...
Поїсти морозива в кафе 30 євро. А якщо щось серйозне то в середньому 25-30 на людину. Недавно були вийшло по 40 на людину. Я і 2-є дітей. Без алкоголю звичайно. 500 на все? Мабуть ще в тафель ходите.
Грабля• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Я была месяц назад.. но у всех запросы разные.. и распределение затрат разное..30 евро еле дотащила сумку из магазина - набрала всего..
Ой, давайте не будем про 30 евро и сумку ели дотащили. Здесь тоже инфляция. Это бред сивой кобылы - за 30 у е сумку тащить. Элементарно связь, которая 15 у е в месяц. А без нее никак, потому что нужен хотя бы интернет для переводчика. Какую-то чушь пишут люди, в мире розовых пони живут. А проезд? 3.70 в одну сторону и 1.90 по городу. Я уже молчу в областной город проехаться на С-бане. Это 11-13 у.е. Как не распределяй, но деньги уходят, а за что-то нужно жить. В лагерях кормят бутербродом и яйцом варёный 1-2 раза в день. Ну, взрослый вытерпит, а ребенок? А двое детей? А в лагерях ещё и кишечка ходит. Страховки нет, или и сам покупай лекарства. Один ибупрофен, чтобы температуру сбить, самый дешёвый около 13 у.е и до 20-ти. Как оторванные от жизни, честное слово.
Грабля• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Я на себе і сина витрачаю 30 євро на тиждень в супермаркеті. Ой, сьогодні в турецькому магазині ще 20 євро залишила - кавун, фісташки, чай, бублики, кураб´є.
Це я до того, що на 300 євро вони запросто прогодуються, ще й з витребеньками.
Кто хочет в это верить, пусть верит. Но это ложь. Я доказывать ничего не буду. Но это реальность. И не понимаю, зачем вы лжёте.
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Покажите чек, 30 евро ни о чем, ну и контрольный вопрос сколько стоит 500 грамм печенного хлеба?
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляМорская свинка
Покажите средний чек в кафе.
Сколько стоит чашка кофе?
Анютины ласки• 09 сентября 2023
Ответ дляЖинси на дитину
Простите 😂😂😂 серьезно это очень смешно)))
Какие сумки на 30€🤣🤣 куда еле тащили откуда? Из тафеля?😂😂 или вы кабачков на 30€ купили?))))) народ ну это очень смешно , зачем в теме которая как по мне тролололо но все же накуя постить ерунду ? Года два назад может на 30€ и можно было сумку чего нибудь купить , сейчас 30€ это : упаковка сыра 400 грамм -4€, 5 огурцов 4,5 €, кг помидоров 3,8€, две филешки куриные -5€, хлеб 1,5€, упаковка картошки 2 кг- 3,5€, масло подсолнечное -4€. Шоколадка -все😅
Ну чЕ пристали?Может у неё грузоподъёмность маленькая? ))
Бандитка Сью• 09 сентября 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Жаль что нужно так много денег.
Автор, кого ви слухаєте?!
Я їхала на переляку в перші дні війни, з собою 2 тис євро, золото ломом на тисяч 10. Все боялася як та що. Але їхала до німецьких знайомих , з якими мали робочі контакти кілька років. Поселили в свою порожню квартиру, дали все необхідне. Через 2 міс отримала першу соц.виплату. золото лежить звичайно. Та й суму я примножила, бо трошки підпрацьовую і живу економно.
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Автор, кого ви слухаєте?!
І до чого ваш приклад? Автор їде до знайомих?
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Автор ви мову знаєте?
Хоча б англійську?
Якщо ні буде важко.
Беріть скільки є грошей та їдьте. Але на собі прийдеться дуже економити. Дітям докуповувати їжу прийдеться. Ви вже будете їсти що будуть давати. Беріть таблетки для шлунку, атоксіл, креон і т. д обовязково
Хоча б англійську?
Якщо ні буде важко.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Не позорьтесь вже з тим тефелем... От чесно...
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Боюсь представити що ви їсте))) кашу з молоком
круглосуточно
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А что там позорного? , я взагалі там не живу і не на соціалі була , просто на місяць їздила в гості до родичів.. жила на свої кошти, то бачила скільки їм їжі дають, якраз із тафелю, зголоду точно не вмерш навіть якщо до магазину взагалі не ходити..
