Гадаю_По_шнуркам• 09 сентября 2023
Хочу поїхати в Ірландію до мами
З дітьми в гості на тиждень
Зараз потрібен дозвіл від батька?
Білет є туди і назад
Я просто не дочитала, тут якось був спір, хтось писав треба, хтось ні
Зараз потрібен дозвіл від батька?
Білет є туди і назад
Я така бойова• 09 сентября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пишуть нижче ні
Будет обидно,если не пропустят. Надо искать тогда предписание,что разрешает
Оце так цабе• 09 сентября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Треба
Навіщо ви це пишете, коли за свої слова не відповідаєте. Тиждень тому їхала, дозвіл не треба. Офіційно на час воєнного стану не треба.
Я така бойова• 09 сентября 2023
Ответ дляОце так цабе
Дайте ссылку автору тогда
Оце так цабе• 09 сентября 2023
Ответ дляЯ така бойова
Дайте ссылку автору тогда
Это вы дайте ссылку.
Самая СоветЧиваЯ• 09 сентября 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Пишуть нижче ні
Щойно їхала в Румунію. Ніхто нічого на кордоні не питав(навіть свідоцтво про народження дитини, але його треба мати) тільки закордонні паспорти і все.