Мочалкин блюз• 09 сентября 2023

Побилася з дідом на пляжі

ЦЕ ПРОСТО КАПЕЦ ДОСІ НЕ МОЖУ ВІДІЙТИ!!! Пішла до Дніпра, плаваю собі на матраці, кайфую поки ще осінь балує літнім сонечком. Метрів 15-20 від берега відплила і тут щось вдаряє знизу по матрацу, мене аж чуть не перекинуло разом з усіма речами, так страшно, думала сом якийсь!!! Мало того що нерви, бо повітряна тривога заверещала. Коли винирює дід якийсь, ну як дід, років 65-68 десь, думаю, те ти бл*** взявся! Я спочатку подумала, шо це взагалі якогось втопленика викинуло в репетузах. А то він пливе таким стилем, то під водою, то вистрибує ковтнути повітря, батерфляй якийсь чи я фіг його знає шо то за хєрня така. Я спокійно зробила зауваження, що я чуть не перевернулася. А він, чи не розчув чи шо, підпливає і такий, викладає локті мені на матрац. НУ ТУТ Я ВЗАГАЛІ О**ЇЛА!! Цікавлюся, чи він адекватний взагалі? А він як наче на барну стойку виперся! І бачу що воно п´яне вусмерть, парагарище, аж жар і запах такий шмурдячний йшов від нього. КРИЧУ, ШОБ ВІН НЕГАЙНО С**БАВСЯ! З МОЄЇ ТЕРИТОРІЇ!!!!!! А ВІН ЩЕ ШОТО ТАМ ПІДКАТУЄ ДО МЕНЕ!!! Каже шо я агресівна і мені треба любві, ну щось в таком стилі замолажує. Ну це вже вобщє мене добило!!! Ну я кажу що щас буду кричати і викликати поліцію якшо він не прибереться. А він мені - а я щас тобі матраса прокусю єслі будеш балуваться. Тіпа і шуте, а й хто зна що в нього на умі. НУ Я ПСІХОНУЛА І ПОЧАЛА ЙОГО ЛУПЦЮВАТИ ШЛЄЙКОЙ ВІД СУМКИ НЕ ЖАЛІЮЧИ СИЛ!!! А він наче не відчуває нічого і дразниться, тіпа йому дуже больно. Повезло що дві жіночки пропливали рядом на каяці і одна з них шугонула його, шо щас веслом шухлядку йому рознесе ну і це тєло забухане відплило. Відбилися!!! Но взбісило те, що ми на нього кричимо, а воно пливе на спині і відгавкується в нашу сторону, кривляється і весь такий безнаказаний. Так хотілось взяти у жіночки те весло, догнати і розвалити кабіну його гавкучу!!! Ну я впізнала що це за чоловік, на нашому масиві живе. Якщо встрітю розпетляю в моменті!!! І знаю де його жінка на базарі робе. Завтра чи вже в понеділок піду вискажу їй все за того шмурдяка, а якщо там щось гонорить буде, то літатиме все!!!! Я це просто так не оставлю!!! І ще шо мені взбісило, рибачки там стояли тоді такі собі в камишах і наче повилазило. Я вже на березі їм про це сказала. А воно шось мямлить під носа, наче перве слово за місяць з рота випало. Тіпа думали, шо ми знайомі і це тіпа сімейні приколи. Ага, нормальні такі приколи!!!! ОХ І ТИ Ж І МУРЛО СЛІПОШАРЕ!!!!! ТАК ХОТІЛОСЬ ЇМ ТІ СПІНІНГИ ЧЕРЕЗ КОЛІНО РОЗПОЛОВИНИТИ!!! А небайдужим жіночкам на каяці щира подяка та респект! Накупалася називається... Ну а шо я ще мала робити в тій ситуації?!!
Всіх підсаджую• 09 сентября 2023
Ответ дляСанька-4b93
Ну правда, вот сижу вспоминаю, что из речек была только на Донце и Осколе, сама купалась недалеко от берега, лодки видела, байдарки, велосипеды водные, а вот матрасов ни у кого не видела))
та то усё вторично) меня вот больше интересует экипировка туристки, потому как погодка сегодня - полный антиматрас)))

