L-i-s-a-92af• 09 сентября 2023

Чому Україна посварилась з Ізраїлем?

https://www.bbc.com/ukrainian/articles/c6pd6vwglj2...

Для громадян Ізраїлю може бути скасований безвізовий в’їзд до України, а представникові цієї країни заборонять присутність на дипломатичних зустрічах міністрів оборони у форматі Рамштайн. Таке рішення начебто планує ініціювати Рада нацбезпеки й оборони України.

Причинами такого кроку небажання Тель-Авіва допомагати Україні зброєю, а також недружнє ставлення до українських біженців у цій країні, для яких припинили програму медичного страхування.

Крім того, за даними джерела NV, існує підозра, що важлива інформація із зустрічей у форматі Рамштайн потрапляє до третіх осіб через посередництво представника Ізраїлю.
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Українське посольство в Ізраїлі звинуватило чинний уряд цієї країни на чолі з Беньяміном Нетаньягу у налагодженні тісної співпраці з Російською Федерацією на тлі масштабної агресії, яку веде Кремль проти України, де проживає значна єврейська громада.
Відповідну заяву було опубліковано на Facebook-сторінці українського дипломатичного представництва в Ізраїлі у неділю, 25 червня.

У посольстві звернули увагу на “майже повну відсутність” гуманітарної допомоги Україні та бездіяльність щодо надання оборонної допомоги протягом останніх 1,5 року. А також на те, що Ізраїль не запроваджував санкцій проти Росії, а, навпаки, збільшив двосторонню торгівлю протягом останніх двох років.
Українські дипломати нагадали про два раунди переговорів уряду Ізраїлю з міністерством закордонних справ РФ та плани створити ще одне російське дипломатичне представництво в Єрусалимі. Відвідини минулого тижня високопоставленими ізраїльськими чиновниками дипломатичного прийому в посольстві РФ вони назвали “відвертою зневагою моральних кордонів”.
“Крім того, Міністерство закордонних справ Ізраїлю зберігає мертве мовчання щодо регулярних антисемітських заяв Путіна та його поплічників”

’Ми вже не знаємо, як коментувати. Того самого дня, коли російська ракета влучила по багатолюдному ринку на Донбасі в Україні, знову вбивши та поранивши десятки невинних мирних жителів, ізраїльський уряд підписав угоду про співпрацю в галузі кіно з російськими пропагандистами’, - наголосили українські дипломати.
ZhukOlena• 09 сентября 2023
Ізраїль друзі тільки самі для себе
Мимо_шла• 09 сентября 2023
У вас во втором абзаце есть ответ - не помогает оружием, плохо относится к украинским беженцам
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ізраїль почав масово депортувати українських біженців.
’Коли наші біженці, головно жінки та діти, приїжджають до Ізраїлю, а їдуть вони до друзів та родичів у пошуках прихистку, то перше з чим вони стикаються – у них забирають паспорт, довго утримують у аеропорту для бесіди, 5-10 годин. Після чого близько 10% українців відмовляють у в’їзді. Це неприйнятно!’, - наголосив він.
Окрім того, посол зауважив, Ізраїль став єдиною країною, яка від початку війни Росії проти України ввела електронні візи для українців.