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Покажите средний чек в кафе.
Сколько стоит чашка кофе?
Чашка кави 4-5 євро, кусок торта 3,5-6 євро. Морозиво в середньому 7-9 євро саме в кафе.
Якщо брати щось поїсти то китайський ресторан30 на людину, гріль ресторан трохи дорожче, 40 євро мінімум, рибний ресторан там від 60 євро на чоловіка зайти по скромному.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Автор, кого ви слухаєте?!
От і нащо ваш випадок? Ви тут яким боком зі своїми знайомими і квартирою яку зразу отримали?
У автора є знайомі? Пишете аби писати. .
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ну ціни там дійсно дорожчі ніж в Україні, найдешевше молоко 1 евро, найдешевші яйця десяток 3,5 евро,.. кафе ресторани майже втричі дорожче ніж в Україні може бути..
Піца на замовлення 7-10 евро..
Але питання не у тому, а у тому що якщо людина їде на соціал і має обмежений бюджет, то пару місяців звісно що буде економити і буде важкувато і про кафе ресторани не можна говорити поки не оформишся..
то точно можна в економ режимі вижити і на 300 евро спокійно в Німеччині .
тафель забезпечить і їжею і одягом.. майже скрізь..
Піца на замовлення 7-10 евро..
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Якщо один раз сходити поїсти в китайський ресторан то це вже 60 евро на 2. Декілька разів нехай 2 120 євро, плюс якийсь карі вурст і морозиво ну нехай буде 50 евро.З 500 це залишається 330 євро. За світло, мобільный зв´язок, інтернет треба платити по скромному це 100 евро. Це вже 230. Проїзд теж платний. І ви хочете сказати що на залишок з 500 євро ви нормально харчуєтесь з червоною рибою і фруктами?
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Я не автор того посту)))) автор скромно мовчить. Я вам просто реальні ціни написала щ приводу кафе.
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ааа, вибачте. Дякую.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
І проїзд і електроенергія і телефон ніхто не відміняв. Звичайно може хто пересів всією на велосипеди, якщо невелике місто, може. Але в основній масі люди купують квиток на місяць.
Давно без алко• 09 сентября 2023
Ответ дляЩебетуха
Не верьте, пока не оформитесь вам будут давать деньги 50 евр на чел. В неделю.
Не везде их дают.Мои знакомые приехали, из лагеря их привезли в квартиру социальную и не дали ничего, посоветовала в Ратхаус сходить, они пошли, но там руками развели, плечами пожали и все. Хорошо у них знакомые не далеко живут, приехали привезли продукты и денег одолжили. Нам дали сразу ,как только заселили, ключи и деньги в руки дали. А второй месяц уже на карту.
Подружке моей пока пособие не начали платить ,давали ваучеры на еду, в супермаркетах ними расплачиваться. Так что везде по разному.
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну і? Соцдопомоги вистачає лише на загальні потреби. Якщо мати збалансоване харчування.
Німеччина дає старт, щоб вижити, а далі кожен крутиться як вміє.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГрабля
Ібупрофен 400 мг. 20 штук 3.50 євро. Це ви щось загнули.
Кудесница_с_пургеном• 09 сентября 2023
Ответ дляГолена блондинка
І я про це. Мені оно очки потрібно робити, зір впав. лінзи 200 євро. плюс оправа, 50 євро)) Страховка не покриває дорослим, роблю за свій кошт. Ось вам і збирати кошти)))
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляДавно без алко
Так і з житлом по-різному, комусь дают окремі арендовані квартира з нормальними умовами, а комусь кімната в общазі із арабами поряд, хтось в таборі сидить довго …
Тому я б на місці автора ще добре б подумала куди саме їхати, обрати землю по інформації з форумів груп і тп..
Голена блондинка• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Про збирати кошти не може бути і мови, якщо їхати то з небезпечних районів та налаштовувати себе на важку працю.
Інтеграція це не так легко як здається на перший погляд. Дякуємо Німеччині за можливості, але кожен повинен розуміти що це лише старт. Самий нижчий щабель в суспільстві. Для того щоб рухатись потрібно прикласти зусилля.
Щебетуха• 09 сентября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ну а от моїй родичці якраз окуляри по страховці виписали і дали безкоштовно… бачте все там дуже по різному..