Борець за гаманець• 09 сентября 2023

Аналіз. Гастрит

Привіт. Підозрюю у себе панкреатит, гастрит. Хочу сходити до лікаря, але перед цим можливо треба здати якийсь аналіз, щоб не йти з пустими руками і не платити двічі. Порадьте, що можна здати з інформативного і де. Дякую
Розбещена цяточка• 09 сентября 2023
Сделайте узи брюшной полости.

Сладкий лимончик• 09 сентября 2023
Аналіз кала точно треба здавати
Мій не такий• 09 сентября 2023
Я робила УЗД, здавала копрограму у Сінево
Элька-Карамелька• 09 сентября 2023
Панкреатит - анализ крови на биохимию . Гастрит - только по результату гастроэндоскопии, заодно и бактер пилори проверят,
ПП-шница• 09 сентября 2023
Аналіз кала. Я зазвичай здаю аналізи в Сінево. + УЗД +на гельмінти можна ще
Застряла• 09 сентября 2023
У чоловіка була язва. Він здавав аналіз кала. Можна здати при лікарю аналіз, або в будь-якій приватній лабораторії.
Кашка-маняшка• 09 сентября 2023
У Сінево великий вибір аналізів. Але тут би краще з лікарем спочатку порадитися.
Яжбоматуся• 09 сентября 2023
УЗД покаже панкреатит. Для виявлення гастриту треба зонд. Ну і аналізи точно скажуть здати. На паразитів також
Хлопаю ресницами• 09 сентября 2023
Здайте аналіз кала. Єдине, я коли здавала в Сінево, треба було в стерильному контейнері принести.Тому потурбуйтеся про це відразу

Последний вагон• 09 сентября 2023
Аналіз крові, кала. Сінево
Любви вам!• 09 сентября 2023
Краще до лікаря спочатку. Підозри підозрами, а лікар по симптомам скаже, що конкретно потрібно
Люблю кетчуп• 09 сентября 2023
Що-не знаю. Де - я весь час здаю в сінево, коли потрібні аналізи. Перевірена лабораторія
ДваДваВісім• 09 сентября 2023
ЗАК, Копрограма, Кальпротектин. Може бути різне. До лікаря йдіть
КаРаКаТиЦа• 09 сентября 2023
Синево
Вимагаю спілкування• 09 сентября 2023
Ответ дляЭлька-Карамелька
Та ні, біохімія якщо показує там гостра стадія, автор би не підозрювала а від болі повзла до лікаря. На узі то взагалі всім його пишуть. Хіба що панкреатична еластаза. Для пілорі можна здати кал. Автору дешевше сходити до лікаря ніж здавати аналізи наобум
Natali95-95-95• 09 сентября 2023
Йдіть до сімейного для початку - скерує Вас куди потрібно
Natali95-95-95• 09 сентября 2023
Мені сімейний дав направлення - всі обстеження пройшла безкоштовно
вАлнуюся сильнА• 11 сентября 2023
Йдіть до сімейного, якщо дійсно щось є то відправить на аналізи безкоштовно. Якщо так не хочете то здайте в Ескулаб ЗАК і копрограму, буде видно чи є якийсь запальний процес в організмі.