У першій половині 2023 року понад дві тисячі громадян України отримали відмову на в’їзд до Ізраїлю.
Ladxy• 09 сентября 2023
Кацапня ланцети штапмує по ліцензіям Ізраїлю, є за що так ставитися до євреїв та їх влади.
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Яка причина такої поведінки цієї країни?
Мимо_шла• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Потому что они сами для себя и сами с собой.
Они не делятся оружием потому что боятся,что мы что-то потеряем/продадим/у нас украдут , а это все секретные разработки Израиля и вдруг они попадут в руки врагов Израиля.
Беженцы им не нужны,потому что Израиль для евреев, не дай боже допустить сильное кровесмешение
orachka• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Украина в ООН всю жизнь голосовала против Израиля
Prervana• 09 сентября 2023
Нам просто все в мире теперь должны, а Израиль не желает уступать эту пальму первенства
Jimson• 09 сентября 2023
Ответ дляorachka
Особенно по части ядерки, совсем недавно. Нас развели, как лохов, в 1994-1996 годах, пусть и Израиль пострадает.
40ка• 09 сентября 2023
Удалено администрацией...
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Правильно роблять
Ці біженці бачили ракети тільки по телевізору
Ирина_Б_• 09 сентября 2023
Потому что Израиль может принимать решения не во вред своей страны, а Украина нет
Jimson• 09 сентября 2023
Украина сейчас не в той ситуации, чтобы искать новых врагов. Израилю спасибо за полевые госпиталя и сумки парамедика, ’тик ховеш’, оранжевые такие.
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Ви знаєте умови в´їзду в Ізраїль?
Виключно на запрошення і за власний рахунок!
orachka• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви знаєте умови в´їзду в Ізраїль?
А почему у вас нет таких претензий к Новой Зеландии,например,или ОАЭ?)
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви знаєте умови в´їзду в Ізраїль?
Удалено администрацией...
Svetljachokkkk• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну Ви дивна! Не замислювалися ніколи скількі там емігрантів з рашки?
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляorachka
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ дляorachka
Бо ці країни не відмовляють українцям,які приїзджають НА ЗАПРОШЕННЯ родичів чи друзів і власним коштом,а Ізраїль відмовляє без пояснень.
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Тож і Українні варто приймати такі ж рішення :

Українським прикордонникам варто не пускати групи ізраїльських туристів до України, аргументуючи це симетричністю заходів.

Щорічно Умань приймає до 30 000 хасидів-паломників, переважна більшість з яких — громадяни Ізраїлю.

Цим ізраїльським паломникам не дозволять приїхати до Умані на іудейський Новий рік (Рош га-Шана
15 вересня-17 вересня 2023), якщо уряд скасує безвізовий режим з Ізраїлем.
LudaSHS• 09 сентября 2023
Да и с Израилем давно понятно
А вот северная корея новости,, мир делится
Все больше.

КНДР допоможе росії відбити контрнаступ ЗСУ

Про це повідомляє Financial Times, посилаючись на оцінки експертів.

На їх думку, північнокорейська зброя може допомогти окупантам відбивати наступ України.

💬 ’Поки що незрозуміло, що передбачатиме угоду між Північною Кореєю та росією. Пхеньян може запропонувати боєприпаси, реактивні системи залпового вогню та балістичні ракети малої дальності — все це допоможе москві відбити наступ Києва — йдеться у статті.

’💩 🤮Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин готовий укласти угоду з путіним щодо постачання зброї, пише Financial Times із посиланням на оцінки експертів.

Найближчим часом Кім Чен Ин нібито планує приїхати до російського Владивостока, щоб зустрітися з путіним на полях Східного економічного форуму. У подорож він рушить на своєму броньованому потязі з 20 вагонами.
orachka• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Потому что украинцы постоянно злоупотребляют туристическим безвизовым и нелегально работают,массово.Остальных из за этого иногда допрашивают в Бен Гурионе,зависит от истории полетов.
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Тут самі українці заплачуть, бо вони регулярно на їзраїльських туристах мають вигоду.
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ніхто не зобов´язаний пояснювати, як не хоче когось пускати в свою хату, країну
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ для40ка
Вигоду має обмежено коло людей.
А не впустити всіх 30 000 євреїв,що пруться в Умань на наступному тиждні,буде мати вагомий аргумент для україно-ізраїльських стосунків.
автор L-i-s-a-92af • 09 сентября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Jimson• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af

Это очень огорчит тех, кто не первый год зарабатывает на сдаче жилья в аренду. Также возмутятся представительницы древнейшей профессии, которые пролетят с сезонным заработком.
Jimson• 09 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да и с Израилем давно понятно
Все больше.

Северная Корея - это такая бешеная собачка на поводке у Китая. Китаю выгодно продолжение войны, они сейчас задешево покупают российские ресурсы и продают им ’запрещенку’, помогают обходить санкции.

Тут как раз все логично.
40ка• 09 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Жидів?
Дивно, чого це вони українців не пускають...