Ласунка• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
Удалено администрацией...
Така бойова Я• 09 сентября 2023
Ответ дляНаучительница
А треба було веслом
Или мотором)
автор Мочалкин блюз • 09 сентября 2023
Ответ дляЛасунка
Удалено администрацией...
В мене немає проблем з нервами! А в стресовій сітуації я б подивилася як би ви себе вели
Ласунка• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
а в чем стресс? то у деда стресс.. вы его утопить могли
автор Мочалкин блюз • 09 сентября 2023
Ответ дляЛасунка
А він мене ні? Все що йшло від мене - це самозахист!
Ласунка• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
надо было позвать его на берег сексом заниматься)) а там уже послать подальше
Пушка заряджена• 09 сентября 2023
На матраці з сумочкою, це пізд***
автор Мочалкин блюз • 09 сентября 2023
Ответ дляПушка заряджена
На матраці з сумочкою, це пізд***
А що не так? Сумка-бабанка зручна, можна телефон туди покласти, тим паче вона влагозахисна в мене, чи ви думаєте що я з ридикюлем поперлася в плавні і вся така на макіяжі?

Пупуговка• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А якби я плавати не вміла і він мене потопив проколовши матраца своїми пеньками?!!!
Якби ви плавати не вміли, то безглуздо плавати на матраці хтозна де
Пушка заряджена• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Саме так і уявила))
Сегодня я не я• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ну я сподіваюсь, що ваш чоловік не кусає матраци дівчатам і не веде себе як бидло!
То був дружній кусь
Всіх підсаджую• 09 сентября 2023
Ответ дляПупуговка
глузд взагалі покинув тему)) або й не заходив)))
Своего не предлагать• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
И туфли лодочки😂
Залізний занавіс• 09 сентября 2023
как скучно я живу
Говорю-балакаю• 09 сентября 2023
Такі історії як у автора трапляються
В мене була реальніа історія з батерфляйщиком-арабом в заливі в Еміратах, тільки я була без сумочки ))). Я виходила спеціально поплавати зранку, коли всі ще на сніданку були і незадовго до вечері, щоб ніхто не заважав вільно плавати. І якийсь проф. батерфляйщик занадився в цей самий час ходити і пер як торпеда нічого не бачачи - в одну сторону на пузі, в іншу на спині. І це був повний капець! Тільки я запливала подальше від берега і тут по моїй траекторії оця торпеда пре, а діватись нікуди, до берега не встигнеш, під тобою метрів 5-6 глибини, торпела потопить нафіг. Як я кожного разу швидко гребла як перелякана, ще й схудла за ті дні так він мене ганяв))) Кричала йому на англ дивись куди преш, так у нього у вухах затички були, моїх матюків не чув, а бігти за ним по пляжу в купальнику і матюкати не будеш, не та країна і арабйо((.
Неместная Я• 09 сентября 2023
Схоже на сценарій програми «Стосується кожного» 😂
Аноним_1857• 09 сентября 2023
Ответ дляСапай вазони
Прикольная сказочка. Похлеще того, как я писала, как в ванной купалась))
Ссылочку дайте?)
Аноним_1857• 09 сентября 2023
Автор, вы, конечно, троллите))
Но это супер) я ваша поклонница теперь)

Success2013• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
Стиль и слог - просто ржака
Я_канеша_извиняюсь• 09 сентября 2023
Ответ дляЖенщинас
Новая история от автора новеллы о храпящей в поезде женщине?
дайте почитать
Кондуктор маршрутки• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
Та ну, у вас такий стиль та лексикон.... Яка Дніпропетровська обл. Але колоритно розповідаєте, я аж посміялась, вибачте :)
НичеНипанимаю• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
В днепропетровской области сегодня холодно , где вы там плавали
Ромашкинная• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
в ставку дід плавав ? тоді перегар норм
Помогалочка• 09 сентября 2023
Ответ дляЖенщинас
О а коли ця тема ще була?
Я ору, у автора талант є🤣🤣
Женщинас• 09 сентября 2023
Ответ дляПомогалочка
О а коли ця тема ще була?
Я ору, у автора талант є🤣🤣
Поискала и нашла.
Точно автор тот же самый. Выдает манера писать капс локом отдельные слова и фразы.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3397959
Помогалочка• 09 сентября 2023
Ответ дляЖенщинас
Поискала и нашла.
Ні, про діда все таки веселіш було читати😁😁
Женщинас• 09 сентября 2023
Ответ дляПомогалочка
Ну автор тренируется, совершенствует стиль
Астоновитесь!• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Яка разниця? Дніпропетровська область
Мабудь у Нікополі.
Астоновитесь!• 09 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Я живу 500 від річки приблізітєльно
У Кунделях?