ЛюбимаЯНЬ• 09 сентября 2023
Динаміка хгч
Тести зроблені в динаміці з 1 по 3 день затримки(в один день зробила просто 2 тести)
Останній тест на 3 день затримки. На 2 день затримки хгч показало 118,4
Вчора було коричневе виділення раз, і після того все добре. Трішки живіт потягує, але виділення вже світлі. Чекаю ще пару днів, щоб знову перездати хгч і подивитись динаміку. Але на тестах шось ця динаміка слабувата…
ЛюбимаЯНЬ
• 09 сентября 2023
може хтось з таким стикався? якщо так то скажіть, який досвід, лікарша сказала чекати і дивитись в динаміці хгч, а мені кортить знати чи вже все добре🥹
ЛюбимаЯНЬ
• 09 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Это тест на беременность? Сдайте кровь
хгч вчора був 118.4 треба зачекати пару днів шоб в динаміці глянути
Тоскующая• 09 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Это тест на беременность? Сдайте кровь
Автор сдала, вы не читали старт-пост?
Веселуха Муха• 09 сентября 2023
Ответ дляТоскующая
Автор сдала, вы не читали старт-пост?
Зачем делать тесты каждый день если он уже показал беременность?
Тоскующая• 09 сентября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Потому что бывает биохимическая беременность, внематочная беременность, бывает бракованный тест…
руки_Крюги• 09 сентября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Ну прям пару дней ждать не нужно, может завтра сдать
ЛюбимаЯНЬ
• 09 сентября 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Анализа крови достаточно. Зачем тест-полоски?
хвилююсь, бо вже зривалась вагітність(
Вишневий цвіт• 09 сентября 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
хвилююсь, бо вже зривалась вагітність(
Прогестерон и ТТГ вместе с ХГЧ сдавайте.
Не тратьте деньги на полоски, бессмысленно.
ХГЧ каждые два дня.
ХГЧ, прогестерон и ТТГ в норме - значит все ок..
ХГЧ каждые два дня.